Все возможно• 20 ноября 2023

Видели только что, как у Ванька сбор закрыли???

Я в шоке 😳
За час 3,8 млн грн собрали!!
Молодцы!!!!
🇺🇦❤️🎉🔥
dneprovskaya• 20 ноября 2023
А я хотела задонатить и мой приват не пропустил платеж. Типа подозрение на шахрайский счет. Бред какой-то, расстроилась

diamond_shop• 20 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
При чому тут ппо до бляшанок ? Їх можна збивати з пзрк . Тому потрібне щільне перекриття мобільними бригадами тих участків , звідки вони вилітають , ппо це в крайньому випадку . А коли вже розбрелися по всій країні , то дуже складно
ппо - це не тільки установки, а й мобільні групи з пзрк, не пересмикуйте, я пояснюю, що бляшанки досі літають над Києвом та роблять шкоду подекуди
diamond_shop• 20 ноября 2023
Ответ дляFilomena
А де я писала, що він не догодив?
Мене дивує що чекають місяць щоб задонатити у ванька, а потім сумують, що не встигли.
хто чекає місяць? ну може й чекають, хтозна, я доначу кожного дня, але Ваньку мені особисто, приємно донатити
diamond_shop• 20 ноября 2023
Ответ дляassiyka
Ваньку лише пару разів встигла задонатити.
Зараз Роберт Мадьяр збирає, він на ,,моєму,, напрямку.
Можливо хто зверне увагу на моє повідомлення і йому допоможе?
Я +
Мадяру теж кидала неодноразово на пташок
diamond_shop• 20 ноября 2023
Ответ дляmavka.cy
аналогічно! не знаю, що там драйвового. я взагалі на ванька ніколи не була підписана. але не уявляю який там драйв має бути, щоб чекати місяць і сумувати, що не встигла
одна вигадала, друга за нею повторяє
mavka.cy• 20 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
одна вигадала, друга за нею повторяє
а то. більшість людей ведомі. їм треба за кимось йти, за кимось повторяти, когось слухати
ви в тому числі
Filomena• 20 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Та донатьте.
Я вам забороняю чи що?