__Vitalina__• Изменено 17 ноября 2023
Завмерла вагітність… як відновити своє фізичне та моральне здоров‘я?
Дуже хочеться виговоритися,але нема з ким…
Ми з чоловіком вже 4 роки плануємо вагітність,проходили купу аналізів,все добре.В травні цього року зважились на ЕКЗ,почалася підготовка,стимуляція,в липні зробили пункцію,вийшло добрих 6 ембріончиків та пішли в кріопротокол…12 жовтня нарешті зробили перенос 2 ембріонів та ось щастя,вийшло з першої спроби,через 5 днів зробила тест,там 2 смужки…Через 2 тижні здала ХГЛ,дуже хороший..:Нашої радості не було меж…Але 7 листопада потратила у лікарню з кровотечею(На ранок зробили УЗД,побачили ембріон та серцебиття,через кілька днів ще одне,але серце вже билося слабше….І ось у середу зробили ще одне,де почули страшний діагноз «завмерла вагітність 5-6 тижнів»…В понеділок їду на чистку,щоб взяти ембріон на гістологію та подивитися,що пішло не так…
Дівчата,як справлялися з втратою?Чим себе відволікти?
Мозком я розумію,що таке може бути,що я не одна така,що є ще 2 спроби,наступний перенос можна буде зробити вже через 2-3 місяці…Але серце обливається кров‘ю за цього малюка,адже ми так чекали на цю вагітність…
Вдень ходжу посміхаюсь,а ввечері накриває…
Ответ дляСундучок с каникулами
Пережила 2 завмерлі вагітності, але природні. Третя пройшла майже ідеально, зараз дитині вже 14.
Колишня колега пережила 3 завмерлі ЕКО. Вирішила звільнитись з роботи. Відпочинок від роботи і стресів, мабуть, дав результат. Четверта ЕКО була успішна, хлопчик вже ходить в садочок
Також вирішили,що поки працювати не буду🤌🏻
Буду відновлюватися та готуватися до наступного переносу😌
Два-три тижні і фсьо• 17 ноября 2023
Ответ дляHelena31085
От подруг не слышала, чтобы на афс и тромбофилии проверяли. Разве это входит в протокол? Поправьте меня, если точно уверены.
Я не писала, що це входить в протокол. Але всі жінки, які йдуть на ЕКО перед цим проходять безліч аналізів, щоб установити причини. Я після завмерлої вагітності здавала все, що твльки можна будо здати.
Закуйовджена життям• 17 ноября 2023
Була перша вагітність завмерла на 6 тижні, дізналась на 9. Теж розпач, дисперсія. Приходити в себе почала десь через місяці 2, але всеодно були моменти коли сиджу і починаю плакати через це чи просто настрій пропадає. Шукала причини, теж здавала гістологію, все ок. Боялась наступного разу, а вдруг знову таке. Мене запевняли лікарі що все буде добре наступного разу, ми здорові, молоді, це життя і таке трапляється, такий відбір на жаль. Спробували ще раз через 4 місяці, вийшло відразу, зараз вже 18 тижнів. Всі ці тижні страх, що все повториться, хоч уже майже половина вагітності позаду а всеодно різні думки бувають. Заспокою себе як можу. Спочатку бігала здавала хгл, багато УЗД, потім доплер купила. Але всеодно буває неспокійно. Розумію зараз що все що має трапитись і так трапиться. Так це боляче, це важко, але якщо я не можу з цим нічого зробити то що? Якщо ви зробили все що у ваших силах, маю на увазі пройшли обстеження, шукали причини, лікувались якщо треба, то ви зробили максимально все що від вас залежить. Маєте вірити і не опускати руки. Все буде у вас добре, для чогось нам даються ці уроки і їх треба пройти
Маю натхнення• 17 ноября 2023
Чего Вы ожидаете от материнства? Что как Вы думаете даст Вам ребенок, чего у Вас нет сейчас?
Ответ дляЗакуйовджена життям
Легкої Вам вагітності🙏🏻❤️
Про страхи,як я Вас розумію,теж постійно про це думала🫠
Сподіваюсь,що наступний раз в мене також буде вдалий🙏🏻
Ответ дляСиреневенькая
У Вас полікістоз?
З моїм здоров‘ям та чоловіка все добре,проходили всі обстеження та аналізи.
Причину чому не можу завагітніти природнім шляхом так і не встановили.
Ответ дляМаю натхнення
Не розумію,як Ваше питання відноситься до моєї теми.
Стати матір‘ю це цілком здорове та нормальне бажання.
Цигарний шланг• 17 ноября 2023
Моя подруга делала эко в Чехии. Все начиналось хорошо, приехала домой в Днепр, кровотечение не. Нашлась доктор, которая не по протоколу вела лечение. Подруга была согласна т.к. очень верила ей как специалисту. В этом году девочки пошли в первый класс 🩷🩷.
Автор! Я верю, что у вас все будет хорошо! Найдите своего врача!
Маю натхнення• 17 ноября 2023
Ответ для__Vitalina__
Вы очень- очень хотите ребенка. Чего именно Вы хотите, отчего так переживаете? Я не представляла себе , что такое материнство. Мне интересно чего хотят женщины, как себе представляют.
Цигарний шланг• 17 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
То, може, не треба ?
Не всім дано.
Для чого себе мучити ?
Не всім дано.
Для чого себе мучити ?
Удалено администрацией...
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую за слова підтримки😌
Сиреневенькая• 17 ноября 2023
Ответ для__Vitalina__
Співчуваю, що Вам доводиться через це все проходити.
Можна ще одне питання. І немає повноти у Вас?
Ответ дляСиреневенькая
Ні,вага також у нормі
Печальки.нет• 17 ноября 2023
Ответ для__Vitalina__
Дякую за слова підтримки😌
Всё будет хорошо. У меня было 5 попыток и 8 потерь. После пгд оказалось, что у нас мизерное количество здоровых эмбрионов. Перенесли здоровый и сразу же отличная беременность.
Лукава_Кiшка• 17 ноября 2023
Була завмерла минулого літа. Дуже важко, на 8 т на узі почула, що немає серцебиття. Аборт, багато ускладнень, гормональний збій. Завагітніла через рік. Тепер надіюсь на краще і боюсь навіть думати про щось погане.
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я розумію,як це тяжко,але відганяйте від себе всі погані думки!Все буде добре!
Легкої вам вагітності❤️
Лукава_Кiшка• 17 ноября 2023
Ответ для__Vitalina__
Легкої вам вагітності❤️
Дякую! І вам бажаю, щоб все вдалось! Так, на жаль таке буває. Дайте собі час пережити це, подумайте про дитинку, уявіть, можливо дайте ім´я. Психологи кажуть, що такі душі теж мають місце і нашій родовій системі. Важливо прийняти їх вибір і признати, що це ваша дитинка, яка всеодно ваша,хоч лише і в думках.