Звожу з розуму• 18 ноября 2023
Тато помирає від лейкозу. Як не зійти з розуму?
Зараз в стаціонарі, при тямі, але вже погано думає,можливо через температуру. Гострий лейкоз і 61рік. Йому сказали лікарі що у нього перша стадія і це лікується, і він сподівається що ще буде щось робити вдома і не розуміє, що шансів дуже мало ( Я не можу про таке говорити , не знаю як далі існувати і все це винести. Я досі не усвідомлюю. Лише тиждень назад ми нічого цього не знали. Ці страшні коридори. У нього до того всього уражена печінка, високі показники. Як вони будуть робити хіміотерапію. У мене почались проблеми зі здоров´ям, сильніше ніж раніше проявляється ендометріоз. Відчуття, ніби от-от все станеться і мене винесуть разом з ним. Як жити? Як це пережити? Він бідненький так хватається за ті таблетки, він думає що вони йому допоможуть (( схуд. я не можу виплакатись нормально, все стоїть у грудях. До того всього мало коштів, ми бідні. Якщо скажуть дорогий препарат просто не зможу купити. Чому він? Чому хороша і добра людина, ніколи не був алкоголіком. Як не здуріти, люди? Вдома мама, з кожним дзвінком ридаємо разом. Я сподівалась, що гострий лейкоз можна перевести в хронічний, але це не так.
Даю справку• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я вже дуже стомилась ((( нам місяць не могли поставити діагноз,я бігала,тепер це. Недобре все(
Випийте заспокійливе і вперед боротися за батька. Я вище порадила багато читати, але додам: читайте все, крім статистики виживання. По раку, який був у моєї мами, по статистиці і по прогнозах лікарів їй давали 3міс. Вона на хімії прожила 1,5 роки і доволі активно.
Планшетница• 18 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вы никогда не найдете ответ на свой вопрос почему он. Я тот же вопрос задаю много лет и от того еще горше. Только вот вашему папе хоть 61, и вы уже взрослая, а моей маме было 31 и я ребенок, который никому не нужен был. Диагноз был такой же у мамы
Захотелось очень обнять вас ,пусть у вас все будет лучше всех.
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Після скандалу вона таки їх віддала. Що я не договорюю? Мені зайнятись нічим?
Ну то ви можете здати в іншу лабораторію, якщо не довіряєте. Для чого ще раз брати матеріал.
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Яку саме вам лабораторію рекомендували?
При самій онколікарні але ми не зверталися так як результат чистий був, просто діагноз не встановлено
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Яку саме вам лабораторію рекомендували?
Це те що рекомендувала гематолог копіюю її повідомлення. Якщо необхідна друга думка по трепану, то можна в Черкаси в онкодиспансер відправити чи у Львів в Західноукраїнську гістологічну лабораторію
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана-1939
Ну у нас першочергова думка і є черкаський онкодиспансер ((( я перездала у csd, її радили кілька лікарів, але не кістковий мозок, а скельця((( які взагалі можуть повернути назад.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана-1939
Тому що скелець з матеріалом недостатньо може бути((( але я не ризикнула ще раз мучити його взяттям кісткового мозку.
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ми також в cds здавала, це єдина приватна яка робить такі аналізи, але мені там чітко сказали що рік часу матеріал в них зберігається і можна забрати. Також місяць назад здавала біопсію шлунка туди, через 2 тижні мені передзвонили що матеріал повернувся і я можу забрати. Можливо ще не повернувся зразки з Києва? Скільки часу пройшло?
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А що такого страшного в процедурі, її дорослим і під місцевим знеболеням роблять. З нами був хлопчик де батьки не хотіли щоб другий раз робили загальний то брали так повторно, дитині було 3 роки
Ангел-предохранитель• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
І що саме огидне, єдине що я просила у вищих сил - це здоров´я для моїх рідних, а все повернулось навпаки. Так повернулось, що просто . І так завжди. Для чого я це просила? Кому я добавила довголіття
Якось ви взяли на себе велику корону, отримати все що просите
Ангел-предохранитель• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так а куда мне ехать,если нет денег? Вы слышите? 10тысяч в кармане. Всё! Я не могу продать почку, потому что она просто никому не нужна, не могу пойти на панель торговать собой, потому что меня никто не купит, продать нам нечего, у нас развалюха в селе на окраине! Куда? За что? Началась война, у меня от пережитого ещё и с нервной системой начались проблемы. Я не могу находится на холоде.
Ну если вы боитесь холода, то пусть умирает конечно, что поделать
Мои 3 знакомые лечатся в Австрии и Англии абсолютно бесплатно от рака и лейкоза соответственно, оформлены как беженцы
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Не читала всі коменти. Але висловлюсь - не купуйте всі ліки, що прописують, тим паче ви не взмозі - таких 90%. І не винить себе за це . Хтось там в Англії, Ізраїлі-тільки подовжити мучення. Головне -обезболююче. Міцне. Міцніше. Це все, що ви можете зробити.
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Зачем при 1 стадии обезболивающие?
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Зачем при 1 стадии обезболивающие?
На будущее (
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дійсно, така велика корона, здоров´я хотіла рідним. Ваші теж хворіють? То ви знаєте, що то за корона,вірно?
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
На будущее (
Что за бред? Можно пожизненно уйти в ремиссию.
Пишу вірші, дорого• 18 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Да, конечно. Ремиссия пожизненная - это как раз про рак
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вообще то да. Но хотя бы 20-летняя, точно есть на моем опыте)
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вы пишете под анонимом, и не вижу смысла верить вашим словам, в случае когда вы увидели в моих только про холод(далеко не просто боязнь). Вы может тоже ’из этих’, которые перепродают органы, откуда мне знать. Прям три знакомые, и все больные. Ничего себе. А чего не 4?
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана-1939
Могло быть кровотечение,и ещё это серьёзный стресс для организма, он не захотел делать, чуть не плакал когда рассказывал как потом больно когда наркоз выходит (((
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А чьи органы вы боитесь, что перепродадут?
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Какая красивая сказка ((( У нас т-лимфобластный лейкоз, агрессивный ((
Ангел-предохранитель• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я поняла, все поняла, вам к другому врачу, психиатр называется
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы думаете, только этот тип рака агрессивный?
Ваше дело верить или нет.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
У вас три знакомых больные раком) Что ж у вас за окружение такое) и мне ещё к психиатру))
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Хочу ви розумієте,як мені боляче від того,що я не можу його повезти за свій рахунок до кращих лікарів, бо зазвичай тільки чіпляються цю болючу для мене тему тут, накилаюттся наче я у них особисто свиню вкрала))
Ангел-предохранитель• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
У вас тепер еще хуже окружение по заболеваемости, и что?
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...