Сумчатая кошка• 18 ноября 2023

Гінекологічний набір

Який номер гінекологічного набору брати до гінеколога? Йду не в приватну клініку.
Злива інформації• 18 ноября 2023
Им наша влада выдает наборы.
Xвостокрутелка• 18 ноября 2023
Обирала з максимальним наповненням, який номер вже і не пам´ятаю, бо це було років 10 назад
Н@Диете• 18 ноября 2023
Так вроде сейчас он один: в нем зеркало, салфетка, бахилы, рукавички, и плюс для аналилизов стекло и какая-то дребедень.
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляН@Диете
Зеркала разных размеров
Н@Диете• 18 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Зеркала разных размеров
Я два раза рожала, то при покупке ни разу размер не уточняла. Может там есть для рожавших и нет?
ТатьянаИгоревна• 18 ноября 2023
Так, дійсно є набори різних розмірів і різного наповнення. По наповненю беріть самий повний, а розмір...