Результат:
вже голосів:
83 (44.39%)
Какао
80 (42.78%)
Блакитний
24 (12.83%)
Ніякий
Волшебная лампа• 17 ноября 2023
Вообще странные какие-то на модель надели на 2 размера больше
На фото к низу уже
Короче вам бы примерить
На фото к низу уже
Короче вам бы примерить
Ответ дляIsa Dora
И тот и тот актуально) цена?
Відкопала на Алі. Тому ціна смішна. 2500. Але модель нова, відгуків ще немає. Хоча магазин має хороший рейтинг. І замовлень вже багато на цей пухан. В роздумах взагалі-то… бо реальність і картинка можуть бути різними.
Moon shine• 17 ноября 2023
Залежить від типажу.мій колір - синій і блакитний.а якщо у вас карі очі і ви шатенка- то впш колір какао.але модель дивна.
Ответ дляMoon shine
А чим дивна модель? Мені якраз здається, що модель реально проста, базова.
Ответ дляalisarich
Я не люблю голубой, но єтот голубой мне ноавится
Я сьогодні вийшла в місто. І 70% людей в чорному/сірому, інша частина щось світле або яскраве. Захотілося теж якогось «настрою», бо його зовсім немає…
irina 2709• 17 ноября 2023
Если вам подходит голубой, то берите голубой, мне например не идёт, взяла бы какао
kryasanchik• 17 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В цьому році модні яскраві пуховики. В мене білий короткий, блакитний сідниці прикриває, шукаю довгий, і думаю якого кольору