Зам. зав. Анонима• 20 ноября 2023

порадьте книгу - таку щоб открити та не закрити доки не прочитаеш

Напав нечитун . Читаю Майка Омера Как ты умрешь уже 2 ю неделю. Раньше бы за пару дней управилась.
Результат:
вже голосів: 18
16 (88.89%) читаю
2 (11.11%) читаю только советчицу
Айболитная• 20 ноября 2023
Судячи з усього, на вас й неписун напав
Почекуха• 20 ноября 2023
Раджу Суджені, Джон Маррс. Інші його книги також, до речі
Каркуша Клара• 20 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
Я читала Джона Маррса ’Коли ти зник’. Так, книга затягує, пише він захопливо. Але сама книга.... Ну таке пусте в результаті...
Може, інші кращі
автор Зам. зав. Анонима • 20 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Може, інші кращі
я пыталась слушать аудиокнигу эту на русском на пиратском сайте так что совесть не мучает... потеряла интерес к ней на 15 процентах. Но планирую прочитать всего майкла омера. Он очень мне нравится.
Ответ дляПочекуха
це читала . Дякую . Класна книга . Серіал на іі ідеі теж класний. Джон Марс авточитаемий автор для мене.
Пополняю_Карму• 20 ноября 2023
Стараюсь изо всех сил читать, но так себе все идёт. То что прочитала до конца - хирург. Теперь читаю Нянька. Вроде ничего так, хороший язык, но все равно не хватает внимания( я терпеть не могу читать книги написанные простым языком, как я сама б написала, мне нравятся всякие речевые выкрутасы)
Вкаблучках• 20 ноября 2023
Сейчас читаю новую книгу Кинга ’Холли’, не оторваться. Но если не читали Мистер Мерседес, лучше начинать с нее. Хотя и как отдельное произведение прочесть вполне можно. Это детектив.
Бакмана попробуйте, легко читается очень.
графиняВишенка• 20 ноября 2023
Залежить від настрою. Детектив, трилер, містика, романтика.
Почитайте:
- Манюню від Н.Абгарян (юмор),
- Друге життя Уве (тут в залежності від емоцінойго стану, або плакати, або сміятись будете)
- трилери і детективи авторів: Т.Геррітсен, Маррс, Ф. Тільє, Слотер К.
- Сунд Є.А. містична трилогія дуже затягує
- Хоссейні - будь яку. Там плакати можна без перестанку
- Френсис Г. - медичні книжки. Точніше художні від лікаря про їх працю. Цікаво
- Тетяна Соломатіна. Також лікарка пише про лікарів і пацієнтів. Дуже цікаво, з гумором. З цієї ж серії Ципкін про ножки крестіком. Мені подобалась свого часу
- Маша Трауб. Мені подобається її слог. Цікаво без прикрас про життя

Можу порадити НЕ дитячі книжки. Це моя особиста класифікація книжок про діточок, які пережили не дитяче. Книжки на реальних подіях. Вони дуже важкі. Прям дуже, але читала, аби знати, як може бути в житті і, за можливості, бути на чеку
Ответ дляграфиняВишенка
Почитайте:
- Манюню від Н.Абгарян (юмор),

дЯкую За розгорнуту Відповідь і так богато порад. Можна відповім пізніше треба працювати вже(
Ответ дляВкаблучках
Кинга всего всего прочитала. Бакман мне не пошел(
Ответ дляПополняю_Карму
если нравятся речевые выкрутасы почитайте викторию платову - может начните анук мон амур.
для меня она очень выкрутасный автор.
графиняВишенка• 20 ноября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Будь ласка )
Ответ дляграфиняВишенка
Почитайте:
- Манюню від Н.Абгарян (юмор),

З всього названого Дуже подобаэться К. Слотер. Хоч и жорстоко але цікаво - все в неі або прочитала або послухала.