ЯсноВидящая• 18 ноября 2023

Хто повинен сплачувати за доставку якщо продавець провтикав з розміром?

Коли отримала замовлення, зв`язалася з продавцем, що все маленьке, і тільки тоді вона вирішила, повідомити, що маломірить на 1-2 розміри. Сказала відправити, я сплатила за доставку, думаю ну ладно. А потім чогось так, неприємно стало, що провтик же не мій. І зараз на пошті лежить замовлення (вже сплачене) і суму яку необхідно знову сплатити (75 грн). Просто зла не вистачає. Забирати взагалі не хочу якщо чесно, ще з минулого разу настрою на це замовлення зникло. Але продавець відмовилася повертати гроші (це подарунок мами мені), сказала обирати інше.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Значит сравнивайте с замерами Ваших вещей, которые Вам подходят.
Кто то любит в обтяжку, кто то посвободней.
Или в магазин на примерки.
О всех возвратах и обменах договаривайтесь до сделки.
Та це впершу і в останнє. Більше я на ці граблі не наступлю.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Не в один і той магазин. Я ходжу в різні магазини. І у них я також міряю, я не тупа якщо що, я це розумію. Але хоч приблизно можна прикинути чи підійде ця річ чи ні, тому що вона перед очима фізично є.
Разница может быть большой.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Разница может быть большой.
Але якщо перед Вам є річ фізично, ви ж це бачите, чи все одно надягаєте на себе, а може все такі підійде. Ну ні, звісно.
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Якщо я правильно зрозуміла, то продавець вислав чітко той розмір, який Ви просили? Але він Вам не підійшов, бо сітка розмірів цього виробника не відповідає Вашим очікуванням?

Тоді при чому тут продавець? Це Ваш особистий провтик, треба було або вибирати перевірений Вами бренд, або на сайті виробника дивитися сітку реальну, або запитувати заміри у продавця.
В даному випадку доставку за повернення точно повинні оплачувати Ви.

Я не продаю нічого, раптом що.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Это Вы так поступаете.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки

Я не продаю нічого, раптом що.
Замовляла мама, я просила заміри, мені їх не надіслали, а отримала я по факту маленьке.
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Це нічого не міняє. Навіщо мама замовляла, не отримавши заміри?
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Это Вы так поступаете.
Як я роблю? Ви знаєте як я чиню?
Я дивлюся на речі перед тим як приміряти, а не одягаю аби було щось. Не потрібно ліпити своє на мене.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Какая разница кто ?
Вас продавец проигнорировал с замерами, но Вы все же заказываете.
Королева ганделику• 18 ноября 2023
Ответ дляВподобайден
Чий провтик, той і сплачує. В данному випадку - продавець.
она заказала Л и продавец выслала Л. чей провтык, что она не влазит в заказанный размер?
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Какая разница кто ?
Я не замовляла нічого. Велика різниця хто. Я б і не зв`язувалася з такими взагалі.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ну попросите маму серьёзней относится к заказам.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
В нормальних брендах Л на мене великувати, а тут мала. Звідки ж можна знати, коли отримуєш по факту. Я б і не замовляла, бо ці всі пересилки виходять дорожче ніж піти і купити фізично.
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ну Ви цікава. Яким чином те, що замовляла мама, а не Ви, якось міняє суть питання в тому, хто має платити за доставку повернення?
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Це не працює. Я просто з мамою не буду більше зв`язуватися в таких питаннях.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Опять двадцать пять. У всех разная размерная сетка.
Isa Dora• 18 ноября 2023
Ну мне как покупателю кажется что правильно было бы оплатить продавцу.

Но вы сами виноваты, что взяли без замеров. Так что покатушки ваши.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Бо продавець як мінімум повинен попереджати, що маломірить суттєво.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляIsa Dora

Замовляла мама, я просила заміри, але мені їх ніхто не надіслав, а отримала я по факту маленьке все. А продавець навіть не попередила одразу, що маломірить.
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
’Маломірить’ - це суб´єктивно. Вже давно ці розміри формальні ні про що не говорять, кожен виробник ліпить як йому захочеться.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну блін, як брати в Reserved, mango, pull & bear, next то чомусь аж настільки ніколи не було.
Isa Dora• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А чого ви взяли без замірів?
Або вы виросли
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
То й брали б далі в Reserved, mango, pull & bear, next.

Зекономити вирішили, чи чому у цього продавця вибрали купувати, не дивлячись на відсутність замірів?
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляIsa Dora
А чого ви взяли без замірів?
Або вы виросли
Я просила заміри, мені ніхто не скинув, а прислали по факту. Не смішно, взагалі якщо чесно. Тепер ці кофти поїдуть назад, от забирати взагалі не хочу їх.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Вы не слышите, Ваша мама заказала подвальный ширпотреб. И не обязательно должен равняться на бренди с размерной сеткой.
Пуки-куки• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Вас вже надцять разів запитали: навіщо Ви (Ваша мама) замовляли, не дочекавшись замірів?
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки

Ви написали аби написати, чи все-таки читали?
Замовляла мама, я просила заміри, мені їх ніхто не скинув, а отримала я по факту. Це вже написано було не один раз.
Я і купую собі там одяг, якщо що, не все так, є і дешевенький waikiki.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Та це і так зрозуміло. Ну то нехай назад тоді їде. Немає бажання забирати.
АфродитаПетровна• 18 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Тогда о чем Ваша тема ? Вы вообще ничего не заказывали. Какие у Вас принтензии к заказу, к которому не имеети никакого отношения.
автор ЯсноВидящая • 18 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Вам дати її номер телефону, спитаєте. Мені вона також не відповіла на це питання. Їй замовлення все підійшло.