Пишуть, що це загрожує вже економіці України і військові вантажі також заблоковані :(
Korsika999• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Я працюю логістом, як і мої колеги
Я можу Вам сказати в реальному часі, де і що і скільки стоїть, бо то мій робочий імпорт і мій робочий експорт
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
DHL за три дні з Києва вже на розподілі в Катовіце
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Яне буду сюда кидать видео, где километровые, точнее , десятки километровые очереди с бензином.
Посылки Мист экспресс стоят сейчас в некоторых из этих фур.
Если лично у вас и вашей фирмы никаких проблем нет, это не значит, что у всех так.
Ответ дляKorsika999
Ви не читаєте текст повністю
Навіть останнє речення не прочитали
Korsika999• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви не читаєте текст повністю
Навіть останнє речення не прочитали
Конечно. Вы в этой теме знаете больше всех и главный логист)))
Я же не спорю.
Korsika999• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
суперечки на форумах точно нічого не вирішать.
Як і наші дипломати
Поки тільки чекати на зміну їх керівництва
Як і наші дипломати
Так Ви праві.
kristi_ana• 21 ноября 2023
Ответ дляukuлёля
посилкі з ансвер з польщі сьогодні приїхали, зпмовляла 6 і 8 листопада.
Дивно, в мене всі посилки зависли.
Medova_pasika• 21 ноября 2023
До мене на днях приїхали замовлення з ансвер і мохіто. Більше нічого там замовляти не буду, поки не розблокують.
Взагалі не розумію як таке може відбуватися, що в таку погоду без умов, без їжі маринують водіїв?! Де цей славнозвісний Європейський суд з прав людини? Це просто знущання над людьми. Я про поляків раніше була іншої думки.
Margonails• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Бензин пропускають
Я ехала в воскресенье, со стороны Польши за 90 км до границы Угринов Долгобычув, стояло 376 наших фур, специально ехали и считали...и бензовозы, и гумонитарка, все стояли на обочине....
Ответ дляMargonails
то ж логічно, що то не літаки, і чергу вони не перелетять.
Їх не можуть пропускати на кордоні - за 50 км від нього
Але, як доїдуть, пропускають
Багато їдуть в обʼїзд
Але, як доїдуть, пропускають
Багато їдуть в обʼїзд
Margonails• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Але, як доїдуть, пропускають
Багато їдуть в обʼїзд
Але, як доїдуть, пропускають
Багато їдуть в обʼїзд
Не буду с вами спорить, но проблемма есть ..
Be.queen.Shop• 22 ноября 2023
Ответ дляКарина250
Надеюсь, импортные товары будут
Може і будуть.. але таможники сказали капець ціни перед НР будуть 🥲 дуже подорожчала логістика через це, дуже