Пасхальний тролік• Изменено 19 ноября 2023

Травили б хімікатами професійно книжкову вош чи самі якось?

На стінах є жуки. Сказали, що це ’книжкова воша’. В основному вилазять з плінтусів.
Ви б травили професійно? 8 год не бути дома, а потім хз як там буде, може на день-два треба буде в готель з дитиною йти..
Чи самі б давали їх, якоюсь содою-оцтом змазування і тп?
Ми алергіки і боюсь хімічної травлі. Але і жуків теж боюсь.
Це травлять газом з якиміст хімікатами.
Святатабожа• 19 ноября 2023
Повикидати ті книжки((
автор Пасхальний тролік • 19 ноября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Повикидати ті книжки((
Вони не в книгах, а на стінах.
Це ми тільки орендували житло як пару днів - і сюрприз.
То просто назва така того жука
Ответ дляСвятатабожа
Повикидати ті книжки((
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
фото
Это вы в Европе?
Ответ дляГолова колгоспу
Это вы в Европе?
Ну так)))))))))))
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ну так)))))))))))
Просто там, в Германии особенно, жесть со всякими насекомыми... Вывести их весьма проблематично.. И часто надо вроде как разрешение хозяина дома..
Или вы в Украине? Кто именно вам сказал что это эти жучки?
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
А фото реальное , ваше, этих жучков у вас есть?
Ответ дляГолова колгоспу
Одне фото на макрозйомці
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Одне фото на макрозйомці
Хмм. на первых фото похоже, а последних вроде как нет...
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Я за дезинсекцию, но надо источник найти...а то это все без толку(( И именно вши книжные таки реально по книгам и гербариям..Если у вас там пусто непонятно откуда они..Может похожие или одного вида..
Ответ дляГолова колгоспу
Вони в плінтусах живуть. Ну і по стінах лазять..
Ответ дляГолова колгоспу
А коли дезінфекція, то прям всередині кухонних меблів треба все забрати ? Крупи , каструлі..
Бо це ж отруйний газ..
А речі, постіль залишати?
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А вы что-то делали? Ну минимум, дихлофосом набрызгать вдоль плинтуса и оставить на проветривание?
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Бо це ж отруйний газ..
А речі, постіль залишати?
Честно, не знаю, смотря как именно делают..Может начать местно для начала?
Ответ дляГолова колгоспу
Оцтом витирала і так давила..
Ответ дляГолова колгоспу
Я от не знаю як газ взагалі діє..
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Оцтом витирала і так давила..
Ну уксус такое.. Я думаю лучше дихлофосом щедро так вдоль плинтуса где вы их видите, утром и уходите погулять на полдня, он выветрится. Потом какими то карандашами для муравьев и прочего, если нет животных.
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Попробовать так несколько раз повторить, вдруг поможет, если нет тогда более радикально..
Ответ дляГолова колгоспу
Дитина і я алергіки. Якось стрьомно дихлофосом..
Ну і якщо вони всередині плінтуса чи за шкафом
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Если выбирать из меньших зол дихлофос или дезинсекция? И потом вы же его есть не будете. Оденьте респиратор, перчатки, напшикали, открыли форточку. Пошли гулять. Пришли, все проветрилось. А какие вы еще варианты видите? Уксус вам не помог.
Ответ дляГолова колгоспу
А дезінфекція так шкідлива?
Мені сказали 8 годин має бути все закрито, але після того приходити і жити.
Але я не розумію як бути з усім одягом, постіллю, покривалами, марацами... ну і в кухонних шкафчиках посуд
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А дезінфекція так шкідлива?
Ну а как вы думаете? Это проф травля. Если не уверены, уточните что именно они делают, последовательность и порядок действий, что применяют, какие химикаты и тогда решите сами как вам лучше.
Ответ дляГолова колгоспу
Не кажуть. Я спитала які, мені не кажуть.
Треба мабуть шукати нове житло. Буду жити тут і шукати паралельно
Голова колгоспу• 19 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ну как вариант, главное с собой не привезти..