Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Ответ для vihola
От бачите і ви плутаєте австрійців з німцями так само, як кацапи не розрізняйте через мову, адін нарот.
Тобто вас хитає постійно то в ліс то по дрова в залежності від прочитаних публікацій. Вчора кацап не хотів далі лізти, а сьогодні вже хоче.
А виглядає, як роздвоєння особистості.
Я і каталонців з басками плутаю. І шотландців з англійцями. Звиняюсь
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А шо ви стрілки переводите? Як розуміти і кваліфікувати слова Фаріон? Зараз про неї йдеться.
Я ж вам кажу. Її слова - це дзеркальна відповідь на ’нехай україномовні воюють, а російськомовні хай йдуть додому’, чи пересидять в Закарпатті як гордон, як в штатах, як арестовіч.
То від вас відповідь буде щодо цих тез, які лунають від пропутіністів звідусіль?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сорі, вибачте, пробачте.
Не захищаючи арестовича
Але арестович те сказав після того як Фаріон ляпнула про утилізацію російськомовних.
Ото ви зманіпулювали
Фаріон вивозить все г*вно на поверхню а потім з гордо піднятою головою удаляється в туман.
Поки ми тут чубимося
Не захищаючи арестовича
Ото ви зманіпулювали
Поки ми тут чубимося
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я закликаю до зміни стратегії українізації. Бо маю досвід вивчення української і навіть викладання. Але то вище вашого розуміння.
І що ви зробили для українізації?
Закликачка ви наша. чи не наша)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але давайте абстрагуємося і надамо оцінку словам Фаріон.
Про те що російськомовних треба утилізувати.
Як їх розуміти?
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляКава з перцем
Советую послушать лекции на любимом Вам русском языке украинского историка Палия(в ю тубе). Жители Киевской Руси- русины, русичи говорили на УКРАИНСКОМ языке. Фреска времен Киевской Руси с князем Владимиром- это изображение князя ВОЛОЛИМИРА на языке русичей..Часто они называли Киевскую Русь -КРАЇНА,русины жили - У КРАЇНІ...
Додам
про Софійський Собор і нові дослідження щодо мови на фресках та під ними
Ответ дляlilu1990
А ви думаєте усі причетні в Німеччині розкаюються?
Вибачилися, бо до їхнього Берліна добрались. А вибачилися би, якби бліцкріг вдався?
Капітуляція - запорука усвідомлення чогось, а не те що всі російськомовні заговорять українською
Мова про те, що вузькі не признають свою тягу до вбивств
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Сорі, вибачте, пробачте.
Не захищаючи арестовича
Ото ви зманіпулювали
Поки ми тут чубимося
Не захищаючи арестовича
Ото ви зманіпулювали
Поки ми тут чубимося
Я не зманіпулювала. Тези , озвучені арестовичами , гуляють уже більше року і тут, і будь-де, там де заходить мова про мову, вибачте за тавтологію
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Додам
Так, але російська пропаганда роками впарювали наївним людям інше, ментально згвалтовані цілі покоління...на жаль А потужної української пропаганди фактично немає, бо фрік бабця Фаріон- то антиукраїнський проект, я так вважаю.
Ответ дляКава з перцем
Чомусь Фаріон найбільше чути а нормальних адекватних українознавців ні.
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Я не хочу вчити українську мову тому що Ваня сказав що інакше прийде мене захищати. Я знаю, що Ваня прийде в будь якому випадку і мовою він просто маніпулює.
Вчити українську потрібно бо на те є багато інших, менш політизованих причин. Від мотивації багато чого залежить.
А як московія впаде, то шо, вже й українську вчити не треба?
Семицветка• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мені інколи здається, що то сама Фаріон
Тоже были такие мысли, настолько благоговейно и с придыханием эта советчица отзывается о той шизанутой бабке)
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Додам
Тільки це не нові дослідження, просто зараз про це більше говорять, бо є зацікавленість історією нарешті
Ответ дляlilu1990
У вас все як завжди.
Капітуляція Москви має бути для того, щоб росіяни щось усвідомили. Усе інше на них ніяк не вплине
Ваші пропозиції були тут неодноразово озвучені. Хай параша забирає, що хоче, бо в нас нема жодних шансів. А Українці хай рятуються, як можуть, хай виходять голі босі, як вірмени з карабаху на всі 4 сторони. Параша шляхетна, випустить, не буде розстрілювати сімями, не закриє в клітці на 300 років, не буде морити голодом, катувати, в Сибір висилати, ви ж за неї вже помолились.