candy07• 18 ноября 2023

Субота, вечір, дівчата, давайте потоворимо про хатні вазони, поділимось фото...

Порадами, можливо хтось має гарні відростки, то можемо й поміняться;))
delphoto
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ще трошки
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Ще трошки
Я купила відросток грошового дерева, але він вже місяць сидить і не росте, що йому треба, може горшок більший?
marata• 18 ноября 2023
Хочу сансевієрію собі. Раптом хтось продає черенки - куплю ) У мене трохи усіляких. Орхи мене не люблять. Узагалі влітку на балконі кращі були, занесла в хату, то паршивіють одразу (
ok1904• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Нічого йому не треба. Чим простіші умови, тим він кращий, любить світлі вікна
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Нє. В мене довго сидів. Носила його по всій квартирі. Моєму вже років 3. То теж росте потрошку. В мене малючки підростають. Хочте пізніше вам відсажу?
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Ви з якого міста? Як їх транспортувати, що б не пошкодити?
ViktoryjaG• 18 ноября 2023
У меня все цветущие
Bagram• 18 ноября 2023
Фото минулорічне. Зараз він тільки почав зацвітати
allo4ka21• 18 ноября 2023
Ответ дляmarata
Вазони прикольні на останніх фото та і на перших також
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляmarata
Сансевєрію я вам можу відросточка дать. Моїй вже 10 років, можна й прорідить. Але в мене низькоросла.
У вас підвазоннички гарні, пальма гарна, купували вже великою? Як вона в догляді?
amoa• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
У меня все цветущие
Супер. Як у вас грошове дерево зацвіло? У мене ніколи вони не цвіли.
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Я з Сміли, Черк обл, ноаою поштою можу відправити, хай правда трлхи підростуть, вже на весну.
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Дякую, дай Бог усім дожити😉
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
У меня все цветущие
Красотки!!!
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
У меня все цветущие
Як вас квіти люблять, вперше бачу таке буяння
marata• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Пальма була невеличка, чоловікові колеги подарували років 7 тому. Повільно росте, догляд узагалі без заморочок ))
ViktoryjaG• 18 ноября 2023
Ответ дляamoa
Оно каждый год цветет последние 6 лет, ему 12. Вроде цветут только взрослые. Они любят смену условий, жарко, мало полива, подсыхает немного, потом ставлю в тень и начинаю часто поливать, вскоре зацветает.
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляBagram
Діачата, які у вас золоті руки! Були в мене різдвяники, але ні росту, ні цвіту:((
ViktoryjaG• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Я тоже их люблю))
marata• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
У меня все цветущие
Гарні. У мене на попередній квартирі було 23 фіалки різні. Цвіли постійно на кухні. Переїхали в нове житло і всі померли 😭😭
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляmarata
Ось..
marata• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Ось..
Кучерява яка! Супер! Це ж накладно, мабуть, пересилати) Хай росте ♥️
olivochka• 18 ноября 2023
Моя красуня
amoa• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
Дякую. Дуже гарно.
Bagram• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Аналогічно з ним було, поки не переставили на вікно у ванній. Сподобалось йому там. Можливо де більш більш вологіше та тепліше полюбляє. Радує цвітінням двічі на рік. В листопаді буяє, а навесні декілька квіток.
uma• 18 ноября 2023
Мой рабочий стол. Зелень начинает доминировать 🤷‍♀️
Bagram• 18 ноября 2023
Такі ще є. Там, де штори на вікнах, люблю, щоб були високі та не розлогі і акуратний вигляд на підвіконні мали.
Bagram• 18 ноября 2023
Ответ дляolivochka
Моя красуня
Гарний дуже.
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляuma
А фікусом відростком не поділитесь?
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляBagram
Ух ти. Перший то пофарбований?
Крутий