Танцепесенная• вчера в 20:11
Вы будете праздновать новый год?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да
Нет
графиняВишенка• вчера в 21:02
Ответ дляВот Она Я
Причому тут чим допомогу чоловіку?!Ви не розумієте,що не до святкування коли дихати боляче,коли кожної хвилини лише хвилювання,коли живеш від повідомлення до повідомлення.
Дитині подарунок звичайно буде,приготую щось трошки,але це не святкування,розумієте,а лише оболонка.
Ні, не розумію мабуть, бо не вірю що можна постійно місяцями жити в такому стані. Навіщо це?
графиняВишенка• вчера в 21:04
Ответ дляМуууумие
Удалено администрацией...
Танцепесенная
• вчера в 21:04
Ответ дляграфиняВишенка
Наверно легко живется таким людям, как вы.
Муууумие• вчера в 21:06
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
графиняВишенка• вчера в 21:06
Ответ дляТанцепесенная
Коли як. Але в будь якій ситуації я намагаюся зберігти власну психіку та здоров´я.
В який спосіб комусь допоможе щоденна істерика, поясніть?
графиняВишенка• вчера в 21:06
Ответ дляМуууумие
Удалено администрацией...
Муууумие• вчера в 21:07
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
графиняВишенка• вчера в 21:08
Ответ дляМуууумие
Удалено администрацией...
Муууумие• вчера в 21:08
Ответ дляграфиняВишенка
Удалено администрацией...
графиняВишенка• вчера в 21:10
Ответ дляМуууумие
Удалено администрацией...
Инфотуфелька• вчера в 21:17
Робота до 17,надіюся раніше піду.По дорозі щороку забираю піцу і суші,вечеряємо з дітьми.1 січня рано робота 7 год
KROX@• вчера в 21:23
Смотря что понимать под праздновать. Что-то приготовлю, ночью выпьем что-то, бутербродом и мандаринкой, может тортиком загрызнем, муж спать, я за комп, посмотрю что-то, это празднуем или нет?
Асталависта бэйби• вчера в 21:58
Надо начинать думать, что новый год теперь будет праздновать в сентябре, вместе с пэйсатыми.
Хануки и пэсах тоже вместе с ними
Ухахайкина• вчера в 22:08
Цікаво, що пост 39 не видалили, а відповіді на нього, яких так чекав провокатор - видалили. Це так мило з боку уважних і справедливих модераторів.
графиняВишенка• вчера в 22:24
Ответ дляУхахайкина
Ну так свинособакам на форумі честь та шана, ви не знали?
Пишу вірші, дорого• сегодня в 08:16
Ответ дляграфиняВишенка
І як довго ви в такому стані перебуваєте?
Не засекала. Последний месяц особенно сильно проявляется. Чувство несправедливости и безысходности обострилось.
Вот Она Я• сегодня в 11:56
Ответ дляграфиняВишенка
Ну то не розумійте,відразу видно,что ваш чоловік під боком і з цим проблем немає.
Або вам невідомо що таке емпатія,бо як це-не хвилюватися за близьку людину?
Вот Она Я• сегодня в 11:58
Ответ дляТанцепесенная
Емпатії нуль взагалі,або інтелекту.
графиняВишенка• сегодня в 12:50
Ответ дляВот Она Я
Емпатія то співчуття і бажання допомогти, а не бажання поховати себе заживо.
Тому да - мені не зрозуміти такого абсурду.
графиняВишенка• сегодня в 12:58
Ответ дляПишу вірші, дорого
А в чому саме бачите несправедливість?
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляграфиняВишенка
Ну якщо ви можете веселитись та гулятись,коли чоловік в аду,то продовжувати розмову з вами немає ніякого сенсу.
графиняВишенка• 2 часа назад
Ответ дляВот Она Я
Звісно немає, бо я не планую допомагати вам ховати себе