Привіт дівчата. Запитання тим,у кого чоловіків мобілізували. Звикла, що завжди разом, звикла, що він зустрічає мене після роботи, говорить завжди ніжні слова та обіймає. 2 неділі він тільки ще на навчаннях, а мені дуже важко. Так, він пише та телефонує, але дуже його не вистачає. Перші дні, я взагалі тільки плакала. Дуже переживаю куди його відправлять після навчання, страх за його життя. Дівчата як ви себе відволікали? Я працюю, спілкуюся з людьми, але ввечері,коли прихожу додому стає дуже сумно, до сліз. Дітей в нас поки що немає. Переживаю в першу чергу за його життя, але й думки є про те, що наші відносини зміняться через відстань. Відносини гарні і дуже кохаємо один одного. Як ви проходили через це? Дякую.
Ответ дляAllisa_best
Вам нужно отвыкать от него, потому что дальше будет хуже. Ищите новые хобби, людей и т.д.
вы в своем уме?Что значит отвыкать?Я бы посмотрела как бы вы отвыкли от своего любимого мужа,можете отвыкать,это не про меня
vikinguryonok• 19 ноября 2023
Ответ дляsummersnow235
я завжди йому так кажу,я страждаю наодинці з собою і ніколи не кажу як мені погано,але коли ти не знаєш,що далі дуже тяжко
Тоді вже пів-справи зроблено - Ви на нього негатив не випліскуєте. Залишилось інша пів-справи - справитись із собою.
В мене не чоловік, а коханий там. По собі знаю - стаж легше, коли допомагаю - передаю потрібні речі, ліки, вітаміни, окопні свічки туди. Також плету сітки і робимо окопні свічки. Дійсно стає легше, коли приймають участь в допомозі і спілкуюсь з жінками, які в нашій організації плетуть сітки і роблять окопні свічки
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Я то помiтила,але,вы не знаете планов нашего главнокомандуещего?Границы 91 года!
Це лише слова поки що. Але ракети на нас пускають і наступають рашисти. Хтось повинен протистояти чи ні?
Соната любви• 19 ноября 2023
у тех кто реально воюют и принимают участие в боях, всегда только одно желание.
чтобы все закончилось и вернулись домой живыми и здоровыми.
это только те, у кого никто не воюет или воюет в тылу, или приоритет деньги- любят рассказывать как нужно воевать не останавливаясь.
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
У тих, хто воює, бажання перемогти. А не щоб все закінчилося будь-як. Не знецінюйте наших воїнів
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ для1114Lena
Кого перемогти? В нас нема такої кількості воїнів, щоб перемогти ту кількість шобла.
У нас є всі шанси. При достатній кількості і якості зброї і людей
Ответ дляmamaМия
Погано що дітей немає. Як повернеться, швиденько це питання вирішуйте! Все буде добре, я ось зараз допомагаю пакувати речі, завтра виїзд на місяць. Вже не вперше, а все ж страшно.
для кого я повинна вирішувати це питання?Для вас?Вам не здається,що це моє діло?І якщо немає дітей,то на це є причини,?Питання було в іншому.
Соната любви• 19 ноября 2023
Ответ дляолена олена
не рассказывайте сказки.
мне не нужен черный гроб.
и никакая победа не будет для меня победой, если вместо радости будет только могила.
и те кто воюет, я прекрасно знаю что они думают.
именно те, кто находится на 0.
а не отсиживается за десятки км от линии фронта и рассказывает, как нужно воевать.
есть люди, для которых война родная стихия. у них приоритет воевать.
но это их личное дело и их выбор.
у остальных желание жить.
и если бы можно было что изменить или было право выбора, большинство бы выбрало жизнь.
мне не нужен черный гроб.
именно те, кто находится на 0.
но это их личное дело и их выбор.
у остальных желание жить.
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
не рассказывайте сказки.
мне не нужен черный гроб.
именно те, кто находится на 0.
но это их личное дело и их выбор.
у остальных желание жить.
мне не нужен черный гроб.
именно те, кто находится на 0.
но это их личное дело и их выбор.
у остальных желание жить.
Це не казки, а саме думка тих, хто на нулі з першого дня, без перерв, відпусток і ротацій. Вони теж хочуть знати, що їх праця недаремна і має результат. І що є ті, хто допоможуть, підтримають, замінять при необхідності. Звичайно, краще , щоб цього всього не було, і ми не знали що таке війна
Соната любви• 19 ноября 2023
Ответ дляолена олена
ну так я вам написала.
все люди разные.
есть по жизни воины. у них совсем другие приоритеты.
такие люди не представляют себя без войны.
они осознанно рискуют, для них война адреналин.
и если бы им дали выбор воевать или вернуться домой, они бы выбрали воевать.
все люди не обязаны подстраиваться под таких.
у человека должна быть свобода выбора.
если человек по жизни воин, никто не против, чтобы он воевал и реализовывал себя на войне.
если у других людей приоритет их жизнь, дать им право выбора на жизнь.
чтобы они могли добровольно выбрать свой жизненный путь.
а не за них решали их судьбу.
все люди разные.
у человека должна быть свобода выбора.
а не за них решали их судьбу.
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
ну так я вам написала.
все люди разные.
у человека должна быть свобода выбора.
а не за них решали их судьбу.
все люди разные.
у человека должна быть свобода выбора.
а не за них решали их судьбу.
Не знаю жодного, хто отримує від війни задоволення і адреналін. Це вже шизоїди якісь хіба що. Є люди, які просто не можуть ховатися, коли на них напали і хочуть вбити.
Автор, я вас обіймаю! Це важко. Найтяжче, мабуть , це невідомість. Коли і як це все закінчиться.
Моліться і говоріть чоловікові слова підтримки.
Не зійти з розуму допоже тільки спілкування. Родичі, подружки, можливо такі самі жінки , в яких чоловіки на фронті.
Нехай все буде добре і ваш чоловік швидше повернеться
Ответ дляолена олена
Ці люди називаються професійні військові. Даремно ви пишете , що таких нема. Такі люди є , і їх багато
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляMrsQueen
Ви думаєте, професійні військові сплять і бачать, як би їм повоювати? Під постійними обстрілами побути? Я ж кажу, Це вже збочення.
Ответ дляолена олена
Професійні військові це не тільки красива форма , звання і повага.
Люди свідомо обирають професію , головна мета, якої захищати на війні. З усіма наслідками і жахіттями
Ответ для5cmhybyna
може всяти зєлю і слуг усіх віддати на фронт хай хуйло робить з ним шо хоче?
Країна нічого не втратить, а так хоч посміємось
Може взяти ваши 10 киевских квартир.которые вы заработали при этой плохой расплохой прям ужасной власти и продать и закупить дронов на фронт.не?Давайте будем откровенны
олена олена• 19 ноября 2023
Ответ дляMrsQueen
Але ці люди , обираючи професію, точно не мріяли про війну. Вони і уявити собі такого не могли. І в мирний час за війною не страждали.
Соната любви• 19 ноября 2023
Ответ дляолена олена
ну вот кто хочет воевать, пусть воюет
ну никто же не против их желания
а всех остальных оставить в покое и дать им право на демобилизацию и жизнь.
это в начале войны люди были настроены патриотично и оптимистично.
а за почти 2 года войны, насмотревшись на реалии войны, что это не цветочки и ягодки в лесу собирать.
если бы был выбор, большинство бы вернулось домой.
ну никто же не против их желания