Пугачиха• 17 ноября 2023
У вас бувало, що купуєш "нову" річ, а приходить з явними ознаками носіння?
Замовила взуття, типу ж нове. Ззовні нове, але в протектор набитий бруд.
Цікавлюся у продавця як так вийшло. Пише, що міряли на вулиці, але ж не носили...і от я в роздумах: забити чи посперечатись.
Смурфетта• 17 ноября 2023
Так може правда міряли, все інше в них вас влаштовує ? Стан, зовнішній вигляд, ціна, зручність?
КонхфЭдкаТузик• 17 ноября 2023
Часто купувала з стійким запахом секонду( Хоча писали опис, наче як самі носили. Тобто не було видно, що це перекуп
Пугачиха
• 17 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
В цьому плані все начебто, але ж витягти з коробки з додатком грязюки, дуже псує перше враження)
Нічна ненажера• 17 ноября 2023
Один раз куртка с ядрёный запахом духов. Забила, постирала, носила
Пугачиха
• 17 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
О, це капець! Колись купила спортивний топ навіть з етикетками, але з таким запахом, що в квартирі тхнуло гірше ніж в магазинах секонду.
Не люблю коли продавці про це не пишуть, замість носити починаєш прати і вимочувати.
Пугачиха
• 17 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Один раз такое было,я не забрала с почты
З продавцем потім не спілкувалися?
Последний вагон• 17 ноября 2023
Іноді після накладного платежу, повертають такі речі - грізні, порвані - наче ними підлогу витирали. Так що, повірю що й взуття могли так міряти. Але це вже провина продавця - що не подивилася і не привела в належний стан
ЧорноброваЯ• 17 ноября 2023
Я колись новий костюм з етикетками купила, прийшов з таким запахом кота жахливим,ще й в шерсті.
Невидимка• 17 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Покупаю вещи и обувь в магазинах
и я
нет покупок через пересылку - нет проблем
КарамбОлька• 17 ноября 2023
Було таке, особливо з одягом недорогим. Після того перестала купувати на кідстафі і олх. Ніхто правди не скаже і потім як з гуся вода з продавця.
Русланка з гілки• 18 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
меряли на улице - звучит странно как-то. Почему на улице?
может встретились возле дома автора, типа самовывоз