Живчик-счастливчик• 21 ноября 2023
Хтось міняв підошву в уггах? Чи ремонтував, може?
Верх ідеальний, а підошва - печаль , може хтось мав якісний ремонт
пані Солоха• 21 ноября 2023
Шукайте майстра, не всі захотять. Я роки три чи чотири тому міняла, мені сестра передала угги з Греції, на неї великі, на мене малуваті, то я міняла із збільшенням розміру, майстер тоді дошивав замші по низу. Вийшло гарно, але я їх так і не носила, то туди тепла устілка не влазить, а так мені в них холодно. Дякую, нагадали, треба виставити на олх. Ціна тоді була десь 500 грн
муха в кедах• 21 ноября 2023
Писала і раніше.
Це взуття походить з Австралії.
І там треба купувати. Але всі сміются, типу і тут повно.. Але чого?
Це взуття походить з Австралії.