Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Ответ дляnightwoman
Згодна з автором. Тут піднята тема не мови серед українців, а спекуляції на мовному питанні саме рашистів. Я теж хочу додати сюди хрєнь яка мене зачепила. Просто подивіться як вони на мові спекулюють. І так, це один з їх козирів.
Від себе хочу додати по досвіду життя в окупації рашисти не такі лояльні до різних мов(за які тут топят), україномовних вивозили на співбесіди швидко, серед білого дня знімали з торгівлі в людей на очах у всіх.
Що значить знімали з торгівлі людей?
nightwoman• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Що значить знімали з торгівлі людей?
Під рученьки з прилавка виводили і в машину.
Алекс-1022• 21 ноября 2023
Это была проблема Украины что государство не вкладывало в пропаганду ничего. Особенно в таких взрывоопасных регионах. Понимаете люди это такие создания ты им скажи пять раз что они свиньи и они захрюкают.
Нужно было делать пропаганду украинского
Но это же надо думать вкладывать деньги, а не себе в карман. Вот тут кстати у рашки стоило бы поучиться. Они на это дело денег не жалеют. И блогерам платят и всем. Ну надо было жлобиться
Ответ для vihola
То вимагаєте Меркель за держзраду судити, то не розумієте чому Меркель всім поперек горла.
У другому коментарі ви просто не зрозуміли суть. В принципі як і завжди. Ще раз перечитайте.
Претензій до Меркель море у наших, а до Кучми та інших нуль. Чому одна Меркель у всьому винна, хоча її вина беззаперечна? Знайшли козла відпущення, а самі по Монако роз´їхалися.
Миленька Лебідко• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Ну во-первых, я их не легализирую, я только констатирую факт,что люди таки ходили и большинство голосовало за присоединение к раше. А во вторых, эти референдумы впринципе не могут быть никем признаны, потому что так референдумы не проводятся.
От ви прям Америку відкрили, що на Сході купа вати)). Я, якщо що, також зі Сходу.
Ответ дляlilu1990
До всіх претензії, чому це до кучми нема.
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 21 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Были бы на сайте давно, знали бы, что эти слова расценивались как разжигание конфликта/экстремизм. А все темы с предупреждениями (расценивались как нагнетание), держались не дольше часа и удалялись. Более того, такая же политика была по поводу всех тем о ковиде и прививках.
Вы хотите сказать.что форум поддерживал аннексию и сепаратизм ?
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ой вей. Від того що ми всі заговоримо українською, ліваків не поменшає і Трамп не перестане симпатизувати рф. І США не дасть нам більше літаків. Якби все так просто було.
А давайте перевіремо)
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви всі тут перекладаєте відповідальність за те що відбувається на українців своїми дописами.
Заговоріть українською - і нам все дадуть, і Путін не нападе.
Навіть не розумієте свою принципову помилку.
А яка помилка? Можливо в тому що Ви розглядаєте мову як навик а не як інструмент і фактор самоідентифікації? Так, дійсно, коли говоримо про мову, то це не просто про алфавіт, це про цінності, про ментальні особливості, про СВОЄ. І коли це все своє буде скрізь, від пісеньки у дитячому садочку до промови в ООН буде результат. Ви знецінюєте або не розумієте що стоїть ЗА мовою.
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Щоб українська стала не чужою, а своєю, починати треба не з того
Ой дивіться, Путін напав, бо ви російською говорите.
Ой, не з того.
Вам вже сказали не раз, залиште того путіна, і подумайте про себе і своє. Ідентифікуйте себе, хто Ви, що є Вашим. Як корабель назвати так він і попливе)) Як можна за щось боротись не маючи уявлення хто Ми і за Що боремось!?
За що тоді для Вас боротьба? За пралку Самсунг)?
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Чому кацапи на Польщу нерівно дихають?
Хоча польською там усі послуговуються?
Тому що така природа кацапів, а не тому що мова не така.
Не перекладайте провину на російськомовних українців! Яких до речі дуже багато у зсу
Хоча польською там усі послуговуються?
Знову Ви про кацапів🤦♀️
Але зверніть увагу на Польщу ще не напали, в Польщі немає Бучі-Маріуполя. І повірте Польщі швидше дадуть леопарди. Чому?
А хто сказав про провину?
Вина на русні, відповідальність на нас.
А хто сказав про провину?
Вина на русні, відповідальність на нас.
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мій викладач старослов´янської зараз би впав у кому
Якщо у Вашого викладача старословʼянська та давньоруська це одне й те саме, відправте його на переакредитацію або скличте засідання кафедри на цю тему, якщо мова про ВУЗ.
Ответ дляЧумачечая Весна
Разжигание между кем?
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022
А хто б міг це ініціювати, якщо Україна з 1991 це рос неоколонія? Половина політиків спеціальні заслані козачки, половина сбу і інших держ важливих посад так само. Ситуацію контролювали і ніхто не давав розвитку українськості, саме тому самоідентичність українців розмита. Як тільки ми почали піднімати голову одразу почали бити.
Алекс-1022• 21 ноября 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Те кто сидел в верховной раде, нет?