Военный говорит, что надо мобилизировать с 18-20 лет
Результат:
вже голосів:
878 (89.32%)
Против
105 (10.68%)
Согласна
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
А те, що послала одного такого тата на йух за кордоном, коли він мене питав, чого я сина вивезла. Я спитала, чого він сраки своїх донечок вивіз. В нього їх 3, від 3 до 12 років. То в татка істерика була. Як я могла таке порівняти. Вони ж невинні крихітки, ще й дівчатка. А мені що до його крихіток?
А тато дівчаток чому не на фронті? Ви не спитали?
Зараз в Кошицях, де ми живемо, на одну дівчину-підлітка з України приходиться троє-четверо хлопців. Дівчат по пальцях порахувати.
Якщо будуть з вісімнадцяти забирати, їх буде не троє-четверо, а тринадцять-чотирнадцять. Бо батьки вивезуть, і не мені їх засудждувати - всі діти мають право жити, всі батьки мають право за можливості намагатись вберегти дітей.
Я розумію, що молоді бійці ефективніші, але вони - майбутнє країни. Якщо їх вбити або скалічити зараз - хто буде годувати старих, що залишаться?
В мене немає рішення. Як ні в кого з нас, мабуть. Але я вважаю, що право захистити і вберегти за можливості свою дитину в батьків є. І багато хто тим правом скористається, якщо будуть мобілізувати з 18.
Natal_ka91• 19 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Вот подошел просто так и сказал
Ясно что первый ответ ваш будет а сам почему не на фронте
Засуши притянутая ситуация какая-то
Я б поверила если б женщина или иностранец но не мужик украинец
Засуши притянутая ситуация какая-то
Повірте, питають, ще й як і не таке. Більшість боїться, що як не буде кому воювати, бо вивезли, доберуться і до їхньої категорії. А тоді туди-сюди кататися не вийде
Oksana USA• 19 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
Ви не розумієте, що у цій війні контрактників би не вистачило?Головне - достатньо зброї, сучасної.
Стоп. Мы обсуждаем мобилизацию или стратегию ведения войны? В старт-посте речь о мобилизации.
Ответ дляДюрлишка
Очень даже удачный! Будь на нашем месте Италия условная, они давно сгладили бы все углы и дипломаты их не допустили бы бойни.
Ну вон Беларусь сглаживала, и чо?
Ситуация, я боюсь, патовая. Договориться невозможно, победить пока невозможно.
Мне кажется, все тупо ждут, когда умрет Путин. Я вот жду....
Ответ дляМиззери
Почему интересно у нас никто и никогда не спрашивал такое
Ну может в какой-то дискуссии женщина упрекнула многодетного отца в том, что выехал, а он задал ей ответный вопрос. Потому что, действительно, трудно представить, что можно задать такой вопрос с бухты барахты.
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Ну вон Беларусь сглаживала, и чо?
Ждать можно и 10 лет смерти путлера...
Ответ дляPiracanta
Ну вот и я про это , что явно вырвано из контекста и не отображает реальной ситуации
Ответ дляПиона
Мусейчучка нехай сама йде, патрони подає, окопи риє . Толку буде більше. Як і той командир. Чому не в окопі зі своє бригадою а на теорему? Нехай спочатку мобілізують армію чиновників та комунальників. Сьогодні їхала, 10 молодих мужиків кладуть плитку 10 метрів кв. В Зеленбуді квіточки саджають теж купа мужиків. Для кого квіточки будуть, якщо дітей знищать? Армія поліцейських! Їх не стало менше, а людей стало менше. Я мене двоє хлопців по 17 років. Я їх на війну не пущу. Це ще діти не ціловані. Дівку за попу ще не тримали. Нехай жирні прокурори, податківці та синки суддів йдуть!
Вывозите детей, пока можете
Ответ дляSmileyFace
Ждать можно и 10 лет смерти путлера...
Я знаю. ((( Але не маю рішення.
Зрозуміло, що з сильнішим противником краще домовлятись, але ж з росіянцями домовлятись неможливо. Це відкладання проблеми для дітей та онуків. (((
Виграти поки неможливо, здатись неможливо, домовитись неможливо. ((((( Або допомога має зрости, або путін здохнути...
Ще ж до того є нюанс, що, якщо будуть перемовини і тимчасове припинення вогню, то потрібно буде відкривати кордони. А відкриті кордони - то демографічний капець.... Звісно, бабусі повернуться, а молоді чоловіки повиїжджають... Тобто фіг їх хто коли відкриє в принципі.
Я не знаю, що робити. (((
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляПиона
Айтішніків повипускали, спортсменів, артистів а дітей 18 річних під гради? Я особисто горло перегризу і Мусейчучці і тцк шинку, будь кому хто прийде за моїми 18 річними синами.
Каких айтишников повыпускали? Что за бред? Для вас айтишники мажоры? Племянник 24 года работает в айти, тут в Украине, как и все его друзья. Никто никого не выпускал.
Inno4ka-ya• 19 ноября 2023
Ответ дляSmileyFace
Бо в Рівному його старша донечка дуже злякалася ракети в перший день війни.
Inno4ka-ya• 19 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не надо ваших предположений. Не задавал этому папаше никто никаких вопросов. Кроме всего прочего, он халявщик еще тот, во всех организациях стоял первым за плюшками
Ответ дляSmileyFace
Коли я була в Туреччині, то там спілкувалася з багатьма украінцями айиішніками. Вони розказували, що їх компанія, на яку вони працюють, масово вивезли усіх з сімʼями ще влітку 2022 року. І так багато іноземних компаній зробило. Усі все знали.
Корабельная Сосна• 19 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Я думаю надо проводить референдум за продолжение войны или против , и не кто ЗА должны независимо от Пола, возраста, здоровья, многодетности автоматически давать согласие быть призывным на фронт с оставлением личных данных военкомату
Думаю это будет честно и адекватно
Удалено администрацией...
Корабельная Сосна• 19 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Нет, значит договариваться, отдавать оккупированные территории
Но это сами украинцы должны решать что для них в приоритете жизнь или территория
Удалено администрацией...
Ответ дляlith_oops
Я знаю. ((( Але не маю рішення.
Я не знаю, що робити. (((
Постоянная мантра про детей и внуков надоела. Я ещё помню, как поколение моих родителей говорило: пусть мы плохо живём и ничего хорошего в жизни не видели, так может наши дети хоть поживут.И вот теперь мы то же самое. В итоге, говоря так, мы списываем свою жизнь в утиль в надежде на якобы светлое будущее своих детей, которое может и не наступить. Но своя жизнь уже потеряна. Это путь в никуда.
Клементина• 19 ноября 2023
Я бачу лише один реальний вихід.
Це вести просто ультимативні перемовини з нашими вельмишановними партнерами.
Шановні американці, або ви разом з Європою даєте нам дофігіще зброї: дальнобойної і потужноїХаймарси, Атакамси і літаки. І тоді ми ще повоюємо.
Або ми йдемо ’дагаваривацца’
Бо без зброї, це не війна, а вбивство чоловіків.
І ми раді, що вам війна обходиться дешево за рахунок того, що не гинуть ваші солдати і ви цього не приховуєте. Але бути вашим щитом і голіруч запиняти рашку, ми вже фізично не можемо.
Цікаво подивитись на їх реакцію, коли нас з їх петріотами і хаймарсами рашка поглине.
Або ми йдемо ’дагаваривацца’
Корабельная Сосна• 19 ноября 2023
Ответ дляМиззери
И не факт что с его смертью все закончится
Вам о чего переживать
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляПиона
Знаю компании, которые предлагали своим сотрудникам уезжать из Украины в начале февраля 2022 года, незадолго до войны. А летом 22 года о таком не слышала. Компания, где работает племянник, только предложила переехать в начале войны во Львов. И все.
Ответ дляМиззери
Так в 2014 раша вже віддала Крим і частину Донбасу, і що? Ви ще не зрозуміли, що мета - отримати все? Якщо сьогодні віддати частину територій добровільно, то завтра раша піде з новими силами на решту української території. Включаючи нове ’м´ясо’ із віджатих територій. Зараз українці гинуть за свою землю, а у випадку ’домовленостей’ з подальшою російською окупацією будуть гинуть за польську, прибалтійську, молдавську землі і т.д. у складі бурятських військ. Так краще?
SmileyFace• 19 ноября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ну так би вивіз своїх дітей, а сам на фронт.
Звісно, краще інших відправляти, а самому розказувати сидячі в Європі.