Українська зірочка• 19 ноября 2023

Коли в чоловіка в 34 немає нічого! Це діагноз?

Йому 34. Був одружений, дітей немає. Подобається дуже. В спілкуванні, гумор, не дурний, не бидло. Ззовні теж подобається.
Працював менеджером, потім пішов вчити айті- з війною звільнили і знайти роботу важко, знову пішов менеджером. Важливий соціум, не може бути один. Тому каже, що ця робота закриває його цю потребу. Не п´є, не ігроманить

І є я, квартира 3-к, але не в новобудові. Авто нове. Дитина 10 років, свій бізнес- який з війною трохи дихає. Але все рівно думаю, що я заробляю більше. Дохід нестабільний, та й трати теж, але судячи з трат- то в мене тис 50-70 йде кудись постійно

Зараз стосунки дружні. Спілкуємось багато. Він запросив в кіно- оплатив. Я в театр- оплатила я. Ну тобто все якось так.

Але якщо в перспективі- то я не хочу чоловіка, який працює на зп в 20 тисяч. Не хочу, щоб бачив, що поруч отака і можна розслабитися. Чи то не залежить від жінки?

Коротше допоможіть і підкажіть, як себе поводити вірно і чи є критичним той факт, що він нічого свого не має
Тепличная• 20 ноября 2023
з вами він старатися не буде.навіщо? ви і так водите по театрах. я одразу давала зрозуміти,що мені треба допомога.за рік я не заплатила жодного разу. 1 раз дістала гаманець,то він сказав що у моїй присутності жінка не платить.! ви вже показали що берете на себе частину чоловічих зобов*язань.я б ніколи квитки в театр не купила,навіть якщо я маю гроші.нічого хорошого не вийде

Унция яда• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
В моем понимании, жизнь - это игра вдолгую, потому меня интересует в первую очередь партнёр.

Бесполезное украшение мне не нужно, секса в 2023 на каждом углу дёшево или бесплатно.

Неравное партнёрство несёт риски и для сильной стороны (мужчины), если женщина решит, что её вклад в виде материнства недооценен- я выше писал как.

В целом я наблюдаю тенденцию следующую: попытку продать свою возможность родить по максимальной цене. Якобы подарить мужчине ребёнка, который в случае развода (вероятность 67%) останется с ней.

Стоит ли говорить, что сделка хреновая?)
С таким подходом к семье, как к бизнес-проекту, вообще нет смысла заводить классическую семью, тем более с партнершей у которой традиционное восприятие ролей в семье и браке.
А может, вы просто никогда не были влюблены и не любили...
мадамГрицацуева• 20 ноября 2023
У меня муж зарабатывает 20тыс. так что мне его теперь бросить?)))
автор Українська зірочка • 20 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
А він може хотіти жінку до 30-ти без дитини.
Кожен має право щось хотіти. Але треба реально оцінювати ймовірність реалізації своїх бажань.
Тим більше, після війни чоловіки будуть мати значно більший вибір, ніж автор.
Так, я це Тед розумію. Що він вільно може знайти собі жінку 25 років, молоду, нехай без нічого і почати життя.
Тоді питання- що він зі мною забув?)
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Типичный женский комментарий.

Да, семья - это один из самых серьёзных проектов в жизни. Который, как и большинство высокорисковых проектов, нуждается в тщательном менеджменте.

Я понимаю, что вам хотелось бы безрассудно-влюбленного вбрасывания в проект ’семья’ мужчиной всех своих ресурсов.
Но нет. Мужчины стремительно умнеют и уходить с зубной щёткой на теплотрассу никто не хочет.

Затуманить голову любовями и котлетно-минетной магией опытного мужчину не выйдет, к сожалению
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Тоді ваш вибір має базуватися не на статках жінки, а на її розумі і характері. А для цього треба мінімум кілька років стосунків перед одруженням.

Є розумні і чесні жінки, яких зовнішні обставини - типу догляду за інвалідом, - позбавили можливості достатньо заробляти. А є дурепи, яких влаштували на посаду.
Те саме справедливо і для чоловіків. І такі поради автору тут дали))) Але вони губляться в масі))))
Я все понимаю и согласен с вами.

Но ведь правда легче жить в период декрета, когда у жены была добрачная квартира-две, которую можно сдавать и иметь 500-1000 долл? Наравне со сдачей моей квартиры.

Вопрос, чем занималась женщина до нашей встречи и какой у этого результат - помогает понять, она прыгала по кроватям в поисках мужа или работала на благо своей будущей семьи.

Естественно, женщинам этот вопрос не нравится.
Но и мужчинам не нравится брать голую-босую, зато с писей. Пися есть у всех.
Унция яда• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Типичный женский комментарий.

Вам тщательный менеджмент помог построить счастливую семью, в которой вы и ваша спутница счастливы?
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Я сейчас в отношениях.
Готовимся к подаче заявления. Она существенно младше и это тот ресурс молодости и вклад в семью, который компенсирует некоторый финансовый разрыв (опять же в силу её возраста она не могла все заработать).
Унция яда• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я сейчас в отношениях.
Ясно, лет через 15 заходите расскажите удалось ли вам создать счастливую семью на базе ваших убеждений.

Анонимарик• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Тоді питання- що він зі мною забув?)
Те, що і ви з ним. Поки нема нічого кращого - згодиться.
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Без проблем. Но семья - не моя основная цель, если что
Манка Я• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я сейчас в отношениях.
А так гарно починали)))
В результаті все одно прийшли до класичної патріархальної моделі.
Унция яда• 20 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
А так гарно починали)))
Не думаю. У таких математиков классическая патриархальная модель упрется в минимальное выделение денег на семью в виде еды, коммуналки, на ребенка. А прочие расходы, в т.ч. на ’молодую’ жену сочтутся не рациональными. По итогу, девочка в силу молодости и не опытности, будет просить на прокладки, ну и если не совсем глупая то подаст на развод.
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
А так гарно починали)))
Признаю.

Но у женщин постарше из достижений гораздо чаще дети (чего я не приемлю), чем фин-мат активы.

Потому если обе небогаты - надо брать молодую, кмк очевидно
Застряла• 20 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Я стесняюсь спросить физкулттурника своего ребенка - что его заставило пойти работать в школу физкультурником?!
звільнення від мобілізації для всіх пед працівників
Rocka Rolla• 20 ноября 2023
З вашої розповіді насторожує ні зп 20к, а те що він дозволив оплатити білети до театру, це неприпустимо на цьому етапі відносин
Фрекен бок• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
та знаєте, ось в нас війна. Скільки людей залишилось без нічого. І так само стартонуть з 0 в 35 і старше
головне щоб хотілось стартувати
І в мене от і питання- чого до 34 стартонув?
не було жінки поруч, якій треба? чи просто не хотів
А чому у нього не запитаєтесь.
Просте питання,У тебе є автомобіль?Чому? і т.д.,
Ви якась дивна,це ж нормальне спілкування.
Атрика• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Если я тут напишу правду, что у меня машина 2022 года из салона, нормальный доход и свой дом, и стоит ли мне встречаться с женщиной без машины и однушкой в жопе Киева - меня заклюют?

Или просто напишут ’это другое’?
Чуєте,напишіть без аноніма)Думаю,Вас розкусять)
Атрика• 20 ноября 2023
Авторе,ну дивіться -сімейне життя -це не тільки порівняння заробітків .Можливо,він в іншому -молодець.І так,менеджери-продажники заробляють більше 20.

Бамбарбия! Кергуду.• 20 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне вот интересно как мужчине.

Или просто напишут ’это другое’?
Смотря сколько вам лет. Если до 40, я бы не клевала, нормальный вопрос. После 40, смотря как выглядите и как о себе заботитесь - у нас 90% мужчин этого возраста уже с пузом, лысеющие, без энтузиазма и задора в постели. Если до 40 и хорошо выглядите - вам наверняка есть из кого выбрать) Имеете право ожидать от женщины чего угодно - кто-то да подойдет. Хотя мужчинам чаще такие вещи неважны, но у вас может быть свой взгляд на отношения. Why not
Фиона Шрековна• 20 ноября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Благодарю за понимание.
Пуза и лысины нет, зависимостей тоже. Со спортом на ’ты’. Возраст вы примерно угадали.

Задор и энтузиазм есть, секс для меня очень важен был всегда.
Бентливуман• 20 ноября 2023
Не Ваш вариант
Море Щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
з айті звільнили недавно. він тільки розпочав. Може повернутись згодом. Зараз ця сфера просіла. Та й так він не тупий. Колись з жінкою був свій бізнес, потім розлучення і він поїхав з міста. Такий, що може за все домовитися. Було б бажання
хто він був в айті?
Море Щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
фронтенд
год работал
вот 2 мес как не работает
фронтед в какой технологии? Ему нравилось, говорит о рассылке резюме и прочем? Какой у него английский?
Это я к тому чтобы понимать какой базис. Если у него плюс-минус есть английский и навыки, то нужно просто приложить больше усилий чтобы найти работу, вот и все. И вот тут уже вопрос - он их хочет прикладывать или нет? С другой стороны, раз человек не сидит просто на попе, а идет работать по старому профиле чтобы что-то зарабатывать, уже может говорить что какая-то инициатива у него есть.
Море Щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
В мене коли чоловіку було 34 також нічого не було. Зараз 38 - квартира, дві машини, і зп дуууже хороша. Він також в 34 вирішив стати айтішніком, і я в нього повірила.
и кем именно стал?)
Море Щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Вы правы. С доверием у меня проблемы)
Пока никто ничего никому не должен отлично- и я могу заплатить за досуг и мне отлично. Но понимаю, что это временно. Потому что ни он ни я в дружбу такую не верим. Все равно оно придет к чему-то - или постели или финишу.
Я еще такая, что мне нужен план наперед) знать куда плывем) это тоже мешает) не могу отпустить ситуацию и жить сегодняшним днем
’Вы правы. С доверием у меня проблемы’
Вы знаете, после всего прочитанного, мне кажется, это ключевой момент) И с этим, и с предыдущим, и остальными) Грамотный психолог вам поможет разобраться в себе (хотя это может быть и непросто).
Марічка• 20 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Тоді питання- що він зі мною забув?)
Мой руководитель , когда ему было ещё 40, жил с мамой и бабушкой , машины у него нет и сейчас (он не видит смысла в ней+он никогда в ней не был за интересован) всегда говорил зачем? Можно всегда вызвать такси . Квартиру он себе не купил , но если бы у него была женщина то все бы у неё было . Зарабатывает очень хорошо
Манка Я• 20 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
У мене є знайомий з подібним підходом, але там трохи аспергер, нмд. Знайшов таку ж практичну і розумну пані в своєму ж універі. Зараз у них все добре, якраз така родина, про яку тут пишуть з ’прідиханієм’. І у них різниця невелика. І обидвоє працюють, з другою дитиною він трохи навіть в декреті побув
Ответ дляФиона Шрековна
Типичный женский комментарий.

Ок, так який критерій тоді вибору? Любов ні, мінет ні, діти не треба, борщі також
Виходить взагалі вона не треба?

Я вам більше скажу- коли жінка сама заробляє- то смисл чоловіка теж втрачається. На жаль
Ответ дляАнонимарик
В тому й справа, що з часом ми жінки концентруємося на одному і іншого не шукаємо, поки йому зручно і він в пошуках. І от саме цього я бобся