candy07• 18 ноября 2023

Субота, вечір, дівчата, давайте потоворимо про хатні вазони, поділимось фото...

Порадами, можливо хтось має гарні відростки, то можемо й поміняться;))
delphoto
uma• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
А фікусом відростком не поділитесь?
Та вы что, фикус мой, но ухаживает за ним моя коллега. Не дай Бог, я что-то с ним сотворю, там каждый лист на учете 😂
После того как я полила его чаем она хотела поднять вопрос о моем увольнении 🤣 Я по графику бананами давлюсь, чтоб она удобрение изготовила 😆 А вы предлагаете что-то от него отщипнуть… я жить хочу 🤣
Адюла• 18 ноября 2023
Ответ дляmarata
Хочу сансевієрію собі. Раптом хтось продає черенки - куплю ) У мене трохи усіляких. Орхи мене не люблять. Узагалі влітку на балконі кращі були, занесла в хату, то паршивіють одразу (
От шо цим замікам треба, щоб були такі гарні, як в магазині?
Bagram• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Ух ти. Перший то пофарбований?
Крутий
Я навіть не знаю, що то за декор. Він як оксамит на дотик. Колись проїздом були в маленькому містечку і в квітковому магазинчику побачили це чудо) Більше ніде таке не зустрічалось. Так жалкую, що інші кольори не взяли.
marata• 18 ноября 2023
Ответ дляАдюла
Та я свої розсадила, то вони ніякі стали (( Був один нормальний 🤣 Не треба було чіпати (
автор candy07 • 18 ноября 2023
Ответ дляuma
Живіть:)))
Цікаве у вас життя:)))
Bagram• 18 ноября 2023
Ответ дляАдюла
Їм потрібен дуже тісний горщик. Ми коли свою розсади, то вся вона і зачахла. А в тіснючому горщику навіть цвіла.
ok1904• 18 ноября 2023
Улюблена трудівниця біла сенполія,цвіте шапкою, постійно, без відпочинку, маю дві, багато малих пороздавала. Орхи повипускали цвітоноси, на низькому старті . Ну і традисканція жила на вулиці літом
Вилами по Воде• 18 ноября 2023
Надо как то пересадить. Я уже трогать боюсь что бы не погиб
TaFo• 18 ноября 2023
ok1904• 18 ноября 2023
Хто там скаржився, що красула погано розвивається. Ось, рік назад були відросточки в яких ледь жевріло життя (півроку закритий кабінет, багато рослин засохло, але на подив ще щось і вижило). Якось посаджу в землю. Обіцяю.
Адюла• 18 ноября 2023
Ответ дляmarata
У мене та ж сама історія, він навіть цвів, а потім якийсь лисий з пеньками став, розсадила і таке убоге нещастя. А в епіку вони такі гусениці, товстенькі.
Lor111etta• 18 ноября 2023
Я втомилась доглядати за хатніми,бо маю купу горшків з гортензіями.
Віддала велику пальму,кактуси,молочай,пеларгонії.
Бо невістка віддає лишнє.
Ще мушу пристроїти трохи каткусів і велике грошове дерево
Киппи• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Я купила відросток грошового дерева, але він вже місяць сидить і не росте, що йому треба, може горшок більший?
Рослина пішла на зимовий сон. Не треба нічого робити. Тільки поливати , дивлячись по просушці грунту.
kuskus• 18 ноября 2023
Ответ дляКиппи
А я вже її на третє підвіконня переставила. Вона любить тепло?
Киппи• 18 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Толстянка це суккулент і вона любить світлі вікна. Температура від 16 до 25 для неї комфортна. Головне поливати , щоб грунт повністю просох і не було загниву корінців. У зимовий період толстянка як і більшість рослин просто входить в стан спокою.
Киппи• 18 ноября 2023
Ответ дляcandy07
А фікусом відростком не поділитесь?
Привіт землячка. Я з Черкас. Можу дати гілочку фікуса Бенжаміна, але я не знаю чи на зиму він дать корінці. Є драцена вже з корінцями.
Киппи• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
У меня все цветущие
Фіалочка саме так як Ваша нагадує про дитинство . Хотіла у своєму місті найти, але не вийшло.
ViktoryjaG• 18 ноября 2023
Ответ дляКиппи
А ее дочке подарила незнакомая бабуля во дворе. Говорит, мне недолго осталось, раздаю цветы. Ухаживай и она отблагодарит. 🤭
Киппи• 18 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
Ця фіалочка ще з радянської селекції. Їх дійсно важко знайти, бо зараз в моді нові сорта. Але ж який у неї гарний перламутр , сама не примхлива і цвіте дуже довго.
Прокофіївна• 19 ноября 2023
Ответ дляmarata
Місто?
tettiana• 19 ноября 2023
Київ, Воскресенка. Віддам живці бегонії коралової з корінням, лінь садити, є багато. Є зайві фіалки не сортові, драцена, сансів´єра високоросла. Хочу різдвяник не рожевий. Весною буду обрізати фікус, можу пригостити живцями.
взагалі я по орхідеям, шкода підвіконня не резинове......
marata• 19 ноября 2023
Ответ дляПрокофіївна
Місто?
Київ)
tettiana• 19 ноября 2023
awersi• 19 ноября 2023
У мене багато рослин. На фотках маленька частка. Є орхідея, кава, мандарин, кава, драцена двох видів, алое, різні сукуленти, цикламен і так далі. Давно не рахувала свої вазони.
автор candy07 • 19 ноября 2023
Ответ дляawersi
Гарна колекція!!!! Хай радують
kuskus• 19 ноября 2023
Ответ дляawersi
Мандарин з кісточки вирощували? Яка технологія?
awersi• 19 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Нічого складного. Витягуєте кісточку із цитрусового і зразу у землю поки вона ще волога. Цитрусові не люблять прямого сонця, ставте їх подалі від вікна. У мене вже великий мандарин, я його не обрізаю, плодів не чекаю, мені подобається його листя. До нього можна прищепити лимон і він почне плодити мандаринами та лимонами. Грунт краще купити для цитрусових. Зверху потім накидайте камінців, щоб мошкара не розводилась у грунті. Я в цьому році посадила кумкуват, за літо вже виріс, додам теж його фото. У мене ще є лічі, схоже на іву ( листя рожеве, потім жовте, потім зелене) і фейхоа ( швидко росте, двічі на рік обрізаю його).1.лічі. 2. Фейхоа 3.кумкуват.4 мандарин. Головне садити свіжим і не дуже глибоко, швидко проросте.
awersi• 19 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Гарна колекція!!!! Хай радують
Дякую. Колись побачила випадково блог , як одна дівчина посіяла насіння суміш кактусів і потім фоткала їх на протязі довгого часу. Ідея мені сподобалась і так в один час я посадила багато чого з насіння. Ота пальма з фотки,то пальма Вірджінія вона теж з насіння. Ще є розмарин, цикломен, кактуси та інше. Купляла не рослини, а насіння. Додам фото своїх кактусів може хтось захоче щось посіяти.