аромат Жука• сегодня в 09:53
Як Ви змиряєтесь з тим, що Ваш чоловік вже не буде нормально заробляти?
Ви поженилися молодими нищебродами, обидва розумні, освічені, перспективні. Але по факту за все сімейне життя чоловік в кар´єрі і зарплаті так і не виріс. Щось намагався змінити, але не зміг. Так, не вистачало знань, вмінь, англійської, впевненості в собі. Змирився, в 50+ повернувся на тепле місце з зарплатнею нижче середньої і розслабився.
А Ви заробляєте за двох ) Але коли якісь проблеми з грошима виникають, максимум, чим може допомогти чоловік - дістати з кишені кредитку монобанку 🫠
Ясно, що я вже давно так живу, звикла покладатися на себе. Чоловік близька людина, забезпечує тил. Але іноді мені стає так досадно, що по суті я забезпечую себе, 2х дітей (ну ті скоро вже зовсім дорослі будуть) і ще супруга, зарплата якого не покриває навіть його потреби.
Тримаю свічку• сегодня в 10:38
Ответ дляЛижТолько
Все разные - время мужей-добытчиков и жен-домохозяек и нянек для детей в прошлом, каждый может иметь работу , которая приносит удовольствие, но она по-разному оплачивается иногда. В муже кто то ценит подарки с бантиками и чмоки утром, но не исключены любовницы на работе ( романтики-мужья грешат этим), кто то- надежный тыл и что тебе машину в дождь подгонят под поъезд с парковки без напоминания...
Отлично. Таких тоже забирают чтоб не мельтишили под ногами
Тримаю свічку• сегодня в 10:38
Ответ дляСтервочка
Ви читаєте чим? Він заробляє гроші, просто я заробляю вдвічі більше.
И он НЕ стремится заработать больше вас!
Стервочка• сегодня в 10:40
Ответ дляТримаю свічку
А чому він має цього прагнути? Ми що на змаганнях веселі старти?
В нього своя робота по його спеціальності яку він любить і знає на відмінно.
Навіщо гарному перукарю перевчатись на поганого айтішніка?
Тримаю свічку• сегодня в 10:42
Ответ дляСтервочка
Хороший парикмахер как раз и зарабатывает на уровне айтишника
Тримаю свічку• сегодня в 10:43
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Віддайте його в ескорт, хоч якісь гроші буде приносити
Думаете, он хоть в сексе старается быть круче женщины?
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:44
Нет, я сама норм зарябатываю, такие тюти только раздражают. Тяжело любить неудачников по жизни. Да и зачем они надо. И 1 муж, и будущий ( в апреле свадьба) сделали карьеру. В 40+ мне уже не интересна особо внешность, я умных люблю. Их мало.
В шоколаде• сегодня в 10:45
Ответ дляРадужная форель
Ціна питання?Скільки чоловік заробляє?
вот да. надо понимать о чем речь,5 штук или 25
Радостина• сегодня в 10:45
Ответ дляНоски на подтяжках
А якби ви не заробляли, то жили б всі в злиднях? Сильна жінка=слабкий чоловік, рідко коли є винятки з цього правила
Они и сейчас не очень тянут. Автор пишет, что регулярно финансовые проблемы сама разгребает, а от мужа в лучшем случае кредитка моно. Это походу и бесит
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 10:47
Ответ дляВ шоколаде
40. і квартиру здає за 17. що далі?
а, і пенсія 6.
В шоколаде• сегодня в 10:48
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
40. і квартиру здає за 17. що далі?
а, і пенсія 6.
Ну так это прекрасный доход и немного автор тогда перегибает свою планку. в чем ему на него не хватает? он икру ложками на завтрак ест и его личный водитель возит на работу?
Отличный доход, мы живем семьей на меньшие деньги , отлично живем, и золото планирую покупаю. и дочь отправлю в Польшу на нг, и двери поменяю весной.. планируем и тратим все с этого бюджета
Радостина• сегодня в 10:48
Ответ дляТримаю свічку
Вряд ли там секс ещё есть)))
Не виправдовуюсь• сегодня в 10:51
Авторе, чоловіка не змінити. Ви маєте це прийняти, або розходитися. В мене схожа ситуація, чоловік прекрасна людина, розумник, науковець із світовим ім´ям...але здобувач мамонта та рішала -це я.
Але мені так добре, це моя органічна роль.
Тримаю свічку• сегодня в 10:51
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
40. і квартиру здає за 17. що далі?
а, і пенсія 6.
А вы сколько?
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:52
Ответ дляРадостина
Конечно бесит. Она ж не брюлики просит, а обеспечение базовых потребностей. Автор, если поженились нищебродами и сейчас в 50 кредитка, то все уже. Он понял, что Вы тянете, а ему норм не напрягаться. Досадно-это мягко сказано.
Все і одразу• сегодня в 10:54
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В 50+лет ?
Кряхтеть на заднем фоне ?
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 10:53
Ответ дляЗакуйовджена життям
Могу рассказать про маму.
Живет по принципу ’ну хоть за квартиру платит’
Рассказать кому-то как она жила всю жизнь и не поверят сколько человек может вытерпеть и выдержать.
Расскажите про маму
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 10:58
Ответ дляТримаю свічку
А вы сколько?
а я 70 і ще близько 15-ти дохід є.
ну так і що це міняє? хочу почути.
аромат Жука
• сегодня в 10:59
Ответ дляРадужная форель
Ціна питання?Скільки чоловік заробляє?
Десь 10 тисяч на руки
ЗновЗдоров• сегодня в 11:02
Ответ дляСтервочка
Дякую. Бо я пройшла цей шлях як у автора.
Мій не те що мало заробляє. Просто вийшло так що я заробляю майже вдвічі більше. Я теж була розпустила хвіст - нащо мені ніщеброд.
В потім з психологи як почала розбирати відносини. Мій чоловік мене любить, поважає, він мною неймовірно пишається.
Коли зустрічаємось з друзями він творить яка в нього чудова дружина і аж очі блищать.
З ним чи без нього я зароблю ці гроші.
Але ось ця щира любов - так повезло далеко не кожній жінці.
І в підсумку я отримала що я маю реалізованість гроші, любов та підтримку чоловіка
І добре що всі брудні думки , висказала психологу а не чоловікові.
З ним чи без нього я зароблю ці гроші.
кто у вас ведет быт и занимается детьми?
Любовь Калистратовна• сегодня в 11:04
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а я 70 і ще близько 15-ти дохід є.
ну так і що це міняє? хочу почути.
Ну, у него 40+17+6
У Вас 70+15
Отлично. Смысл нытья?
У Вас 70+15
Отлично. Смысл нытья?
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 11:05
Ответ дляГорня капучіно
У меня мать так всю жизнь с отцом прожила. Ещё и вечные скандалы на этой почве. У меня вопрос к таким женщинам, зачем вы живёте с такими мужчинами, которых, как ребёнка нужно тянуть и обеспечивать всю жизнь? У знакомой муж вобще не работал лет 15.
Таких много, у нас в офисе коллега была, руководитель отдела, муж тупо не работал у нее лет 10, но он ее утром привозил и вечером забирал. Наверно был домохозяином)
Начальница моей мамы, из очень богатого клана известного украинского, у нее муж обычный слесарь дядя Вася. Они его даже не облагораживали и не наряжали. Но как-то же живут, на Липках, по тв семью показывают) Муж этот не светится понятно)
Болтушка Му• сегодня в 11:05
Ответ дляСтервочка
Я колись задала це питання психологу.
В вона каже - так це ж супер що ви вмієте заробляти гроші. Ваші навички та вміння з вами на завжди. Їх ніхто ніколи не забере.
Щодо відносин чоловіка. Буде важко але потрібно зрозуміти що це його потолок
Прийняти за факт.
І далі вирішувати чи інших його позитивних рис достатньо для продовження шлюбу.
( В мене колега 65 років. В нас зарплата по 30000)
Вони з чоловіком пенсіонери.
І от його вклад в сім´ю -5 тисяч пенсії.
Її 37 тисяч ( 7 тис її пенсії)
Я її питала як вам?
Каже чудово! Я реалізовують на роботі бо вдома скучно сидіти. Приходжу додому, чоловік продукти купив, їсти приготував. Разом повечеряли , прибрали і ідуть кормити котів по округам, в парк качок готувати.
Моя колега каже я кайфую, мені не шкода грошей навіть якщо вони витрачаються на чоловіка.
Прийняти за факт.
Вони з чоловіком пенсіонери.
Її 37 тисяч ( 7 тис її пенсії)
Я її питала як вам?
Ну в 65 да, это уже не мужчина, а воспоминания о прошлом. А в 40, в 50 как с таким в постель ложиться, если ты не лесбиянка?
Ответ дляаромат Жука
Чоловік робить, що я попрошу. Але готую зазвичай я, я це роблю швидко і мене це не напрягає. Взагалі домашня робота мене не напрягає, діти і чоловік мені допомагають. Але чоловік по своїй суті не вирішувач питань. Попрошу - зробить. Але в своєму темпі і не швидко.
Я набагато швидша за нього, моторна і більшість справ я роблю сама між ділом.
Більшість чоловіків шукають собі мамку, а не дружину
ОбережнаЯ• сегодня в 11:11
Ответ дляВ шоколаде
Це в доларах? Бо хто зараз 5 тис грн заробляє?
Мамина квіточка• сегодня в 11:15
Ответ дляlilul990
Цікаво чому?
Також до такої думки недавно прийшла.
В той час коли жінки навпаки себе зміняють на коня зі сталевими....
Недавно з подругами зустрічалися і цю тему обговорювали. Цікавий мозговий штурм відбувся.
Цікаво було б почути думки тутешніх порадниць
Також до такої думки недавно прийшла.
Не гоню• сегодня в 11:16
Ответ дляВ шоколаде
А до чого тут чоловік авторки ?