Святатабожа• 17 ноября 2023
Якби ви брали на роботу бухгалтера, кого б обрали?
Відповідати лише тим, у кого є досвід
Результат:
вже голосів:
65 (76.47%)
5-10 років досвіду
16 (18.82%)
1-2 роки досвіду
4 (4.71%)
після універу без досвіду
Сільський ансамбль• 17 ноября 2023
Опыт точно должен быть, если бух один. А если вторым-третьим, то можно без опыта, научится
ХвостПистолетом• 17 ноября 2023
Що від неї вимагається? Якщо вона єдина або веде одна якийсь напрям - то звичайно досвідчена. Якщо на первинку і асистентську роботу - може бути що студентка краще (в мене був досвід з помічницею, яка на 10 років мене старше і думала, що все знає краще за мене, і мені дуже швидко набридло пояснювати їй на кожне рішення чому саме так а не як вона хоче).
12 галюцинаций• 17 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Длинногую блондинку с четвертым
То на секретутку соискательница
Святатабожа
• 17 ноября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
звісно, що не єдиний бух
Шотуткоїться?• 17 ноября 2023
Меня во всех случаях нормально брали на работу, и до университета тоже. После 5 лет опыта уже берут по рекомендациям.
Медсестричка• 17 ноября 2023
чем больше опыта тем лучше, но если на маленькую зарплату, то и студент пойдет
Шаманю второпях• 17 ноября 2023
Ответ дляСвятатабожа
звісно, що не єдиний бух
У стартпості це написати одразу релігія не дозволила?
Якщо не єдиний, то напевне краще без досвіду аби не ’покусалися’ і премію існуючому буху ща короткий курс адаптації.
Точная копия плова• 17 ноября 2023
Не коректно стоїть питання, я гол.бух. І буду відштовхуватися від того, хто мені потрібен на даному етапі, на яку дільницю і скільки я можу заплатити.
Капризуля• 17 ноября 2023
Смотря какой участок.
Если на з/п, то ту что с опытом, без опыта бы не брала.
Если материалы, то можно любого кто подойдёт.
Если участок ПДВ, то тоже лучше с опытом, но если главбух в теме, то можно и без опыта, научится.
НуКаНаКа• 17 ноября 2023
Якщо простий бухгалтер то по своєму досвіду скажу що краще після університету. Як навчив так і працює.
КротоТо• 17 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Студента надо на сессии отпускать, кто ща него пахать будет.
Фізик-ядерщик заочно• 17 ноября 2023
Ответ дляСвятатабожа
звісно, що не єдиний бух
Якби в мене був вибір, то потрібно проаналізувати:
1. який обсяг робіт на конкретно цій позиції
2.чи достатньо навичок у претендентів
3.чому бухгалтер з великим досвідом погоджується на цю конкретно позицію
4.запропонувала б тестові завдання безпосередньо з повсякденних завдань по роботі, бо іноді людина з ’великим досвідом’ гірше орієнтується ніж з невеликим
Зазвичай важлива не кількість років у прфесії, а зацікавленість у результатах. Можна 10 років ходити на роботу і нічого не вміти
2.чи достатньо навичок у претендентів
Капризуля• 17 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
Студент может приходить и делать свою работу после пар.
Капризуля• 17 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
2.чи достатньо навичок у претендентів
Вы точно сейчас о бухгалтере?
Незнаю как это по ПДВ 10 лет работать и ничего незнать, там штрафы быстро учат.
Бухгалтер по з/п также.
Медсестричка• 17 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
тут надо на берегу договариваться, у нас было, что сессии в счет отпуска. Если не подходит такое, то идите учитесь, а не работайте у нас
Оч@ров@Шк@• 17 ноября 2023
Ответ дляСвятатабожа
звісно, що не єдиний бух
Главного только с опытом, причем не прессовать его ни в коем случае насчет трудовой дисциплины типа приди в 9 и сиди до 18, когда может/надо тогда и приходит.
Если бух ведет один участок, отвечает за него полностью, например зп, то года 2-3 опытамнормально.
И экономить на опытном бухгалтере то себе дороже)))
А на забивать бумажки в 1с, то все равно.
Ну наверное с четким графиком ко всей бухгалтерии не стоит доколупываться.
КротоТо• 17 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Они сейчас все грамотные, законы знают, у нас некоторые вообще уходят на 4 мес на диплом, очень выгодно кстати, учитывая что у нас полностью белые ЗП и довольно таки не маленькие