Всех в сад• 21 ноября 2023
питання до хіміків - чи шкідлива людині дезінсекція?
сказали, що все має бути закрите 8 годин. а після того приходити і жити.
Але:
- речі перепрати, постіль теж (в мене є покривало, яке в пральку не залізе, то що воно тепер хімозне буде),
- мити підлогу лише через 3-4 дні, щоб нові жуки, які вилізуть - отравились,
- речовина в квартирі діє 3 тижні..
І я така думаю: ееее, якщо 3 тижні, то ж мабуть шкідливо.
що робити потім з усіма речима, книгами і всім решту?
виходить, в квартирі 3 тижні не можна жити
Але:
- речовина в квартирі діє 3 тижні..
Просто Фіфа• 21 ноября 2023
Інсектициди шкідливі і для людини, діти більш чутливі. Краще не жити там цей час. Будуть симптоми інтоксикації, головний біль і т.д. Працюю з такою хімією, то колись на руку без рукавички потрапив контактний інсектицид, то був день головного болю, рвоти.
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
скільки часу не жити в квартирі?
Просто Фіфа• 21 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
скільки часу не жити в квартирі?
Я б ці три тижні не жила. Я не знаю, чим вам обробляли, але поки діюча речовина працює краще не знаходитися там
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
а що з речима, постіллю? сказали залишити як є, о вони можуть бути в них. а речовина не пропадає?
бо мені сказали, що осіда лише на твердих поверхнях - я того не розумію, воно ж не зникає з мяких
Просто Фіфа• 21 ноября 2023
Воно вже скрізь буде. Просто залиште все як є зараз, потім все перепрати треба
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
я ще не травила. просто взагалі не знаю що робити.
готель на 3 тижні буде так дорого.
а не травити - я зійду з розуму від тих жучків
готель на 3 тижні буде так дорого.
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Клопи? Якщо так,то там дві обробки, періодичність не пам´ятаю тільки
ні, жук сіноїд..
вони по стінах лазять, їх багато - і по вечорах і над ранком.
а зранку побачила в шафі - то чуть не вивернуло мене.
я вже чисто психологічно не можу знаходитись в квартирі.
Думала шукати нове житло - але це можна довго шукати, а я просто не витримую
Просто Фіфа• 21 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
готель на 3 тижні буде так дорого.
Травити. Але десь перекануватися, якщо без дітей, то хоч тиждень, з дітьми то три.
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
ну я можу ще потягнути тут і шукати нове житло..
я вже тут з жуками тиждень (це нова орендована квартира), ще може з тиждень зможу витягнути - не знаю
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
а всі інші люди, які провітрюють годину і далі живуть - як вони тоді?
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
3 тижні не жити, але мабуть приходити - взяти якісь речі чи книги. це ж можна мабуть?
бо я за вечір можу хіба мінімум взяти
Просто Фіфа• 21 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Не знаю. Інсектициди токсичні, а люди різні, хтось задумується, а хтось дезинсекторам на слово вірить
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
але ж через 3 тижні, я так думаю, речовина не зникне.
як її вимивати.. з постелі, матрацу, книг...
ШанельКуКу• 21 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Шукайте квартиру, задаток повертайте, не мучайте себе
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
маєте на увазі якийсь час жити з жуками (1-2 тижні) на час пошуку житла нового?
але квартира хороша, так важко нову знайти буде капец, я пару місяців шукала.
і так переживаю, як нову таку не зняти..
(в мене новий дім, люди живуть рік, і жуки в одній квартирі з цілого дому)
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
ще в чому прикол... я ж ці жуки привезу із собою...
може таки краще тут потравити і вже везти продизенфіковані речі?
бо я ж привезу цих жуків з собою і буде знов те саме
Залетна Я тут• 21 ноября 2023
Двічі обробляли квартиру від червоних мурах. Приїхали увечері, все перемили і спати лягли. Жодної шкоди не було ні нам, ні коту ) На теплокровних не діє те, чим ми обробляли
Всех в сад
• 21 ноября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
мені сказали не мити підлогу днів 4
і що препарат буде на поверхнян 3 тижні
Коко Шанель• 21 ноября 2023
Таргани з´явились в квартирі після лікарні, звідти принеслись і ніщо на них не діяло, взагалі ніщо. Довелось викликати спец службу. Після потруєння службою квартири через день туди можна було заходити і знаходитись там, але лише при відкритих вікнах. Хімія гадка, вонюча. Квартира після того ще більш ніж три неділі воняла, в роті був присмак тих препаратів. Діти дві неділі в квартирі не жили. А до речі, нам сказали що ну трошечки буде воняти, і все зовсім не шкідливо... Ага.
Всех в сад
• 22 ноября 2023
Ответ дляКоко Шанель
а що Ви робили з постіллю, речами?
Всех в сад
• 22 ноября 2023
Ответ дляКоко Шанель
і матрац наприклад, покривало, диван...?
Коко Шанель• 22 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Нет, то было все накрыто, кровати без матрасов обрабатывались. Мы потом пожалели что такую дезинфекцию заказали. Надо было от того яда все отмывать самостоятельно.
Всех в сад
• 22 ноября 2023
Ответ дляКоко Шанель
мені сказали, що навіть якщо нічого не мити, то за місяць речовини вже не буде.
а тепер я не знаю, як на тому матрасі спати після...
може нічого не замовляти... але я так в нове житло з собою принесу