Муууумие• 21 ноября 2023
Неприятное знакомство :... (
*неприємне знайомство через фейсбук*
Переписувалися з чоловіком, все було дуже добре... Тільки він сам не пропонував зустрітися в реальності.
І я сама запропонувала, тис пчаче, що ми були зовсім поруч, буквально в 5 хв по місцюзназодження. Я збиралась цілий день. Хотіла щоб він мене побачив і не розчарувався. І от, час настав. Я вийшла до нього, і що я побачила. Зовні він був зовсім не такий, зовсім не такий, як на фото. Фото були мабуть 10річної давності, переді мною людина була набагато старша, він був худий, таке враження, що він питущий, неопрятний , від нього погано пахнуло. Я просто на місці чуть не провалилася крізь землю. Таке розчарування. Я не змогла сховати ці емоції, він це все побачив і зрозумів, тепер зовсім не спілкуємлсь більше.. Він образився або вирішив не продовжувати.
Але він має розуміти, чому
Це був теж обман з його сторони.
Коли він не сказав, що виглядає він зараз зовсім зовсім по іншому..!
Я навіть розплакалася через це.. Почало на вечір боліти серце...
І день був зіпсований... Мабуть не один....
Питання, що мені далі робити.
Я не один раз вибачалася за те, що він побачив мої емоції
Він мені був огидний, нажаль
😔
Але він має розуміти, чому
Це був теж обман з його сторони.
Питання, що мені далі робити.
Він мені був огидний, нажаль
😔
Пффф 100%• 21 ноября 2023
Я не пойму, а чего вы за это переживаете так сильно? Это он должен переживать, а не вы.
margaritavoronina1• 21 ноября 2023
Забейте,нашли о чем переживать. Если так уж он вам понравился то есть шанс отмыть -отстирать-откормить,но нужно ли вам это?
Муууумие
• 21 ноября 2023
Ответ дляПффф 100%
Было много надежд, и пусть внешне он мне не нравился, но общение с ним влюбило меня в него.
Русланка з гілки• 21 ноября 2023
Тому не йду на побачення поки не наведу довідок. Співчуваю, неприємна ситуація
Покращена• 21 ноября 2023
Не ну я все понимаю, ожидание-реальность, но прям серце болiло, что он вам такого выписывал, что вы прям принца ждали?))))
СкрипяСердцем• 21 ноября 2023
Это ж нужно было себя так на сказку настроить, чтоб до такой степени разочароваться.
Ленивица-красавица• 21 ноября 2023
Ответ дляПокращена
ну да, автор по ходу архитектор воздушных замков
Муууумие
• 21 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Если он алкоголик, то я тут ничего не могу поделать....
ЧупакабраЗеБест• 21 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
так а сама проблема в чем? вам стыдно что вы его обидели, или вам плохо от того что разочарованы? или в чем именно?
Ответ дляМуууумие
Тут давече одна собиралась на свидание с беззубым и с парондотозом.
Представьте ее разочарование,после того,как ей советчицы написали,что от него не будет никакого аромата🤣
Не плачьте,найдется еще ваш принц),может у него конь замерз😄
КликОЛЬКА• 21 ноября 2023
Расплакаться при левом алкаше это , конечно, топ . Ноющая тетка с сайта , вы автор, просто неврастеничка
МамОмужа• 21 ноября 2023
Вибачте, автор, скільки Вам років?
Що Ви ще в рожевих окулярах з країни Рожевих поні не вибралися у реальність?
Тримбулька• 21 ноября 2023
Плачет она .. По морде ему надо было сразу за обман !!! И пусть потом он сам плачет и сердцем мается , что бы не повадно было .
Вишиванка• 21 ноября 2023
Навіщо вам його пробачення? І головне за що?? Ну не сподобався, все , кінець. Чого його мусолити? Ще й каратися з цього приводу. А історія смішна)) старі фото п´яниці)))
Муууумие
• 21 ноября 2023
Ответ дляУпругая попка
читаю я ваш опус і розумію, що, по-ходу, мужичку пощастило
Це правда, я розумію, що зі сторони я як дура
Дело было давно• 21 ноября 2023
А ви слідуючу зустріч без мейка прийдіть,хай падло поплаче також
Муууумие
• 21 ноября 2023
Ответ дляПокращена
Я просто оточень долго была одна
Муууумие
• 21 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Чет ржу)
Знакомство на фб? Это в группе знакомств кому за 40? Или в кулинарной группе?
В группе нашего посёлка, мы не в городе живём и тут даже сходить некуда, а на встречу он даже кусок шоколада не принёс