Заикальница• 19 ноября 2023
Чи правда, що пальми та бамбук знижують вологість в будинку?
Хто перевіряв на власному досвіді, відгукніться)
Броніки для Моніки• 19 ноября 2023
Ооо, у меня такая влажность в квартире как в сауне, надо бамбук завести, наверное будет расти как на дрожжах
Заикальница
• 19 ноября 2023
В нас в будинку сьогодні було 83( взяли осушувач попробувати, якщо допоможе то будемо купляти. Та от прийшла в голову і така ідея
Заикальница
• 19 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
У меня в спальне бамбук на одной стене. Но я не знаю уменьшает он влажность или нет. Как это проверять?)
В нас спеціальний пристрій є, який вимірює рівень вологості повітря
Бесбардак• 19 ноября 2023
Ответ дляЗаикальница
Ви провітрюйте?
13чудоСВЕТА• 19 ноября 2023
Влагопоглатитель хорошая вещь , у меня есть, за сутки литр воды может собрать, смотрите поставить рекуператор
Ноунэйм• 19 ноября 2023
То все фігня. Навіть якщо пальма та бамбук знижують вологість, то вам треба в лісі пальмовому жити, щоб нормалізувати вологість 83.
У нас така сама проблема була. Купили великий осушувач потужний, з ним порядок.
Заикальница
• 19 ноября 2023
Ответ дляБесбардак
Ви провітрюйте?
Звичайно. В нас взагалі останнім часом на мікропровітрюванні весь час
Бесбардак• 19 ноября 2023
Ответ дляЗаикальница
Мікропроввтрювання - це ні про що.