Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Більше ніж Фаріон своїми в*серами.
Я тут рвати сорочку на грудях не буду і виставляти свої досягнення.
Бо їх нема.
Ответ для vihola
Ваші пропозиції були тут неодноразово озвучені. Хай параша забирає, що хоче, бо в нас нема жодних шансів. А Українці хай рятуються, як можуть, хай виходять голі босі, як вірмени з карабаху на всі 4 сторони. Параша шляхетна, випустить, не буде розстрілювати сімями, не закриє в клітці на 300 років, не буде морити голодом, катувати, в Сибір висилати, ви ж за неї вже помолились.
Госпаді, то план кісінджера, йомайо.
Чумачечая Весна• 21 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На сайте было запрещено писать ’вторжение .оккупация .аннексия россии’?
Где в этих словах мат?)))
Были бы на сайте давно, знали бы, что эти слова расценивались как разжигание конфликта/экстремизм. А все темы с предупреждениями (расценивались как нагнетание), держались не дольше часа и удалялись. Более того, такая же политика была по поводу всех тем о ковиде и прививках.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ну так хай їм дає оцінку СБУ. Як і висловам Фаріон. Чи ви її до останнього будете захищати?
Я запитала про вашу оцінку.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Чомусь Фаріон найбільше чути а нормальних адекватних українознавців ні.
Ні, її не чути. Чути вирізки і змонтований образ, для вас спеціяльно
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мені сподобалося як ця допропорядна чесна вихована інтелектуалка відповідаючи на питання де служить її зять в кінці додала
Нехай людина, яка написала цей коментар, горить в пеклі.
Вона напевно ще й в церкву ходить
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вона напевно ще й в церкву ходить
Де там хтось у вас служить?
Ответ для vihola
І вам якраз підійшов.
Мені підійшов? А у нас є вибір, дивлячись як захід уже два роки свої яйця знайти не може?
От коли вони знайдуть свої яйця і включаться у війну по справжньому, тоді буде інша розмова.
Маркус Райснер, офіцер Генштабу Австрії, полковник:
Захід уже 20 місяців вважає, що Україна має перемогти Росію за рахунок моральної переваги. Це так не працює.
Щотижня в Україну мають їхати 3-4 склади з військовим вантажем.
Існує ціла палітра озброєнь, які можна поставити.
Інакше треба самокритично зізнатися, що це неможливо. Тоді треба сказати це українцям і розпочинати переговори, розуміючи, що держава Україна може перестати існувати, бо Росія її знищить.
Ти диви, не тільки я так думаю
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Як скажете
От бачите. Всі дискусії зі мною закінчуються однаково: ви врешті зі мною погоджуєтесь
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Русичі говорили на українській мові?
Мова давньоруська була. Яка українська? Що мається на увазі?
Давньоруська - термін вигаданий пропагандиськими істориками. Читайте Корнієнко В., д.і.н., який досліджує це питання на прикладі Софії Київської
Ответ дляlilu1990
Ти диви, не тільки я так думаю
Удалено администрацией...
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Так, я писала що рф виснажена, але за останніми оцінками, виявляється, рф достатньо шість років щоб відновитися. Це тільки завдячуючи підтримці Китаю і ко.
Самі би вони ніколи не змогли так швидко встати на ноги. Про ’щасливе безтурботне життя в окупації’ я нічого не писала.
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ответ для vihola
Незручне запитання злито.
Ще будете наполягати, що не підмахували кокошникам, які писали, що в окупації нормально живеться?
Ви так питаєте ніби у нас є вибір. Ніби це залежить від мене чи ще когось в Україні. Буде зброя не по каплі, знайде захід свої яйця фаберже - не буде капітуляції. А як не знайде?
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Додам
про Софійський Собор і нові дослідження щодо мови на фресках та під ними
додам теж, сьогодення, ось російська культура масово завозиться до окупованої України на чудовій російській мові, ’чудова’ російська культура
Ответ дляlilu1990
Ну як нема вибору, чекати поки захід свої яйця знайде чи здаватись негайно вже.
Хіба це не вибір?
Це не ви писали реба було ще в Туреччині капітулювати?
Що в України від початку не було шансу.
Всі війни закінчуються перемовинами треба сідати вже і домовлятись, тобто капітулювати. Чим швидше тим краще, тим менше втрат.
Не ваші слова?
Хіба це не вибір?
Що в України від початку не було шансу.
Не ваші слова?
Ответ для vihola
Хіба це не вибір?
Що в України від початку не було шансу.
Не ваші слова?
Хіба це не вибір?
Що в України від початку не було шансу.
Не ваші слова?
Ну так чекаємо, уже який рік. Здаватися нам чи не здаватися залежить виключно від партнерів і їхньої доброї волі. На морально вольових цю війну не вивезеш. Вам полковник Маркус Райснер уже це пояснив, а до вас ніяк не дійде.
Всі війни закінчуються перемовинами, це факт.
nightwoman• 21 ноября 2023
Згодна з автором. Тут піднята тема не мови серед українців, а спекуляції на мовному питанні саме рашистів. Я теж хочу додати сюди хрєнь яка мене зачепила. Просто подивіться як вони на мові спекулюють. І так, це один з їх козирів.
Від себе хочу додати по досвіду життя в окупації рашисти не такі лояльні до різних мов(за які тут топят), україномовних вивозили на співбесіди швидко, серед білого дня знімали з торгівлі в людей на очах у всіх.