осень харашо• 19 ноября 2023
Виглядати як школярка це антисекс?
Мені скоро 26, а все питають як справи у школі. Здається, що це повний антисекс для чоловіків. Плюс я інтроверт за характером. Чоловіки мене взагалі не помічають через це. Якось сумно, що в молоді роки я така не приваблива.
Доставучая• 19 ноября 2023
Давайте фото, не верю , что 26 и 14 рядом. И где мужчины могут об этом спрашивать? Прохожие?
Кусман Сиру• 19 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
Каждый второй))
Раз одела не бу• 19 ноября 2023
Хто саме питає, як справи у школі? Родичі? Вони зовсім не знають, скільки вам років? Чужі люди? Мене ніколи чужі не запитували про справи у школі чи університеті.
Непереможна• 19 ноября 2023
лучше как школьница, чем как директор школы))
хотя в любом случае, всегда есть варианты.
Новая стрижка, новая одежда, макияж. То, что вы интроверт - это не минус.
Непереможна• 19 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Мне было 21 год и я пришла к новому парикмахеру, она спросила когда в этом году последний звонок)))
людей, которые считают, что они всех видят насквозь - до фига и больше))
Любимка-анонимка• 19 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Це добре, ви молодо виглядаєте.
Залишилось знайти свій стиль
А як дівчина в 26 має виглядати? Старо?
Допоможіть знайти• 19 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Це добре, ви молодо виглядаєте.
Залишилось знайти свій стиль
В 26 лет выглядеть школьницей - это так себе
Допоможіть знайти• 19 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
На сайтах знакомств. И почему сразу 14? Школьницей можно быть и в 16 лет
Весела бджілка• 19 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Це не проблема
Допоможіть знайти• 19 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Це не проблема
Я в юности тоже выглядела младше своих лет. И для меня это было проблемой
Доставучая• 19 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Что то не помню, чтоб меня в 16 лет, спрашивали, как дела в школе. Сложно придумать ситуацию, где такой вопрос будет уместен, кроме стеба. И кроме семьи
Українська Мрія• 19 ноября 2023
Автор просто коли жіночка одягається як школярка то це виглядає ну дуже дивно. Я розумію що фігура у вас худенька але вже повинно було вирости смак в одязі.
Ну або хоч елементарне розуміння доцільності того чи іншого вбрання.
А то є такі дами що нагадують приказку - ззаду піонерка, спереду пенсіонерка.
Не ставайте такою жіночкою. Бо це виглядає не сексі а жалко.
Допоможіть знайти• 19 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
Ну вас не спрашивали, а других спрашивают
Українська Мрія• 19 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ви ще напишіть про те як запитують ваш паспорт в магазині коли цигарки купляєте. А то як подивишся на тих молодих жінок так зразу зрозуміло що школяркою вона була років 20 назад. Але чомусь всі впевнені що молодо виглядають. Ага.
Допоможіть знайти• 19 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
А с чего вы взяли, что я покупаю сигареты?