Стрекоза любви• 21 ноября 2023
Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст
Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ні, бо є категорія які прекрасно живуть на європейських дотаціях. Хоча самі із досить безпечних регіонів.
L-i-s-a-92af• 21 ноября 2023
Зеленський має свою зацікавленість,тому і говорить так.
Різні країни мають різні позиції: Німеччина і Польща зацікавлкні в українських мігрантах( молодих і працездатних),Швейцарія-ні,наприклад.
Не вернутся люди только лишь при условии защиты больших городов от обстрелов. Целые семьи сидят за границей и не возвращаются только из-за того, что отца семейства в итоге выловят на улице и отправят воевать. Вот это пугает людей, а также отсутствие стабильности и вообще нарушение многих прав и свобод.
Ответ дляPrervana
Ну если не думать о том, что вернувшимся жрать будет нечего - то идея конечно очень ок.
Если к защите добавятся фудбанки, пособия и жилье - то конечно многие вернутся.
Так. Але у нас цього не зроблять. Німцям наприклад вигідно збільшити свій ВВП за рахунок біженців. І гроші в обороті не покидають країну.
Не більшість, але частина повернеться. До Києва більшість повернулася, хто після відбиття півночі країни, хто як патріота поставили.
І ні, європейські країни не зацікавлені так, як тут на порадниці пишуть (всі на нас лише наживаються, ууу). У них правда бюджет страждає через біженців
Ответ дляWitty
Не сказала б, що до Києва більшість повернулася. Суджу по класах своїх дітей. Повернулося по 2-3 родини порівняно з минулим навчальним роком
Espresso_caffe• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Робота є, зарплати нема. Гідної принаймні
100%
в Европе люди ожили, выглядят по-другому, приоделись, отошли от нищеты
Ответ дляWitty
Він на справді не страждає. Вы ж розумієте як працює єкономіка ?
Українець отримує соц виплату і ці гроші працюють на єкономіку тієї держави де він знаходиться і отримує.
А коли українець іде працювати це ще ліпше тому що вирішується ще й питання робочого місця.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А як ви думаєте, наприклад у Німеччині, який відсоток українських біженців живе не на дотаціях, а саме отримує ЗП?
Ответ дляannac
У кого здесь работа нормальная, бизнесы уже вернулись. Кто все потерял и там уже устроился, останется там
Або на пособії сидять,ви не правильно думаєте,в мене є знайомі в яких тут є дім,але виїхали бо там безпечно,платять гроші і на роботу ходити не треба
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ для_Анна_83
Гениально. А работать вернувшиеся будут где?
Я Вас здивую, але багато з тих хто виїхав і до війни не працював. Тому і сидять на дотаціях і життю радіють. Працюючі, держслужбовці поверталися ще минулого року
Ніхто не планує повернутися з моїх знайомих.
Всі планують, коли саме вони приїдуть продати нерухомість(у одної родини немає такої можливості, бо поки виплачують рештки кредиту).
Родини в США, Німеччині, Чехії і Норвегії. В Німеччині дівчата ще на соціалі, бо з малими дітьми і на курсах чоловіки вже працюють.
Навіщо повертатися в Україну з малою зарплатою, якщо там і діти вже звикли і з роботою краще? Поки в Україні війна закінчиться вже 80% біженців будуть міцно стояти там на ногах, а сюди повернуться ті 20%, які пенсіонери та непрацездатні інваліди, ну і ті хто не зміг вивчити мову і добре там влаштоватися.
Ответ дляnata.ant
100%
А сдача киевской недвижки или небольшой бизнес в Украине - это как приятный денежный бонус к пособию, бесплатному жилью в ЕС и отсутсвию тревог😏
Ответ для_Анна_83
Цікавий аргумент, тобто закордоном вивчити нову спеціалість, вивчити іноземну мову з нуля, щоб знайти гідну роботу - то норма, а в Україні якщо вивчитись на нову спеціальність, вивчити іноземну до рівня В2-С1 щоб знайти віддалено роботу на іноземну компанію - то анріал.