Звожу з розуму• 18 ноября 2023
Тато помирає від лейкозу. Як не зійти з розуму?
Зараз в стаціонарі, при тямі, але вже погано думає,можливо через температуру. Гострий лейкоз і 61рік. Йому сказали лікарі що у нього перша стадія і це лікується, і він сподівається що ще буде щось робити вдома і не розуміє, що шансів дуже мало ( Я не можу про таке говорити , не знаю як далі існувати і все це винести. Я досі не усвідомлюю. Лише тиждень назад ми нічого цього не знали. Ці страшні коридори. У нього до того всього уражена печінка, високі показники. Як вони будуть робити хіміотерапію. У мене почались проблеми зі здоров´ям, сильніше ніж раніше проявляється ендометріоз. Відчуття, ніби от-от все станеться і мене винесуть разом з ним. Як жити? Як це пережити? Він бідненький так хватається за ті таблетки, він думає що вони йому допоможуть (( схуд. я не можу виплакатись нормально, все стоїть у грудях. До того всього мало коштів, ми бідні. Якщо скажуть дорогий препарат просто не зможу купити. Чому він? Чому хороша і добра людина, ніколи не був алкоголіком. Як не здуріти, люди? Вдома мама, з кожним дзвінком ридаємо разом. Я сподівалась, що гострий лейкоз можна перевести в хронічний, але це не так.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
То ж фахівці,розберуться,запропонують схему.спочатку лікують печінку значить далі хімія.
Після хімії який стан у людини? Він стає лежачим?
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Я к тому , что заранее не падайте в обморок. Вы же гуглили острые лейкозы у взрослых? Там у 70% ремиссия наступает. Ну, с чего вы взяли, что ваш случай прям смертельный? Вам нужно сейчас все контролировать, бороться, а вы сдаетесь. Нельзя так.
Я нагуглила, что при острой лейкемии выживаемость в 60лет - 20%
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Автор, не знаю, що Вам порадити. Старайтесь разом з мамою і сестрами/братами (якщо такі є) мобілізувати усі сили, пошукати по знайомствах хороших лікарів, завідуючих лікарні і т.д. Тоді велика ймовірність кращого результату (лікування чи паліативу) або хоча б умовно-безкоштовного лікування. В мене самої тато від раку помер в 60, коли мені було всього 25. Було важко пережити. Але це був рак легень і йому та мамі одразу лікарі сказали, що ’Вам залишилось 4-6 міс’. Хоча прожив він від постановки діагнозу ще 1 рік. Навіть не знаю, що гірше: казати людині правду, чи замовчувати. Попереду буду дуже важко, тому підготуйте себе морально до цього. Подумайте, може є близькі люди, які можуть Вам трохи позичити грошей. Або можливо розгляньте варіант (якщо Ваша матір може доглядати за батьком) виїзду закордон хоча б на пів-року/рік, щоб заробити гроші.
Я сама цим всім займаюсь. Немає нікого. Мама вдома, вони не розуміються з батьком взагалі ні на чому, простий робочий клас, сестер братів знайомих немає.
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, ми тут. Але сталась дивна істрашна для мене ситуація з завідуючою. Нам порадили передати кістковий мозок на дослідження в іншу. лабораторію, щоб підтвердити діагноз, вона батька намовила що він може не витримати другої процедури, і вимотала нерви мені. Якщо вони так впевнені в своїй лабораторії,чого вона так кричала і намагалась принижувати? Хоча я підійшла до неї з цілком нормальним відношенням, не кричала, не грубила, як вона.
А чому вам просто скельця не віддали? Мені дитині робили пункцію та трепан. Зразки зберігають рік в лабораторії. Щось ви не договорюєте
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Почему после химии он лежачий?
Муууумие• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Да они ж разного типа. В любом случае, шансы есть и высокие. Но вам нужно взять себя в руки. В таких ситуациях 100% успеха - это результат усилий родных. Разговаривайтк с врачами, вы должны ориентироваться в диагнозе, в течении, в анализах и прогнозах. Вы должны сделать все возможное, не раскисайте. Свои болячки потом будете лечить
Муууумие• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Нет, конечно. Но ситуации могут быть разные.
Пес Патрон• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
І що саме огидне, єдине що я просила у вищих сил - це здоров´я для моїх рідних, а все повернулось навпаки. Так повернулось, що просто . І так завжди. Для чого я це просила? Кому я добавила довголіття
Вам к психиатру за успокоительными. Папу поддерживайте , пусть верит в лучшее, дажеиесли врачи вам скажут, что все плохо, он знать не должен!
Оксана-1939• 18 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, В Черкасах хороший онкоцентр, знаю одну з раші, до ковіда вона свого чоловіка туди декілька раз привозила
Мені також рекомендували для перевірки результатів за бажанням саме в Черкаси в лабораторію
Агент Пинкертона• 18 ноября 2023
Це ви тиждень тому писали про печінку, онкологію, сімейного, Умань?
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Там важен тип лейкоза.
’Лимфобластный. Составляет примерно 15-20% случаев. Подразделяется на два вида: В-форму с благоприятным прогнозом для трети взрослых и Т-форму с крайне тяжёлым течением и печальным исходом.
Миелобластный. Заболевание развивается во взрослом возрасте. Перспективы лечения оптимистичны: частичной ремиссии удаётся добиться для 80% больных, полное выздоровление наступает не менее чем у 20%’ (с)
У нас т-лимфобластный😭😭😭😭
Пузата Хата• 18 ноября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
То и значит,что воруют из бюджета и производят дрянь,которая не лечит.На коробке производитель Италия,штрих-код Венгрии,а на деле подвальная шняга.Помните,как с вакциной,которую клепали сыночки Богатырёвой?И дети умирали от неё.
Твари!!! И не выливается с&кам ни во что. Не бумерангов, ни высших сил на них не существует
ГонУрова дівка• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Якби ж не ускладнення ((( він і досі жовтий, не дивлячись на крапельниці ( ще можливі кровотечі. Ходить же(((😭
Автор, кровотечі можливі, але їх Слава Богу немає.
І те, що ходить має бути радісний смайлик, а не сльози.
Я вірю й знаю як вам важко, але ви точно з таким настроєм самі попадете у лікарню
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Т-лимфобластный самый агрессивный 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Лімфобластний добре лікується. Ви раніше часу не розкисайте
Мені тут вище написали, що т-лімфобластний дуже агресивний. Лікар, з яким я радились, не з нашої клініки, але хороший спеціаліст в іншій сфері, радився з колегами, теж сказав що прогноз дуже несприятливий (((
Даю справку• 18 ноября 2023
Автор, візьміть себе в руки і сідайте лопатить інтернет-читайте все: наукові статті, історії і поради людей з таким діагнозом. Ви повинні знати про діагноз батька не на багато менше лікарів. Це потрібно, щоб ви могли тверезо і із знанням справи задавати лікарям питання. У них коевеєр і вони не можуть кожному до дрібниць все пояснювати. А якщо пацієнт/родич в темі, це спрощує і роботу лікарів, і сам процес лікування.
Nataliiazp• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Нет. 1-2 дня плохо, рвота и не ест, потом нормальное состояние.
Nataliiazp• 18 ноября 2023
И то химия же разная. Плохо после той, которую капают. А химий много разных
Муууумие• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Автор, я в свое время консультировалась с врачами онкологами он-лайн. Грузила документы к ним диск и получала консультации. Погуглите хорошие онкоклиники в Киеве. Такая консультация 21 году стоила 1000 грн.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Я не знаю хороших онкоклиник в Киеве. Мне сказали, что в Черкассы где мы едут на лечение со всей Украины. Несколько врачей.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана-1939
Після скандалу вона таки їх віддала. Що я не договорюю? Мені зайнятись нічим?
руки_Крюги• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ще у нього дуже високі показники печінки, крім білірубіну. І щось із кров´ю, що можливі кровотечі ((
Лімфобласний гарні прогнози має.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Так. Це ми. Всі мені там казали, що все ок. А я відчувала (((
энциклопУдия• 18 ноября 2023
Кілька років тому захворів мій дідусь, на жаль, діагноз поставили вже тоді, коли була четверта стадія. Це людина, яка не пила і не курила, людина, від якої я чи будь-хто інший за все своє життя не чув від нього жодного мату, людина, яка дуже любила життя. Він був особливим, він був такий один. Мою душу гріє те, що я встигла йому сказати, що дуже люблю його.
Якщо хочеться плакати - плачте, хочете кричати - прокричіться! А далі - зберіть себе до купи і зробіть те, що можете зробити в даній ситуації! Все ж таки стадія перша...
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана-1939
Яку саме вам лабораторію рекомендували?
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
Я написала какой тип. У нас самый агрессивный с наименьшей выживаемостью. Т-лимфобластный
руки_Крюги• 18 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Чого лежати.В мене сестра 8 курсів хіміі пройшла по іншій онкологіі,2 операціі,11 міс на роботі не була,працює і через 2 роки зав кафедрою стала,на роботі з 9-19,2-є дітей тягне.
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
Я вже дуже стомилась ((( нам місяць не могли поставити діагноз,я бігала,тепер це. Недобре все(
Звожу з розуму
• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Так прочитала. ’Лікарі без кордонів’, які задіяні, займаються чорною трансплантологією. На жаль( Я вже так понадіялась((((