Бабка-байкерша• 19 ноября 2023
Самые интересные и смешные способы устранения любовницы
Поделитесь, пожалуйста, самыми смешными и интересными способами устранения любовницы.
Котомафия• 19 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Сколько Вам лет?
54. В плане быта у меня все хорошо. Сыта. В тепле. Лекарствами обеспечена.Мама рядом(бедная). Но отношения больше не мое, дожить бы спокойно, не став растением.
Дівчина Бобула• 19 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Якщо Ви в Києві, пропоную зустрітися, поспілкуватися, скажете мені при зустрічі, чи виглядаю я, як жіночка з низьким інтелектом. Можливо дружити будемо. Мені не вистачає гарної мудрої подружки
Щоб подружка за вас приймала рішення?
Бабка-байкерша
• 19 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
47, стикалася, 15 років тому. Вигнала без нічого. З одягом. Вияснилось, що голий і босий не потрібен був нікому. Але то не мої справи. Я його нічого не забрала, але і свого не дала. Ніяким коханкам не писала, я з головою дружу, щоб не позоритися. Та і не думала про неї ніколи, хто там і що.
Діти у Вас з ним були?
Бабка-байкерша
• 19 ноября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Щоб подружка за вас приймала рішення?
Та ні. Рішення самому треба приймати, це моє життя, а не подружки. Чи дружать заради чого? Заради отримання чужої енергії? Чи що?
Бабка-байкерша
• 19 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Не вірю, що не думали, якщо до цієї миті пам´ятаєте. Знаю, це дуже боляче. Ви молодчинка! У Вас є любов до себе, нехай щастить!
Самоучка• 19 ноября 2023
Як варіант, зустрічаєте коханку і запитайте, чи серйозні у неї наміри щодо вашого чоловіка. Кажіть, що переживайте за нього, щоб не прибіг назад, якщо вона від нього відмовиться, бо уже вік, не стабільне здоров´я. Скажіть, що трохи підпсував він вам життя, то болячка ’звідкись’візьметься, то переривали вагітність, бо був хворий ембріон (це трохи жесть), а йому у свій час про це не сказали, жаліли типу. Кажіть, що маєте бути впевнені, що вона його доглядить до старості. Оскільки у вас свої плани на особисте життя. Забирати назад буде нікуди, не під парканом же чоловіка залишати. Що розлучення буде по закону, майно навпіл. Ну майже все правда, по великому рахунку) Спокійно скажіть, нехай забирає і займається його проблемами, а у вас вже немає на це сил. Що ця біготня - це казна що. Особливо подружній борг, задовбав, нехай до вас щоночі не лізе, не в кайф.
Самоучка• 19 ноября 2023
Хм, так ви йому теж зраджуйте з класним хлопцем, яка там вже вірність, так, родич
Petrovna after 50• 22 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я, например, написала любовнице, что у мужа это четвёртый брак, везде есть по ребёнку, машина на мне, квартира на мне)). Помогло, они расстались, но вскоре муж нашёл новую жертву)
а новой тоже написали?
Бабка-байкерша
• 27 ноября 2023
Ответ дляPetrovna after 50
а новой тоже написали?
Вы спрашиваете по причине того, что у Вас тоже такая проблема?