ZhukOlena• 18 ноября 2023

Я так розумію, що нашій економіці скоро прийде кінець без допомоги США?

Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
чир• 18 ноября 2023
Ответ дляYu Yu

А инвалидам что делать? Или пенсионерам с минимальной пенсией? Которую могут перестать платить.
Министр здравоохранения пообещал с инвалидами разобраться в ближайшее время.
https://nv.ua/ukraine/events/v-ukraine-gotovyat-re...
lisulya• 18 ноября 2023
Ответ дляnatallochka
А яка зараз мінімальна пенсія?
Гугл каже 2760 грн
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Правильно, не разгоняли, потому что все три темы выгодны и власти.
И тем не менее, деньги не пойдут по карманам местного управления, а пойдут на военных в 24 году
Jave• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Здесь пол форума предпочитают знать оккупированные территории, чтоб их муж не воевал. А вы призываете кого то там к ответственности, вот такие там мужья как здесь
А ви сама, я так розумію, допомагаєте армії фізично. Що ви робите? Їсти готуєте на фронті чи пораненим допомагаєте? Що так вирішили прирівняти небажання людей віддавати життя і роз..здяйство влади напередодні війни.. для вас це одне й те ж саме?
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Я боюся, щоб він рештки країни не потопив, спасаючись на пару з Єрмачком
Та ему пофиг, он себя и несколько поколений обеспечил
lisulya• 18 ноября 2023
Ответ дляnatallochka
А яка зараз мінімальна пенсія?
Але ТСН от таку інформацію видав
Filomena• 18 ноября 2023
Із того, що дала зрозуміти Пенні Пріцкер.
За рік нам потрібно підняти економіку до рівня самозабезпечення.
Зараз шукають шляхи і напрямки де це можна зробити швидко і максимально ефективно.
Що кожен з нас може зробити? Обирати своє. Обирати український продукт. Щоб були робочі місця і працювала економіка.
І звісно активний контроль «роботи» чиновників.
natallochka• 18 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Гугл каже 2760 грн
Зовсім печалька
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляJave
Я пишу, что наблюдаю здесь
Вы требуете от кого то действий на свою пользу, при этом не хотите ничего делать сами
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
’Важливе питання - фінансова підтримка щодо соціальних виплат. Я вам скажу відверто - без підтримки буде дуже складно. Бо всі гроші, які Україна заробляє, все ми віддаємо нашим військовим.

Якщо не допомогти нам із соціальною підтримкою, без цього буде дуже складно. Треба буде або зменшувати підтримку військовим, виплати їм, або не давати соціальну допомогу’, - заявив Зеленський
Это еще может быть игра на международную публику, давайте нам денежки а то люди начнут с голоду умирать, пока мы все на армию отдаём
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляBostony
Зато він країну не покинув
И дети его, малые, не то что дети пороха
LudaSHS• 18 ноября 2023
Така інфа
Він більше по вожнці в рамштайн
Але 🤷‍♀️
Є час ще.
Jave• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
80% нині окупованних українських території були здані зрадниками..
І так, я вірю що якби ми готувались, і влада була адекватна перед 24.02.2022 не було б війни і всього того горя в Україні.. чому росія окопалась за рік на наших територіях а ми крім того що не окопались, коли вже війська вона почала стягувати так ще й 1.5 років війни корупційний скандал один на одному
cactus_• 18 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Це все добре, але хто їх буде контролювати?
natallochka• 18 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Але ТСН от таку інформацію видав
Цвкаво з чого платити ті максимальні пенсії?
Sova splushka• 18 ноября 2023
Нагадало старий анекдот:

Батько приходить додому напідпитку і каже дітям, що підвищилися ціни на горілку.
- Тату, тепер ти будеш менше пити?
- Ні, дітки, тепер ви будете менше їсти!
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляJave
У нас война с 14 года, так когда нужно было начинать окапываться?
Jave• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Я пишу, что наблюдаю здесь
Я не хочу і не хотіла воювати, тому не йшла в армію, поліцію, СБУ але я пишу про інше, люди обрали професію, пішли на вибори і чи то навмисне чи ненароком результатом їх роботи стало що країна стала легкою жертвою для агресора..
А ваші звинувачення, подібні до того що й звинуватити мене що існують смертельні хворобо бо я цим не займаюсь
murmurik• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
А ви тю-тю?
А вы не знали?
lisulya• 18 ноября 2023
Ответ дляnatallochka
Ну їх отримують не так багато людей в рамках держави.
Piracanta• 18 ноября 2023
Чего вы ругаетесь все?Как перестанет приходить междугородная помощь, то власти объявят состояние войны и советчицы узнают, что это такое и наконец успокоятся.
Jave• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Ну так перешийок та мости були заміновані, хай влада пояснить що трапилось з мінними полями в Херсонській області.. і нагадаю у 2019, це за 3 роки до війни влада змінилась
Горськ• 18 ноября 2023
Хто зна.Поживемо-побачимо.Може що хочеш бути.
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляJave
Так и те, кто воюют не по профессии военных, не думали, что придётся взять оружие в руки.
Это косяк не только действующей власти, а и тех кто был до и занимал свои должности
cactus_• 18 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
власть снесут, если казна пуста будет
Вкусныйпончик• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Аочему по карманам? У нас деньни идут на ремонтты в школах, на убежиша и т. д. А по карманам чиновников военные деньги тоже идут, только другие суммы. Но я о другом, митингов недовольными отменой соцвыплат не будет, как и митингов из за запрета выезда, не позволят.
Манула• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Так з14-го хоч якось окопувались біля Бахмуту та Авдіївки та заміновували на відміну від ...
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3162504-cotiri...
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Да никто не ругается, так пар выпускаем
Piracanta• 18 ноября 2023
Ответ дляcactus_
власть снесут, если казна пуста будет
Та ради бога. К пустой казне прибавится анархия.
Marina444448• 18 ноября 2023
У меня другой вопрос... Вот дают нам кучу помощи, не вникала на что и как, но... ее что дают просто так? Или её потом нужно будет как-то вернуть? Нигде об этом не говорят. Просто пишут что выделили Украине очередной транш и т.п. а отдавать эти деньги мы будем должны? И если да, то вопрос о какой независимости и свободе идёт речь?