Мне 20, а ему 48. Нормально или странновато? 🤔
Анечка1979• 21 ноября 2023
Автор, а теперь представьте: вам 30 а ему 58, или вам 35, а ему 63. Это пропасть
Honeymoon20• 21 ноября 2023
Ответ дляAnnaKttt
Он не женат
Моему мужу и мне 48, ох сколько мы уже вместе прошли, уже не 20 конечно, а ещё через 10 лет это капец
Marina444448• 21 ноября 2023
Пока вам 20 норм, когда вам будет 30 то будет уже не очень норм, а когда вам будет 40, ему будет 70... Так что сейчас самое время для такого романа.
Був такий, дитина росте від нього. Не вистачало батька в дитинстві чи самооцінка нуль? Я наприклад з цими питаннями в собі як розібралася то просто не думаю про те що було але по документах він батько і вік його, мене як питають досі стає гидко як я таке пішла. Ми давно не разом якщо що
Ответ дляАлина-1240
Даже в таком случае жену поддерживают
Не тільки дружину, а і чоловіка. Нічого не має поганого, якщо люди зрозуміли, що в них різні погляди на життя і розлучились. Чи ви рахуєте, що треба тихо ненавидіти одне одного, але все одно жити разом? Як ви кажете ’підтримувати’...
LazyCat-0de2• 21 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
А кто?)))нравится гладить лысину,дотрагиваться к стариковскому телу и теребить вялую тряпочку вместо члена?)
Ну вы конечно не 48, а все 78 описали 😂
Petrovna after 50• 22 ноября 2023
Ответ дляAnnaKttt
Ничего подобного. Он не лысый и выглядит младше своего возраста.
это временно