Привіт дівчата. Запитання тим,у кого чоловіків мобілізували. Звикла, що завжди разом, звикла, що він зустрічає мене після роботи, говорить завжди ніжні слова та обіймає. 2 неділі він тільки ще на навчаннях, а мені дуже важко. Так, він пише та телефонує, але дуже його не вистачає. Перші дні, я взагалі тільки плакала. Дуже переживаю куди його відправлять після навчання, страх за його життя. Дівчата як ви себе відволікали? Я працюю, спілкуюся з людьми, але ввечері,коли прихожу додому стає дуже сумно, до сліз. Дітей в нас поки що немає. Переживаю в першу чергу за його життя, але й думки є про те, що наші відносини зміняться через відстань. Відносини гарні і дуже кохаємо один одного. Як ви проходили через це? Дякую.
vikinguryonok• 19 ноября 2023
Йому треба ваша підтримка, а не розкисання.
Не давайте йому розуміти, що у вас страждання, бо ці думки йому нашкодять і будуть забирати енергію.
Частіше кажіть йому: ’Ти найкращий. Ти найсміливіший. Ти найсильніший. Ти як ніхто справишся в любій ситуації.’
Такі слова будуть йому як крила Ангела і будуть його захищати.
І Вам самій буде легше це знати і пам´ятати
Allisa_best• 19 ноября 2023
Вам нужно отвыкать от него, потому что дальше будет хуже. Ищите новые хобби, людей и т.д.
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Мужа брат младший на фронте уже год.Его жена постоянно на нервах тоже,хочет,что б все это уже хоть как то закончилось и он вернулся...
Хоч якось… що Ви маєте на увазі?
olgabaluta• 19 ноября 2023
Ответ дляTumerlan
А щоб вам було де жити, що їсти, куди тицяти пальцями і щоб пуста голова лишилась на місці
А мне и без этого есть, где жить и что есть. Мне не нужно, чтобы здоровый мужчина бросал свою семью и шел на фронт!
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
То и маю на увазi,что если, что бы взять Крым надо умервить еще 50 тыщ. наших воинов,то я не против оставить Крым оркам...по крайней мере,временно
А крім Криму, все інше, теж залишили ? Ок. Але орки не зупиняються , додому не йдуть… то як «хоч якось» це можна закінчити? За голову хапатися не треба, відповідь напишіть, будь ласка
Ответ дляvikinguryonok
я завжди йому так кажу,я страждаю наодинці з собою і ніколи не кажу як мені погано,але коли ти не знаєш,що далі дуже тяжко
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
серьйозно?Тупе запитання
Анна -f6dd• 19 ноября 2023
Все будет нормально,у меня хуже ситуация,врачи не могут поставить диагноз. Молитесь за своего мужа
Катерина789• 19 ноября 2023
Я розумію як вам зараз страшно, але вашому чоловікові дуже потрібна ваша підтримка. У розмовах і переписках говоріть як любите його. Молитися, вірити і чекати. Іноді нормально, іноді плачу, аж кричати хочеться, потім беру себе в руки.
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
ЗСУ поки ще Крим не звільняють. А тримають оборону, рашисти далі лізуть, ви помітили?
olgabaluta• 19 ноября 2023
Ответ дляTumerlan
Як довго, на вашу думку, вам буде де жити і що їсти, якщо ніхто на той фронт не піде, а всі лишаться біля сімей?
Всю жизнь. Я никак от этого не завишу. Все должны быть своими семьями, а не на бессмысленной войне.