Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
Ответ длячаревна
Здесь пол форума предпочитают знать оккупированные территории, чтоб их муж не воевал. А вы призываете кого то там к ответственности, вот такие там мужья как здесь
А ви сама, я так розумію, допомагаєте армії фізично. Що ви робите? Їсти готуєте на фронті чи пораненим допомагаєте? Що так вирішили прирівняти небажання людей віддавати життя і роз..здяйство влади напередодні війни.. для вас це одне й те ж саме?
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Я боюся, щоб він рештки країни не потопив, спасаючись на пару з Єрмачком
Та ему пофиг, он себя и несколько поколений обеспечил
Із того, що дала зрозуміти Пенні Пріцкер.
За рік нам потрібно підняти економіку до рівня самозабезпечення.
Зараз шукають шляхи і напрямки де це можна зробити швидко і максимально ефективно.
Що кожен з нас може зробити? Обирати своє. Обирати український продукт. Щоб були робочі місця і працювала економіка.
І звісно активний контроль «роботи» чиновників.
Ответ дляJave
Я пишу, что наблюдаю здесь
Вы требуете от кого то действий на свою пользу, при этом не хотите ничего делать сами
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
’Важливе питання - фінансова підтримка щодо соціальних виплат. Я вам скажу відверто - без підтримки буде дуже складно. Бо всі гроші, які Україна заробляє, все ми віддаємо нашим військовим.
Якщо не допомогти нам із соціальною підтримкою, без цього буде дуже складно. Треба буде або зменшувати підтримку військовим, виплати їм, або не давати соціальну допомогу’, - заявив Зеленський
Это еще может быть игра на международную публику, давайте нам денежки а то люди начнут с голоду умирать, пока мы все на армию отдаём
Оксана-004e• 18 ноября 2023
Ответ дляBostony
Зато він країну не покинув
И дети его, малые, не то что дети пороха
Ответ длячаревна
80% нині окупованних українських території були здані зрадниками..
І так, я вірю що якби ми готувались, і влада була адекватна перед 24.02.2022 не було б війни і всього того горя в Україні.. чому росія окопалась за рік на наших територіях а ми крім того що не окопались, коли вже війська вона почала стягувати так ще й 1.5 років війни корупційний скандал один на одному
Ответ дляFilomena
Це все добре, але хто їх буде контролювати?
natallochka• 18 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Але ТСН от таку інформацію видав
Цвкаво з чого платити ті максимальні пенсії?
Sova splushka• 18 ноября 2023
Нагадало старий анекдот:
Батько приходить додому напідпитку і каже дітям, що підвищилися ціни на горілку.
- Тату, тепер ти будеш менше пити?
- Ні, дітки, тепер ви будете менше їсти!
- Тату, тепер ти будеш менше пити?
Ответ дляJave
У нас война с 14 года, так когда нужно было начинать окапываться?
Ответ длячаревна
Я пишу, что наблюдаю здесь
Я не хочу і не хотіла воювати, тому не йшла в армію, поліцію, СБУ але я пишу про інше, люди обрали професію, пішли на вибори і чи то навмисне чи ненароком результатом їх роботи стало що країна стала легкою жертвою для агресора..
А ваші звинувачення, подібні до того що й звинуватити мене що існують смертельні хворобо бо я цим не займаюсь
Ответ дляJave
Так и те, кто воюют не по профессии военных, не думали, что придётся взять оружие в руки.
Это косяк не только действующей власти, а и тех кто был до и занимал свои должности
Вкусныйпончик• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
И тем не менее, деньги не пойдут по карманам местного управления, а пойдут на военных в 24 году
Аочему по карманам? У нас деньни идут на ремонтты в школах, на убежиша и т. д. А по карманам чиновников военные деньги тоже идут, только другие суммы. Но я о другом, митингов недовольными отменой соцвыплат не будет, как и митингов из за запрета выезда, не позволят.
Marina444448• 18 ноября 2023
У меня другой вопрос... Вот дают нам кучу помощи, не вникала на что и как, но... ее что дают просто так? Или её потом нужно будет как-то вернуть? Нигде об этом не говорят. Просто пишут что выделили Украине очередной транш и т.п. а отдавать эти деньги мы будем должны? И если да, то вопрос о какой независимости и свободе идёт речь?