Цукрові вишні• 24 ноября в 21:31
Навчіть економити, будь ласка...
Я не вмію організувати свій бюджет так, щоб на все вистачало - залатаєш одні дірки, вилазять інші проблеми, і так по колу. Я не лінива, не чекаю з моря погоди. Постійно в пошуку, де додатково заробити можна. Але не виходить назбирати на ту фінансову кляту подушку. Я розумію, що життя таке, що повинна бути відкладена певна сума про всяк випадок, але ніяк не виходить(( Працюю розумово, фізично, багато чого вмію руками робити, але гроші сиплються крізь пальці і щезають невідомо куди...
Цукрові вишні
• 24 ноября в 23:13
Ответ дляНеначасі
Так может рассуждать человек с доходом в 3раза больше. Вы просто мимо кармана просадили 300грн. А могли бы купить 3 милки по 50 в Сильпо по акции, а 150 отложить. Вы рассуждаете как человек со средним доходом, а по факту доход низкий. А с ним реально каждая копейка на счету.
І заплатити Сільпо за пересилку ?
Якщо серйозно, то чашки нам потрібні, а шоколадки із Сільпо, якого в нашому місті, до речі, немає, моїм батькам ні до чого.
Цукрові вишні
• 24 ноября в 23:14
Ответ дляКукарикуууууу
Що за бризкалки, від насморка? фармазолін спрей з травами близько 150 грн.
Мені потрібен Спарклін та Назонекс сінус днів на 30 щоб вистачило.
Кудряшка Сью• 24 ноября в 23:24
Ответ дляЦукрові вишні
Аде ж ще плюс доставка більше сотні
Іноді (так, розумію, не завжди) в них буває безкоштовна доставка. На все.
Це якщо у вашому населеному пункті немає магазинів.
Цукрові вишні
• 24 ноября в 23:25
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую, не знала. Але замовляти не буду - це знову набереш непотрібного, зайві витрати.
Xвостокрутелка• 24 ноября в 23:50
Ответ дляЯ таке знаю
Знаю родину які теж живуть втрьох на +-21000, їжа, комуналка, одяг секонд, ще й відкладають хоч 1000 в місяць, бо ніхто не дасть, не дай Боже що.
Склали заначку 2000$.
Це вони за 7 років ні разу зуби не лікували, ніякої техніки не купували?
Я таке знаю• 24 ноября в 23:58
Ответ дляXвостокрутелка
Зуби-ні, брали ноут в розстрочку, смартфон.
Xвостокрутелка• 25 ноября в 00:10
Ответ дляЯ таке знаю
Можливо раніше можна було б виплачувати розстрочку з їхнього доходу, зараз точно ні.
Неначасі• 25 ноября в 00:52
Ответ дляЦукрові вишні
Сейчас опять будет удивительная история почему физраствор не подходит для промывки носа
Дрібка щастя• 25 ноября в 14:06
Ответ дляНаизнанку
Вам мій метод не підійде, але спробуйте. До недавнього я витрачала в день не більше 200 грн. Туди мало ввійти все що хочу на вечір- ранок- обід. Зараз це 300 грн на день, бо цигарки та корм котам додався
Будь ласка навчіть як на 200 грн у день прожити?
Дрібка щастя• 25 ноября в 14:17
Ответ дляНа паровозе
Як можна щось відкласти з такої зарплати? Ну хіба що 500 грн… це не у вас не виходить відкладати - то життя таке собаче шо зарплати такі малі шо плакати хочеться..
У меня вісім та дитяча допомога 2361, теж не знаю як жити ми вдвох борги за комунальні,речі беру самі дешеві дитині з сінсею або хто віддасть,собі купую труси на ринку за 40 грн дві пари на півроку один бюстгальтер,лосини теплі за 300грн та старі кофтини,зубів немає зовсім залишилось кільки пеньків і ті немає коштів видалити та і так хоть ціми їм,дитина хворіє більше місяця якась невідома температура по крові запалення постійне завтра до лікаря боюсь що скаже щось страшне,де брати кошти....І навколо нас немає друзів,рідних як тоді бути бо вразі чого не зможу працювати даже на мінімалку.І зараз це важко бо сину десять років аутист не залишається сам то хоч школа до вечора,а я працюю,а так жах і так вже доступна колись їжа свято наприклад картопля в мундирі з рибою...А новини тільки що все дорожчає......
Наизнанку• 25 ноября в 15:49
Ответ дляДрібка щастя
Легко. Я одна, формую потребу на день на цю суму. Наприклад вчора це пачка масла та цигарки. Завтра щось інше.
Дрібка щастя• 25 ноября в 16:14
Ответ дляКукарикуууууу
В мене , наприклад, ще менша, 9 тис. Трохи старша за автора. Завідувачкою бібліотеки працюю. У підлеглих 6-7 тис грн зарплатня. Це люди з вищою освітою.
От і як жити з такою зарплатнею,а ще якщо діти то жах...Сама отримую таку вже у віці та ще й дитина пізня,кожен раз з жахом дивлюсь на ціни ще свята ідуть сама я в них давно не вірю нема від кого отримувати подарунку,а ось дитина він особливий і захоплюється тільки Лего хоч і купую підробки ,але вже на них ціни...тут хоч би кіндера подарувати,а так да у нас все добре,а люди за межою бідності
Кукарикуууууу• 25 ноября в 16:56
Ответ дляДрібка щастя
В якій Ви області? Може є якась допомога, гуманітарка для дитини, для Вас?
Цукрові вишні
• 25 ноября в 17:23
Ответ дляНеначасі
Мені після операції не підходить. Історій не буде.
Цукрові вишні
• 25 ноября в 17:25
Ответ дляНаизнанку
Цигарки 🤦♀️
Цукрові вишні
• 25 ноября в 17:27
Ответ дляНаизнанку
Тобто сьогодні їсте пачку масла і палите цигарки. А завтра? Хліб і горілка?
Дрібка щастя• 25 ноября в 18:34
Ответ дляКукарикуууууу
Дніпропетровська два рази на рік є допомога від міста(1 кг цукру,1 б горошку та каші з м´ясом,маленька тушонка,олія та 2 кг муки), але ми і цьому вдячні
Наизнанку• 25 ноября в 21:48
Ответ дляЦукрові вишні
Пачка масла це на тиждень. На наступний день це уже щось інше на 200 грн. Той же хліб, сир....
Закуйовджена життям• 25 ноября в 23:55
Ответ дляЦукрові вишні
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
Чашки дорого, чоботи дорого.
Закуйовджена життям• 25 ноября в 23:56
Ответ дляЦукрові вишні
Ну, на шкіряну я не заробляю. Купила недорогу.
Шкіряну можна за 800 купити.
Намакушка• 26 ноября в 07:29
Я заробляю 26тис.
20 з яких йдуть на доньку-студентку(оренда житла,харчування).В 6 тис.маю вкластися на харчування і комуналку та інші витрати.Складно,але якось виживаємо.
Кукарикуууууу• 26 ноября в 08:50
Ответ дляНамакушка
Я заробляю 26тис.
Чому донька не йде підпрацьовувати , як усі студенти? Хоча в Мак або в Сільпо на півставки, там гнучкий графік, можна суміщати з навчанням. Все ж було б Вам легше. Донька хіба не розуміє, що мати все віддає, а сама ледве виживає? Бо на 6 тис після сплати комуналки, це й шматка м´яса не купиш. Хіба так можна, чому не думаєте про себе?
Цукрові вишні
• 26 ноября в 22:55
Ответ дляЗакуйовджена життям
Шкіряну можна за 800 купити.
Де??
Намакушка• 29 ноября в 13:35
Ответ дляКукарикуууууу
Не може.Складне навчання.Наразі все так,можливо з часом щось зміниться на краще.