Пишуть, що це загрожує вже економіці України і військові вантажі також заблоковані :(
Дашенька из Киева• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это иллюстрация того как нас ждут в Евросоюзе. Скажу страшную крамолу, особенно в сегодняшнюю дату... вот тебе ЕС и Майдан (все наши страшные жертвы).
А по сути запитання?
Дашенька из Киева• 21 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Хочуть, щоб не було переваг у українських перевізників, бо це шкодить бізнесу польських
А які в них привілеї???
Гайка-2007• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Есть такое понятие как транспортный безвиз для украинских перевозчиков. ЕС ввёл его, чтобы поддержать нашу экономику.
Это делает услуги польских перевозчиков дороже наших.
Запасы топлива на нуле. Сейчас взлетит бензин и будет вам доставка с ес и все товары на 50% дороже.
Готовтесь, свято наближається
Ответ дляГайка-2007
Готовтесь, свято наближається
Да. Не пропускают даже гуманитарную помощь, красный крест и тому подобное
И слышали Дуду сегодня? Такой цинизм..
’Польща допомагатиме Україні на шляху до ЄС і НАТО, бо хоче бачити її ’в нашій європейській сім´ї якомога швидше’.
И слышали Дуду сегодня? Такой цинизм..
Зі сторони Польші почали блокувати кілька десятків маргіналів, яких пов´язують з партією Конфедерація (це ті, які шовіністи і дуже вірогідно спонсоруються рашкою). Почали на хвилі виборів в Польші і шаленого популізму.
Українські перевізники мають безвіз виключно на експорт і імпорт в Україну, ганяти товари всередині ЄС не можуть. Поляки не збирались і не збираються їздити в Україну, бо (1) так не заробиш як в Німеччині, (2) дорого (страховка космічна).
Словаччина почала ту ж історію на фоні перемоги проросійської партії.
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Да,те застрелятся, чтоб украинцам хоть где-то хорошо было
Ті машини, що затаможені, зараз потрохи проходять кордон.
Питання по відкриттю кордону не вирішується.
У поляків після виборів зміна керівництва буде
Надіються, що після того, як прийдуть нові, питання здвинеться, адже тим, що йдуть, всі санкції по барабану. Це буде після 3 грудня. ( очікують )
А як буде - ніхто не знає
Irina-5d24• 21 ноября 2023
Ответ дляAmity
А полиция где если это маргиналы?
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 21 ноября 2023
Брат стояв 8 днів. Каже, що поляки вимагають, щоб для них зробили окрему смугу, щоб вони не стояли в черзі, як всі
Бастуют польские перевозчики, конкретно перевозчики имеющие прямое отношения к партии, которая продула на их выборах. Кучка недоумков воспользовались ситуацией о смене пармамента, и получила разрешение на страйк, а не блокаду дорог. Концы этой партии в кацапии и это уже никто не отрицает, затейник этого мероприятия ездил в Словакию и там теперь тоже бастуют. Пошла 3я неделя блокады, а наша власть только ниочемные переговоры переговаривает и на этом все, хотя поляки нарушают распоряжение на уровне ЕС и их давно пора разогнать, но они под защитой полиции. Учитывая, что в страну многое попадает авто сообщением - это реальный коллапс.
Korsika999• 21 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Бензин пропускають
Нет. Стоят все. Даже фуры с посылками
Korsika999• 21 ноября 2023
И главное, от правительства как польского, так и нашего, полная тишина. Никто ничего не пытается решить. Один видосики пишет, как мы победим, другой вещает с трибуны про ’братьев украинцев’
Ответ дляKorsika999
Нет. Стоят все. Даже фуры с посылками
Я працюю логістом, як і мої колеги
Я можу Вам сказати в реальному часі, де і що і скільки стоїть, бо то мій робочий імпорт і мій робочий експорт
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
DHL за три дні з Києва вже на розподілі в Катовіце
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Ответ дляСhanelKa
Я працюю логістом, як і мої колеги
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Тут розпинатися не буду.
Бензин пропускають
Всі вогненебезпечні грузи аналогічно.
Які посилки?
Але, багато стоїть
Проблема є величезна
Чому ж тоді газ за місяць на 10 грн піднявся?
Пишуть, що в блокаді проблема. Виходить, брешуть?!