сказочное_Бали• 20 ноября 2023

Як набридло прикидатися що все добре...

Як найти в собі сили жити?
Дело было давно• 20 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Знаю. Це не мати бажання вживати їжу чи воду по дві неділі, це скоріше лишитися на самоті і накритися ковдрою з головою і спати. Не мати бажання ні до чого, із-за будь якої дрібниці ревіти що аж серце болить, а потім без почуттів знову спати.
Відчувати себе неживою, відчувати себе заживо вмертою, як зомбі. Все робити на автоматі без ніяких добрих емоцій. Це не бачити сенсу життя, ні віри, нічого. Бувають моменти просвітлення і розумом розумію що все це неправильно - але це хвилинні думки. Все повертається назад. І дійсно, забиваєш на себе, ходиш як бомж.
Ну так это точно к врачу.
Полюю на дрони• 20 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Я работаю по 12 часов 6 дней в неделю, если вы от безделья не знаете куда себя деть, то да верю что много свободного времени
Я б точно захотела сдохнуть. Разве это жизнь? Рабство отменили
Мальдивирую• 20 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Можливо, але інколи хочеться вмерти саме в ту хвилину, а не ще планувати свою смерть, бо можна в передумати в результаті 🤣
значит не все так плохо и надо жить
Смайликівна• 20 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Навіть скоріше депресія, вже живу в цьому роки, багато років. Вийти ніяк не можу, хоча знаю для себе рішення, але якась роль жертви - просто сиджу. Не можу з цим нічого зробити.
зверніться до спеціаліста, це ж не життя, а існування