Бутербродница• 18 ноября 2023
Комуналка без права власності
Новобудова, права властості ще не отримували, договір з управляючою компанією не укладали, отже, ключі не отримали, доступу до квартири немає. Але Управляюча компанія вже нарахувала комунальні платежі.
Юридично таке може бути, це законно?
Право власності не отримували, бо велика черга і наш будинок навіть в цю чергу ще не поставили.
Юридично таке може бути, це законно?
мегамоСГ• 18 ноября 2023
Логічно. Ви можете і через рік право власності оформляти, а будинок повинен функцінювати.
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Він має функціонувати, але власник зараз забудовник, правовласності на інвесторів ще не оформляють навіть. Тобто, юридично я стороння людина
Щастя-здоровля• 18 ноября 2023
так не платите пока.
и вообще, у вас же там чат дома наверняка есть
оксюморон• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Поки ви не оформили право власності, ви можете перебувати у статусі орендарів, які і сплачують за послуги.
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
так не платите пока.
Є чат, там всі в шоці
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
У орендарів мають бути договори на щось. Я не маю доступу до квартири, управляюча компанія ключі не дає, лише рахунки в додатку виставляє, навіть особисто не повідомляє про це.
мегамоСГ• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Ви інвестор, а не стороння людина. І в ваших інтересах щоб будинок підтримувався в справному стані. Працювали ліфти, вивозилося сміття, прибирали під´їзди і територію, було освітлення в містах загального користування, працювали насоси і це все хтось повинен обслуговувати. Тобто люди ходять на роботу за певну зарплатню. Якщо воно вам не потрібно, то будинок без утримання перетворюється в бомжарню. Ви чого хочете? Чи ви не знали що за квартиру треба платити комунальні платежі? Чому взагалі виникають такі питання? Я розумію так. Будинок сдан в експлуатацію-всі витрати вже несуть інвестори. Забудовник тільки сплачує комуналку за ті квартири, які не продані. Ну у нас так було.
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Мене в мою квартиру не пускають, бо немає права власності. Право власності не дають оформлювати, три будинки в черзі попереду (це не 1 місяць часу).
Що я хочу чи не хочу, щоб уло з будинком, це лірика, юридично власник зараз - забудовник, який зараз відмовляється передавати цю власність інвесторам
После шести ни-ни• 18 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Яке сміття? Які ліфти? Люди не мають доступу до квартири! Там навіть ремонт нізто почати не може як я розумію. Стоїть пусте холодне.
мегамоСГ• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Тоді Вам пряма дорога на консультацію до юриста. Що тут порадити. Це вже в площині тонкостей законодавства.
После шести ни-ни• 18 ноября 2023
Автор, ви ж будете створювати осбб? Вам треба колективно найняти юриста, щоб приймати будинок без отих боргів забудовника.
Викупана• 18 ноября 2023
Окрім власних є ще загальнобудинкові потреби, які не залежать від доступу до квартири. Може це вони?
ГоловнаЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Так а що ви купили тоді?
Який в вас договір і на що??
Якщо в вас є договір на ваше майно - то можете вибивати двері і жити там. Це ж ваше.
Чи ви воздуху купили?
Не зрозуміло.
Який в вас договір і на що??
Чи ви воздуху купили?
Не зрозуміло.
ГоловнаЯ• 18 ноября 2023
Не можна жити в домі- що не був введен в експлуатацію!
А якщо є документи- що ви купили квартиру і що дом введений в експлуатацію- то ви мєте повне право там бути!
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
А какая сумма у вас получается в месяц? Это на Липы или Березнева?
Діброва в Києві
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Десь 1300грн нараховано на 13 листопада. Незрозуміло, за який час
Бутербродница
• 18 ноября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Введення в експлуатацію і заселення будинку це різні речі.
Купити квартиру та інвестувати в її будівництво з подальшим оформленням права власності теж різні речі.
мегамоСГ• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
А будинок коли введенний в експлуатацію і яка площа Вашої квартири?
ГоловнаЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
А, так ви попали на таке собі шахрайство з боку забудовника. Тож ви не купили квартиру, а лише ’повітря’. Тож і складно щось вимагати.
Але скоро закон вже приймуть, що можна набувати права власності з моменту покупки ’повітря’.
А в вашому випадку- консультація юриста обов´язкова. Бо чітких ном немає.
Я думаю- що все на вас повісять. Всі платіжки.
Бо будівля здана в експлуатацію, її обслуговують.
Хто платить? Звісно власник ’повітря’.