Гладиолус• 21 ноября 2023

Колишня подруга. Як звернути спілкування без скандалу?

Майже 10 років товаришували. Ну так воно виглядало зі сторони. Але образи збираються, складаються, та ось нещодавно до мене таки дійшло, що ці відносини мене зпустошують, змушують мене сумувати, що для мене ця людина токсична і без неї мені жити краще, спокійніше. Я майже обірвала спілкування, вже не дзвоню, не пишу перша. Нічого особистого не розповідаю (вона достатньо вже потикала мене як сліпе кошеня в мою відвертість). Але людина наполегливо шукає моєї компанії, звикла підгодовуватись моєю енергією, тож так просто не відійде. Скоро буде питатись "а чого це ти мене ігноруєш, чи образилася, чи що?". А я не хочу нічого пояснювати, ні в чому звинувачувати. Вона така яка є та іншою не стане, мені нестерпно поруч, погано та після деяких випадків я зовсім перестала їй довіряти. Як морозитися? Що казати? Буде докопуватись, а якщо почати розмову на цю тему - то все викрутить та зробить мене винною, що то я монстр, який сам собі дурепа. Не хочу цього всього. Як повинна виглядати та швабра, якою можна посунути людину на 2 метри від себе та не влізати в черговий епізод психологічного насильства? Блокувати телефон не варіант, ми поруч живемо, працюємо.
курасаны• 21 ноября 2023
ЧС. Игнор при встрече, все
Мамина корзиночка• 21 ноября 2023
Вам 6 років?
Пишна молодиця• 21 ноября 2023
Просто все время отвечайте ’очень хочу встретиться, но времени нет’, через какое-то время сама отпадет
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ длякурасаны
ЧС. Игнор при встрече, все
Я хочу зберегти ’гарну обкладинку’, мені не треба конфлікту або ще якихось проявів її емоцій. Просто треба зробити з подруги знайому
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Вам 6 років?
Ні, на 30 років більше
Фоточки нема• 21 ноября 2023
Моя не такая настойчивая.. поэтому, немного проще
Говорю, что нет сил, депрессия, что ли.. не хочу ни с кем общаться. Сложно ходить на встречи, контактировать с кем-то. Не хочу ни телефонных разговоров, ни переписок ни с кем
И так , вроде говорю обо всех, но в том числе и о ней
Веккy• 21 ноября 2023
Ой, у меня кума такая прибацанная , что я специально устроила скандал , чтоб она отвалила. Ибо без скандала, хрен бы она отстала.
Веккy• 21 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Не все отпадают
Гравіцапа• 21 ноября 2023
Не давайте їй того чим вона ’харчується’ за Ваш рахунок і вона сама влаштує скандал. В мене таке було. Як тільки почалась війна і я не змогла вислуховувати її по 3-5 годин на день її понесло гнівом і ненавистю. А я тішусь, нарешті відлипла
фрау Гітта• 21 ноября 2023
Ех автор, якщо людину близько не підпускати, не посвячувати її в щось надто особисте, то і розходитися досить легко. Просто обрубайте тай по всьому.
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
Ну ось не даю використовувати себе як тренажер для відпрацювання маніпуляцій. Та відчуваю що там вже аж кортить
Мішечок щастя• 21 ноября 2023
Ответ дляФоточки нема
Кстати, хороший совет, автор, прислушайтесь.
Говорите, что период в жизни, когда не хочется ни с кем общаться.
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Підпустила, нажаль. Як виявилося, зробила це в односторонньому порядку. Розповідала як рідній всі плани, побоювання, почуття. При цьому вона нічого такого важливого взамін не давала, так, фігню всіляку тулила.
Natalia505• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Для чого гарна обкладинка?
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Для чого гарна обкладинка?
Бо дуже багато знає про мене й може нашкодити
Гравіцапа• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Значить скоро все вирішиться)
Natalia505• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
А для чого ви на людину все це вішали? В мене була така подруга яка розповідала такі речі що страшно ставало. Чого не прикусити хоч трохи язика? Вам ніхто, нічого не винен. спочатку ви вилили, потім не отримали реакції, не виправдала ваші очікування, а тепер вам треба її посунути?
Сірничок• 21 ноября 2023
Была у меня такая «подруга». Без скандала не получилось. В один прекрасный момент я просто высказала ей, все что накопилось и конечно же оказалась виновата. Мне не хватало ее сначала, но токсичных отношений я больше не хотела, а человек не мог измениться. Да и я сильно идеализировала нашу дружбу. Сейчас я враг номер один, но мне так пофигу… Хотя работаем вместе
Natalia505• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Так хто в тому винен окрім вас?
Оченьценная• 21 ноября 2023
Подзвоніть і позичте гроші. Скажіть,що віддавати не має чим і взагалі може і не віддасте.
Не дякуйте.
Natalia505• 21 ноября 2023
Автор, якщо ви не тримаєте себе в руках, намагаєтесь кимось скористатись як жилеткою, носовим платком або безкоштовним психологом, то я Вас розчарую. В людей своїх проблем по самісєньке горло.
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Я взагалі завжди закрита людина, але за 10 років вона мене приручила. Ніхто їй нічого не виливав, вона сама була ініціатором, їй дуже треба було, мабуть щоб зрозуміти, як на мене можна впливати, наскільки мною можна маніпулювати. А потім людина загралася. І в мене спрацював стоп-кран, очі відкрилися, що ніяка це не подруга.
Natalia505• 21 ноября 2023
Перестаньте людей гвалтувати своїми проблемами, перестаньте вважати що за вашу відвертість вони вам винні, перестаньте ставити їх в незручне становище своїми откровеннями і буде вам щастя. Ніхто вами не зможе маніпулювати якщо ви цього не хочете, це аксіома.
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Бачте, ось наводжу лад в безладі, який стався. Не та людина трапилась на життєвому шляху. Усуваю
Natalia505• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Це та людина, вона вам треба як нікому. Можливо вона вас навчить мовчати і менше чекати від незнайомих людей. Це досвід даний вам. Моя подруга перестала обговорювати подробиці своєї брудної білизни і я дуже рада. Я не зберігала гарної міни при погані грі. все сказала так як вам, щиро.
Санта Барбара• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Я просто заблокувала скрізь людину. І нічого не хочу пояснювати. Все. Мене не дістають.
автор Гладиолус • 21 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ви не розумієте, що таке бути постійним донором емоцій. Це зовсім не про брудну білизну, це про те, що людина знає слабкі місця та лупить в них, щоб отримати дозу крові, а ти вже настільки звик до цієї процедури, шо перед цією людиною навіть не вдягаєш панцир, в якому зазвичай живеш та спілкуєшся з іншими, чужими
Natalia505• 21 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Для чого ви її озвучили свої болючі місця? Ви мазохіст? На яку реакцію ви чекали? Жалість співчуття? Чому ви вважали, що саме така реакція має бути в чужої для вас людини?
Боневтікла• 21 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Чого ви до людини доколупалися? Вона вам щось винна? Таким тоном до мами, яка вас не виховала нормально спілкуватись з людьми.
Natalia505• 21 ноября 2023
Автор, не наділяйте чужих людей якимись якостями, не чекайте що має бути саме по вашому, це ілюзія. Вони будуть вас розчаровувати, бо це егоїстичний підхід. Світ і люди такі як вони є. Щастя зустріти добрих і порядних. Але ми не ідеальні, ніхто не ідеальний. Іноді вони б´ють бо самим дуже боляче. Ображений ображає, битий б´є. Це не я сказала, психологія говорить.