Maruskin• 21 ноября 2023

Блокування на польсько-українському кордоні - хто що знає і які причини?

Пишуть, що це загрожує вже економіці України і військові вантажі також заблоковані :(
мимозка• 21 ноября 2023
Добре, що ви запитали, бо я теж нічого не розумію. Може дівчата пояснять.
Kika-6655• 21 ноября 2023
Там уже и Словакия блокирует
Дашенька из Киева• 21 ноября 2023
теж не розумію що вони там ділять
So_so• 21 ноября 2023
Это иллюстрация того как нас ждут в Евросоюзе. Скажу страшную крамолу, особенно в сегодняшнюю дату... вот тебе ЕС и Майдан (все наши страшные жертвы).
Дашенька из Киева• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А по сути запитання?
Ежеви4ка• 21 ноября 2023
Хочуть, щоб не було переваг у українських перевізників, бо це шкодить бізнесу польських
Дашенька из Киева• 21 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А які в них привілеї???
автор Maruskin • 21 ноября 2023
Блокування в обидві сторони?
у нас на фірмі товар вже затримуються на тиждень і повідомили, що затримка на невизначений термін :( не буде товару - не буде роботи :(
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляДашенька из Киева
А по сути запитання?
Есть такое понятие как транспортный безвиз для украинских перевозчиков. ЕС ввёл его, чтобы поддержать нашу экономику.
Это делает услуги польских перевозчиков дороже наших.
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляДашенька из Киева
А які в них привілеї???
Вот неплохая статья

https://www.epravda.com.ua/publications/2022/06/29...
kristi_ana• 21 ноября 2023
Там сейчас вообще не пропускают наши фуры?
Гайка-2007• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Запасы топлива на нуле. Сейчас взлетит бензин и будет вам доставка с ес и все товары на 50% дороже.
Готовтесь, свято наближається
amoa• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Вот неплохая статья

Згідно цій статті угода про транспортний безвіз скінчилася ще літом. Тому не думаю що це причина. І Польща не погоджувалася на безжозвільний перетин кордону.
kpss2017• 21 ноября 2023
Ответ дляГайка-2007
Готовтесь, свято наближається
Ну так союзники же наши, поддерживают в трудную минуту, все как многие хотели 🤷
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляГайка-2007
Готовтесь, свято наближається
Да. Не пропускают даже гуманитарную помощь, красный крест и тому подобное
И слышали Дуду сегодня? Такой цинизм..
’Польща допомагатиме Україні на шляху до ЄС і НАТО, бо хоче бачити її ’в нашій європейській сім´ї якомога швидше’.
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляamoa
Его продлили. Это же старая статья
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2023/0...
amoa• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Его продлили. Это же старая статья
Зрозуміло. Але всеодно в статті йдеться про те що 12 країн тільки дали згоду і Польщі серед них немає. Але мабуть вони мусять підкоритися законам ЄС.
Amity• 21 ноября 2023
Зі сторони Польші почали блокувати кілька десятків маргіналів, яких пов´язують з партією Конфедерація (це ті, які шовіністи і дуже вірогідно спонсоруються рашкою). Почали на хвилі виборів в Польші і шаленого популізму.

Українські перевізники мають безвіз виключно на експорт і імпорт в Україну, ганяти товари всередині ЄС не можуть. Поляки не збирались і не збираються їздити в Україну, бо (1) так не заробиш як в Німеччині, (2) дорого (страховка космічна).

Словаччина почала ту ж історію на фоні перемоги проросійської партії.
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Да,те застрелятся, чтоб украинцам хоть где-то хорошо было
СhanelKa• 21 ноября 2023
Ті машини, що затаможені, зараз потрохи проходять кордон.
Питання по відкриттю кордону не вирішується.
У поляків після виборів зміна керівництва буде
Надіються, що після того, як прийдуть нові, питання здвинеться, адже тим, що йдуть, всі санкції по барабану. Це буде після 3 грудня. ( очікують )
А як буде - ніхто не знає
СhanelKa• 21 ноября 2023
Ответ дляГайка-2007
Готовтесь, свято наближається
Бензин пропускають
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляAmity

А полиция где если это маргиналы?
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 21 ноября 2023
Брат стояв 8 днів. Каже, що поляки вимагають, щоб для них зробили окрему смугу, щоб вони не стояли в черзі, як всі
Унция яда• 21 ноября 2023
Бастуют польские перевозчики, конкретно перевозчики имеющие прямое отношения к партии, которая продула на их выборах. Кучка недоумков воспользовались ситуацией о смене пармамента, и получила разрешение на страйк, а не блокаду дорог. Концы этой партии в кацапии и это уже никто не отрицает, затейник этого мероприятия ездил в Словакию и там теперь тоже бастуют. Пошла 3я неделя блокады, а наша власть только ниочемные переговоры переговаривает и на этом все, хотя поляки нарушают распоряжение на уровне ЕС и их давно пора разогнать, но они под защитой полиции. Учитывая, что в страну многое попадает авто сообщением - это реальный коллапс.
Korsika999• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Бензин пропускають
Нет. Стоят все. Даже фуры с посылками
Korsika999• 21 ноября 2023
И главное, от правительства как польского, так и нашего, полная тишина. Никто ничего не пытается решить. Один видосики пишет, как мы победим, другой вещает с трибуны про ’братьев украинцев’
40ка• 21 ноября 2023
Бо українці вже всіх дістали
СhanelKa• 21 ноября 2023
Ответ дляKorsika999
Нет. Стоят все. Даже фуры с посылками
Я працюю логістом, як і мої колеги
Я можу Вам сказати в реальному часі, де і що і скільки стоїть, бо то мій робочий імпорт і мій робочий експорт
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
DHL за три дні з Києва вже на розподілі в Катовіце
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Filomena• 21 ноября 2023
Ось сьогодні читала.
Одним словом задовбали.
https://t.me/resurgammmm/1513
Jane75632• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Я працюю логістом, як і мої колеги
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Чому ж тоді газ за місяць на 10 грн піднявся?
Пишуть, що в блокаді проблема. Виходить, брешуть?!