СпайдерВумен• 20 ноября 2023

Полички у ванну на липучках, хтось користувався?

Справді надійно тримають чи відклеюються?
Злива інформації• 20 ноября 2023
Відклеюються
Жена брата Админа• 20 ноября 2023
Отклеиваются, были из дорогой серии
И.О. человека• 20 ноября 2023
Одна держалась шикарно, хотя у нас там стоял десяток бутылок.
А в другую квартиру купили другие, то всю ночь отклеиваются и падают со всех стенок,такой грохот стоит, аж соседи сверху просыпаются. Лепила их назад раз 5, очередные ночи все так же.
Психонула, выкинула.
Ищу стоячую полочку.
автор СпайдерВумен • 20 ноября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Психонула, выкинула.
Ищу стоячую полочку.
Ось такого плана була?
автор СпайдерВумен • 20 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Відклеюються
Така у вас була?
Татьяна-8275• 20 ноября 2023
Однажды видела такую, что держалась 3 года. Не падала.
Брюльтик• 20 ноября 2023
В мене кутова але трохи інша, тримається міцно. В любому випадку ці липучки і докупити можна.
автор СпайдерВумен • 20 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Та можна, просто шкода буде якщо ванна травмується через падіння.
Copy-Paste• 20 ноября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ось такого плана була?
В мене така на кухні, ми купили окремі гачки, поки тримається, а на своїх падала постійно
автор СпайдерВумен • 20 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
А які гачки у вас? Теж на липучках?
Copy-Paste• 20 ноября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А які гачки у вас? Теж на липучках?
Я не скажу точно які, але купувала в аврорі. Вони на товстому двухстороннтому скотчі, тримають, але в мене там нічого важкого не лежить.
Злива інформації• 20 ноября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Така у вас була?
не така але подібна була. Спочатку тримається, з часом відпадає і все падає разом з поличкою. Чоловік закріпив на дюбель і все.
Мона Лиза• 20 ноября 2023
Купила и угловую и просто ровную. Кафель керамогранит. Сначала протерла спиртом. Потом липучки отмерила. Прилепила. Потом одела полку. Сутки не ставила ничего. Потом поставила. Нормально держат.
delphoto
автор СпайдерВумен • 20 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
А можете фото перезалити? Бо в мене не відкривається 🙏
Мона Лиза• 21 ноября 2023
Фото
delphoto
Мона Лиза• 21 ноября 2023
Фото
Мона Лиза• 21 ноября 2023
Покупала на ОЛХ. Липучки у меня прозрачные. Крепкие.
автор СпайдерВумен • 21 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Фото
Дуже гарні! Дякую! Може теж такі замовлю!