Военный говорит, что надо мобилизировать с 18-20 лет
Результат:
вже голосів:
878 (89.32%)
Против
105 (10.68%)
Согласна
frumoasa17• 19 ноября 2023
Ответ дляnatlem
На жаль, у цих хлопців вибір невеликий. Поцікавтеся що сталося з такими хлопцями на окупованих з 2014 року територіях. Чи не їх примусово забирали на війну з Україною? Чи хтось питав їх згоди? Те саме буде і з іншими хлопцями на окупованих територіях - їх мобілізують на нові війни, і ніхто і пискнути не зможе про 27 років чи багатодітність і т.д. Поженуть з 18 і все.
П.С. особисто я проти призову 18-20 річних. Але у випадку окупації України росією я переконана, що цих хлопців раша поставить ’під ружжо’ на війну з іншими країнами. Саме тому я вважаю, що у цього покоління вибір без вибору.
Можна просто відкрити кордон і кожен сам вирішить, що він хоче - тікати, воювати за Україну, інші варіанти. Просто дати вибір кожному, а не пакувати.
Корабельная Сосна• 19 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Польша следующая,вы ж не будете отрицать,у этих фашистов аппетит хороший
Ответ дляnatlem
Ви в своєму розумі? Поцікавтеся що сталося з тендітними дівчатами на окупованих територіях після зустрічі з здоровими бурятами. Людині, що прийшла тебе згвалтували чи вбити по х...р на твої компліменти. Результат буде один і той самий.
Удалено администрацией...
Чому всі мовчать про те, що в Україні сотні тисяч людей, що служать в органах МВС, це не лише поліція, податкова поліція, це СБУ-ники, всілякі державні охоронні фірми і т.д. - нехай їх мобілізують - я не кажу всіх, але 30% можна мобілізувати. А також 30% з всіляких установчих та держ. органів - набереться 200.000 вояк, які будуть на фронті набагато доречніші ніж 18 хлопці
frumoasa17• 19 ноября 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
Польща в НАТО і сама добре озброюється. Їм з Україною важко, а там взагалі.
Ответ дляPiracanta
Постоянная мантра про детей и внуков надоела. Я ещё помню, как поколение моих родителей говорило: пусть мы плохо живём и ничего хорошего в жизни не видели, так может наши дети хоть поживут.И вот теперь мы то же самое. В итоге, говоря так, мы списываем свою жизнь в утиль в надежде на якобы светлое будущее своих детей, которое может и не наступить. Но своя жизнь уже потеряна. Это путь в никуда.
Ви праві, але і я права. Немає такого рішення, що було б вірним. ((( Але молоді ще дійсно нічого не бачили, їм би пожити ще трохи, побачити світ... Чи хоча б просто пожити... Кому наша країна дістанеться, якщо її дітей не стане?
Ответ дляПиона
Коли я була в Туреччині, то там спілкувалася з багатьма украінцями айиішніками. Вони розказували, що їх компанія, на яку вони працюють, масово вивезли усіх з сімʼями ще влітку 2022 року. І так багато іноземних компаній зробило. Усі все знали.
У меня тоже много знакомых АйТи, которые выехали 21-22 годы. Возможно это как-то связано с налогами, легализацией, или их личными перспективами. Хз…
Ответ дляMan-Gust
Удалено администрацией...
В сенсі ’страшилки’? Ви хочете сказати, що на окупованому Донбасі не було примусової мобілізації з лютого 2022? Я чудово пам´ятаю теми на порадниці перед самою війною, як там чоловіків на вулицях хапали і тягнули у військкомати, як чоловіки не виходили на вулиці і т.д. Ви хочете сказав ати, що зараз проти України воюють чистокровні рузькі і жодного українця з окупованих? Чи всі ті українці добровільно пішли проти нас воювати? То чому ви вважаєте, що інші території омине така ж доля у випадку окупації? Кого легше відправити на ’визвольну війну до Польщі’ -ваньку з підмосков´я чи українця з окупованої території? Ось і думайте.
Ответ дляПиона
Вывозили массово в январе и начале февраля 2022 .
Ответ дляlith_oops
Зараз в Кошицях, де ми живемо, на одну дівчину-підлітка з України приходиться троє-четверо хлопців. Дівчат по пальцях порахувати.
Якщо будуть з вісімнадцяти забирати, їх буде не троє-четверо, а тринадцять-чотирнадцять. Бо батьки вивезуть, і не мені їх засудждувати - всі діти мають право жити, всі батьки мають право за можливості намагатись вберегти дітей.
Я розумію, що молоді бійці ефективніші, але вони - майбутнє країни. Якщо їх вбити або скалічити зараз - хто буде годувати старих, що залишаться?
В мене немає рішення. Як ні в кого з нас, мабуть. Але я вважаю, що право захистити і вберегти за можливості свою дитину в батьків є. І багато хто тим правом скористається, якщо будуть мобілізувати з 18.
Нет ни идеального возраста для войны. Потому что все должны жить жизнь. Столько разрушенных жизней, дети без отцов. Это все слишком затянулось и усугубилось. Сильно ощущается последнее время обида народа к государству, друг к другу, и к жизни. Очень много несправедливости.
Соната любви• 19 ноября 2023
если бы была мобилизация выборочная
и мобилизовали исключительно тех, кто кричит про воевать любой ценой и не останавливаться.
то я руками и ногами была за мобилизацию, как парней, так и девушек не только с 18 лет, но и с 16
Соната любви• 19 ноября 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
Удалено администрацией...
польша благополучна по одной причине, никто воевать с польшей и не собирался
Клементина• 19 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Ви не про те думаєте. Подумайте якою буде ваша реакція, коли вашого чоловіка/сина/батька примусово заберуть у ’визвольний загін по визволенню братнього польського народу’. І серед бурятів кинуть в наступ на Польщу, Молдова і т.д. Без зброї, згоди, гинуть за чужу землю. Чому вас не цікавить це питання?
От хай Польща, Молдова, США і тд. і думають, що зробити, щоб до них не прийшла рашка, підсилена Україною.
Гарно вони там всі влаштувалися і прямим текстом кажуть ’Ми платимо низьку ціну, бо наші солдати не гинуть’
І скільки ще ми будемо цим щитом?
На мене вже ці страшилки про бурятів і Польщу не діють. Хоче захід, щоб українці за них воювали, хай нас підсилюють.
І скільки ще ми будемо цим щитом?
Ответ дляnatlem
Извините, что втыкаюсь. Не следила за нитью разговора. Но речь не идёт о побеге в сторону Польши, о каком-то отступлении или капитуляции. Но решать что-то нужно. Мы бессильны кардинально преломить ситуацию в нашу пользу.
Соната любви• 19 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
я тоже так считаю.
открыть границы для всех.
демобилизация военных по их желанию с правом выезда заграницу.
кто хочет воевать, это их решение и никто их останавливать не будет.
всем остальным дать право выбора на жизнь.
открыть границы для всех.
Красавишна-Улыбавишна• 19 ноября 2023
Что это за боты офиса президента наставили 10%????
У нас 1 млн армий и полмиллиона всяких силовых структур в тылу. какие восемнадцатилетние дети и женщины?
Ответ дляАтланта
Вы совершенно правы. Но постоянно бью себя по рукам, чтобы ничего такого не написать, потому что ’не на часі’, потому что я выехала, потому что не хочу возвращаться и как бы уже не мое дело....
Но я категорически против закрытия границ в целом, я категорически против нарушения конституционных прав. Да, я мама девочки. Но, если промолчим за мальчиков, девочки будут следующими.
Я обычно и новости-то не смотрю, но вот в августе была в Украине, и попался мне ролик, где Зеленский категорически осуждает мам, которые вывезли детей. Шта? Серьезно? То есть этот человек на полном серьезе считает, что мы не должны спасать своих детей. Не восемнадцатилетних мальчиков, а детей в принципе, понимаете? Ему нет разницы - новорожденные девочки или восемнадцатилетние мальчики. Ему все равно.
И мы должны это понимать, все мы. Все родители.
А теперь можно жаловаться и банить. (((((( Не удержалась. ((((
Ответ дляnatlem
Аби кордони були відкриті, чоловік, що не хоче воювати, зможе виїхати в умовну Аргентину і там свою долю будувати.
Так теж можна. Керувати своїм життям і життям своєї родини - нормально і правильно. І втікати можна, і рятувати дітей можна, і не хотіти воювати - також можна.
Ответ дляСоната любви
если бы была мобилизация выборочная
Вот кстати да. Давайте петицию что ли создадим.
Ответ дляКорабельная Сосна
Удалено администрацией...
Ну так логику включите
Я не воюю и мой сын не воюет как я могу агитировать других идти умирать ?
Мы смогли сделать свой выбор и я си ща то что б и другие люди могли сделать свой выбор
Где мои гонения Украину ? Цитата ?
Мурка в бурке• 19 ноября 2023
Победить только силами мужчин 27-60 Украина уже однозначно не сможет.
Даже если Рада расширит возраст до 60 то это все равно не тот контингент который будет штурмовать и бегать в атаку.
Нужен призыв 18-20 лет и тогда партнеры дадут все и оружие и технику.
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
У вас кто дочь или сын, какого возраста?
kalambina2• 19 ноября 2023
они еще и не успели пожить, сколько молодых контрактников погибло 20-25 лет
Ответ дляLeeka
Все не читала. Але . Зняти для початку бронь з депутатів, з багатодітних, студентів від 27. Там непахане поле. А далі, видно буде. А взагалі, все частіше закрадується думка, що глобальне завдання , в знищенні укр.нацації. І не тільки, з боку рашорстану.
А есть теория зачем?
В чем Украинцы такие....требуемые к уничтожению?
Просто не понятно вообще((((
Мурка в бурке• 19 ноября 2023
Ответ дляSmileyFace
Сын на контракте с лета. Решение сам принимал, не айтишник и не мажор. 23 года. Сейчас в учебке.