_Tooth_fairy_• 19 ноября 2023

Чим будете сьогодні займатись?

Каллипсо• 19 ноября 2023
Пока валяюсь, потом готовка и хороший фильм вечером )
meryshely• 19 ноября 2023
Чекаю гостей
GaleTTa• 19 ноября 2023
Лежу, пью чай, единственная активность на которую сейчас способна - упражнения Кегеля😂
Семицветка• 19 ноября 2023
Валяться и смотреть фильмы.
Горськ• 19 ноября 2023
Відпочиваю
VitalinkaGL• 19 ноября 2023
Учусь.Экзамен в среду(
Bagram• 19 ноября 2023
Байдикувати) Зараз лежу, п´ю настій шипшини і дивлюсь старий фільм ’Щелепи’)))
kryasanchik• 19 ноября 2023
Я насмажила картоплі і курятину на грилі. Вчора перед сном подивилася Перекладач з Джейком Джилленхолом, дуже сподобався. Все ж таки привабливий він чоловік, хоч і читала за нього, що він з тарганами
lily300• 19 ноября 2023
Сделала маску на лицо и волосы, лежу бездельничаю) потом может торт доделаю… на море с детьми сходим. Ленивый день