Лялькодзьоб• 20 ноября 2023

Що з одягу одягнути на цю жирнушку?!

Знаю, що маю зайві кг, але я працюю над цим. Хоча мені багато над чим потрібно працювати. Наприклад, над стилем свого одягу.
Мій ріс 163, вага 62 кг. Може хтось допоможе, скиньте фото щоб ви порадили.
Дякую
Р.С - знаю що одяг на мені замалий, що я жирна, що не вмію фотографуватися, в мене багато -багато ще є недоліків)
автор Лялькодзьоб • 20 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
У вас гарні пропорції, авторе. Не знаю як там у профіль, але на цьому фото пузан не випирає вперед грудей - то вже значить все ок) Ноги рівні, руки та плечі на місці і нормально співвідносяться з ногами своїм розміром, гармонійний розподіл об´єму по тілу. Ви точно не етоморф, який створений природою худеньким, але вкрився жирком та перетворився на смішну кульку з тоненькими кінцівочками - це я так виглядаю, коли піднаберу вагу)) А вам повнота навіть личить, серйозно.
Вам не те, щоб коригувати щось треба, головне - не псувати, не робити себе більшою одягом, не перетворюватись на мішок. Бо об´ємну фігуру таки легко спотворити неправильним одягом, це так.
З одягом - підкреслити талію, не носити отої дурної довжини яка не довга й не коротка. Вкорочений верх, має закінчуватися саме на талії, а не на ширшому місці. Або заправити у брюки. Якщо щось довге - то реально довге, нижче бедра. Основне тут - щоб нижній кордон верха проходив на тоненькому місці. Широкі реміні краще за ті, що подібні до ниточки.
Горизонтальні лінії, цупкі тканини, принти середнього масштабу - ніяких величезних малюнків, але й дрібненькі будуть робити вас більшою. Джинси гадаю будуть круто виглядати такі, що по фігурі зверху, а до низу вільного крою - вайд лег, джегінси (тільки не з резинкою, воно хоч супер комфортно, але роблять бульбашку нижче живота, якщо живіт хоч трохи видаєтся уперед), палаццо, мом. Закічуватись мають також, бажано на найтоньшому місці ноги, виключаючі палаццо звісно. Ну от якось так я б вам порадила, якби була вашим стилістом)
Ого, величезне дякую!❤️

культУра• 20 ноября 2023
Ответ дляМастерЮля
она ж вроде бы худела? это уже результат после?
Там на каком-то фото мерки.
А так да, и худела и набирала, насколько помню, как все женщины с лишним весом.
Плохо, что только для своей фигуры советы давала. Но сейчас и все равно, просто вспомнилась как пример нехудой женщины
Головний кошак• 20 ноября 2023
Ответ дляМастерЮля
Она ещё и операцию на живот сделала. Якобы диастаз убрать, но жирок лишний тоже, уверена, откачали.
Всміхайлик• 20 ноября 2023
Ответ длякультУра
Щось об´ємніше вдягніть, і різноманітніше все ж.
І інеті взагалі повно порад, як вдягнути неідеальну фігуру.
Он, на фоні цієї дами ви - струнка газель. Але ж може (рекомендувати не буду, бо то русачка
А мені можете сказати, хто це? гарно виглядає і я теж не худа)
Головний кошак• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви серйозно, мені не потрібні компліменти від чужих людей, в комплексі мене заганяють свої.
- ти багато їсиш,
- ти вдягнула коротку юбку
- в тебе жирок
- в тебе вже живіт он який
- це тобі не підходить
- навіщо волосся розпустила, в твій вік це не гарно
- ти висока, навіщо тобі каблуки
- хватить жерти під вечір.
Це все закарбовується в пам´яті, напевно вам не зрозуміти. Дякую
Ну если юбки короткие носите, значит кокетничаете здесь😉
У меня те же параметры, что и у вас - не ношу)
Обижулька• 20 ноября 2023
Балахони вдягайте. Щоб срамоту не видко було що звисає.
v_o_l_n_a• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Звісно дякую, але що не підберу - то негарне або виглядаю як бабка
у меня ваша фигура, только 170 и 70, попробуйте выбирать нужный размер, когда одежда сидит свободно - не в обтягон - смотришься норм. Джинсы мом и клешеные с высокой талией, никаких обтягивающих рукавов, пальто кокон, жакеты не в облипку, ну вы поняли. На самом деле вам бы лучше проработать отношение к себе с психологом - у вас отличная фигура, не просто хорошая))))
культУра• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
- ти багато їсиш,
- ти вдягнула коротку юбку
- в тебе жирок
- в тебе вже живіт он який
- це тобі не підходить
- ти висока, навіщо тобі каблуки
- хватить жерти під вечір.
Я на свої 174 купую каблуки, хто вам сказав, що ви занадто висока? Середній зріст.
Якщо вже є загони щодо цього, то повторю слова знайомої 154 зростом, які мене цього комплексу позбавили:
’Ми ж, малі, як ідемо поряд, то в цій компанії всі бачать лише тебе! А як вдягнеш високі підбори, то у тебе ноги як у моделей, і жопка на рівні погляду чоловіків, вони задивляються’
автор Лялькодзьоб • 20 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я в своєму окрузі не ношу, от коли поїду кудись в інше місто - вдягаю що хочу і ні про кого не думаю.

автор Лялькодзьоб • 20 ноября 2023
Ответ длякультУра
В мене є сестра чоловіка, вона завжди так говорить, що я висока дуже. Вона звісно нижче
культУра• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
То вона власні комплекси так закриває, за рахунок вас.
Скільки вам років, що така довірлива?
фрау Гітта• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я з дитинства себе не люблю, не можу полюбити і прийняти. Пишу так як є.
Тоді не варто витрачати гроші на новий одяг. Вам все одно не сподобається, як виглядатиме. Ви ж товста, і всі вам тут брешуть.
Борщик• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
- ти багато їсиш,
- ти вдягнула коротку юбку
- в тебе жирок
- в тебе вже живіт он який
- це тобі не підходить
- ти висока, навіщо тобі каблуки
- хватить жерти під вечір.
То може подалі від таких коментаторів? Для них ви ніколи не будете гарною
Мама Карло• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Берите с нее пример ,какое уверенное и счастливое у нее лицо !
Мама Карло• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
- ти багато їсиш,
- ти вдягнула коротку юбку
- в тебе жирок
- в тебе вже живіт он який
- це тобі не підходить
- ти висока, навіщо тобі каблуки
- хватить жерти під вечір.
А вам слабо сказать им всем идить в сраку???
Мама Карло• 20 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Конечно , а эти дамы считают по другому.
В кого тако було• 20 ноября 2023
Підпишіться не лише на стиліста, але і на психолога
автор Лялькодзьоб • 20 ноября 2023
Ответ длякультУра
Скільки вам років, що така довірлива?
Та не довірлива, просто чомусь слова відкладаються і я про них думаю. Мені 33
Шалена красуня• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор,про жирную вы погорячились. Можно надеть много чего. Главное размер выбрать и учитывать рост.
Посмотрите модный приговор. Старые желательно передачи. Там такие как у вас фигурки одевают конфетками:)

Муркошечка• 20 ноября 2023
Майже як я, тільки в мене 165/75 і замість бюста ’прекрасне ніщо’.
Легше сказати чого не треба вдягати.
Забуваємо про силует ’трапеція’ і ’обернена трапеція’. Силует прямий і півприталений. Тобто, викреслюємо штани скінні і палаццо, спідниці кльош і півкльош, довгі спідниці тільки з каблуком від 5 см, об´ємні худі/светри (прощавай оверсайз), ремінці на талії і рюшики на грудях.
Вумна вутка• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
- ти багато їсиш,
- ти вдягнула коротку юбку
- в тебе жирок
- в тебе вже живіт он який
- це тобі не підходить
- ти висока, навіщо тобі каблуки
- хватить жерти під вечір.
Ну так у вас неадекватное окружение, у меня побольше вашего вес, и то я не считаю себя жирнушкой и никто мне из окружения такого не говорит
Криниця щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ось хочу собі такі штани, але думаю що буду виглядати смішно. На інших це гарно.
Тому що вам треба підбирати одяг до вашого типу фігури, а не тулити на себе умовну спідницю-карандаш для пісочних годинників чи пишну спідницю для груш.
культУра• 20 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Легше сказати чого не треба вдягати.
Взагалі дуже класні рекомендації у Кіббі, якщо цікаво заглибитися в теорію.
Мені враз стало зрозуміло, чому собі не дуже подобаюся в деяких речах, які ніби всі стилісти рекомендують. Тепер дивлюся в каталог і з внутрішнім шопоголіком борюся: ’ну куди тобі такий ворот, натурал ти забудькуватий?’
Бо просто ’прямокутнику’ без грудей рюшики на грудях ніби й показані, щоб збільшували, але ж не типажу, який ті рюшики повинен обходити десятою дорогою
Isa Dora• 20 ноября 2023
Какая интересная советчица)))

То 60 кг все жирные, а тут все такие позитивные)))

По теме автор я когда-то брала консультацию у девочки стилиста. И вам рекомендую
Білий Лосик• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Джинси і гольфи) Звичайний ще спорт костюм.
Гольф то база, джинси дивлячись які
А_я_ЛОЖУ!• 20 ноября 2023
Тю, вы нормальная совершенно.
Работайте над самооценкой.
Одежда всякая хороша будет. Зависит от цветов, что вам идут
А_я_ЛОЖУ!• 20 ноября 2023
Вам своих надо поменять. На кого-то другого.

Не знаю кто вас так опускает все время, но бежать надо от них
Всех в сад• 20 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор, вам потрібно подивитися в інсті на блогерів-стилістів. Я підписана на двох, які не зовсім худенькі і показують, як за допомогою одягу можна приховати свої недоліки і при цьому яскраво виглядати.