Смурфетта• 18 ноября 2023

Відгуки в Google про компанію, їх можна видалити?

Дівчатка, хто знає, якщо написати відгуки в Google про салон краси, їх може потім якось власник видалити? Бо бачу, що негативні відгуки в одному салоні пропадають. Було щось 3 відгуки з 1 зірочкою, а тепер самі пятірочки стоять.
Ангел-предохранитель• 18 ноября 2023
Можно. Часто такое вижу
Сама собі лікар• 18 ноября 2023
На скільки знаю, то саме в гуглі не можна. Працювала в компанії і там слідкували за відгуками в гуглі, видалити власник не міг вибірково.
автор Смурфетта • 18 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Дякую, просто дивно. Напевно власниця якось скаржиться на ці відгуки, бо залишаються лише 5+
Мамина квіточка• 18 ноября 2023
может удалить только сам написавший
Голодаю• 18 ноября 2023
Удалить владельцу компании нельзя.
Но можно пожаловаться на отзыв, если написан агрессивно - его гугл удалит. А еще, если отзыв правдивый - то салон может найти клиента, дать ему бонус, скидку и попросить изменить отзыв.
Області пітьми• 18 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Можно, недавно видела точно
автор Смурфетта • 18 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Удалить владельцу компании нельзя.
Ого, навіть так, дякую. Швидше за все, що власниця шле погрози клієнтам і вони видаляють. Бо коментарі не написані агресивно, з фото, видно, що обслуговування в салоні так собі.
Форс мажор• 18 ноября 2023
Домовляються з клієнтами, повертають гроші, і клієнти міняють відгуки
Вот Она Я• 18 ноября 2023
Можно обжаловать. Некоторые хитрожопые собственники, надеюсь, вы не из них, просто платят за исправление плохого отзыва, кому-то и похлебки бесплатной хватает)
автор Смурфетта • 19 ноября 2023
Ответ дляВот Она Я
Дякую за відповідь. Ні, в мене немає свого бізнесу з Гугл-відгуками, я поки можу бути клієнтом, тому і запитала.
Вот Она Я• 19 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Пожалуйста, там добавлять место тоже можно, но нужно либо собственнику, либо он подтвердить должен, как-то так, что не очень хорошо, когда заведение плохое/классное, а ты даже отзыв оставить не можешь, тк его нет на карте…(
автор Смурфетта • 19 ноября 2023
Ответ дляВот Она Я
Дуже дякую❤️
А_я_ЛОЖУ!• 21 ноября 2023
Як власник бізнесу - ні, не можна, така опція просто відсутня.
Але інколи можна написати в Гугл обгрунтувавши свою думку і вони видаляють некоректний відгук. Або якщо пише явний бот з поодинокими відгуками.
автор Смурфетта • 21 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дякую❤️