Аноним_• 21 ноября 2023
Всім, у кого є морські свинки: питання
Власники морських свинок — питання до вас. Підкажіть, які овочі та зелений корм даєте своїм малятам щодня? Бо кожен сайт по-своєму пише. Десь пишуть, що моркву можна щодня, а десь — категорично ні. Петрушку та кріп, наприклад, так само. Або ж яблука — то на щодень можна пишуть, то зрідка лише давати. І не можу зрозуміти, що ж давати їсти, аби не лише сіно та сухий корм. Заплуталася.
ДлинноНожка• 21 ноября 2023
Даю все, що свинка любить. Єдине,коли давала вперше, дивилася,чи не буде проносу. Ну і не даю баклажани, цибулю, часник,картоплю- це те, що ніхто не рекомендує давати
Аноним_
• 21 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Дякую. Бо у мене моркву точить добряче, кріп любить, петрушку, яблучка. Але я як поначитувалася, що щодня це давати не можна і думаю собі, а чим же тоді годувати? А порціями я невеличикими даю, аби вздуття не було чи проносу.
Нічний дожор• 21 ноября 2023
Капуста, яблоки, морковь. Летом любят листья одуванчиков, только собирать надо в чистой зоне.
Лук, чеснок, баклажаны, петрушку нельзя
Аноним_
• 21 ноября 2023
Ответ дляНічний дожор
Лук, чеснок, баклажаны, петрушку нельзя
Дякую) ’Капуста, яблоки, морковь’ можете щодня давати, правильно?
Королева спама• 21 ноября 2023
Я б капусту не давала вообще. От неё у многих животных вздутие и понос. Но в интернете пишут, что можно. Только надо давать капелюточку нв пробу и смотреть на реакцию.
Уже не помню от чего у моей была срачка. Кажется то-ли от моркови, толи от тыквы. Кал был в виде оранжевого пюре 😂Чистить клетку это был ппц.
Вообщем давайте то от чего нету поноса. Значит хорошо переносит.