Все питаю зарання• 22 ноября 2023
Фарбування в салоні -відпрацювання майстрів
Чи був в когось досвід фарбування волосся в салоні в якості моделі, коли йде відпрацювання майстрів, оплата лише за матеріали? ви б погодились?
Все питаю зарання
• 22 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ні. Це 10 годин мінімум.
Радість моя• 22 ноября 2023
Я сейчас практикую с моделями , оговариваем сразу все риски и условия , если человек адекватно понимает и соглашается - ок, нет- я не берусь .
Проблем ещё не было
Радість моя• 22 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ні. Це 10 годин мінімум.
Смотря что за окрашивание , каким образом тотал блонд или однотон могут быть до 10 часов ?))
Кондуктор автобуса• 22 ноября 2023
Ні. Навчалася на майстра манікюра , приходили до нас пенсіонери на практику.
Якось була вільна і покликали мене моделью до дівчат, які вчилися на візажистів. То, капець, так нудно і довго було , поки нанесли, поки розповіли і показали на твоєму обличчі .. і тп і тд
Все питаю зарання
• 22 ноября 2023
Ответ дляРадість моя
ні, не блонд.
я шатенка, техніка Air Touch
Радість моя• 22 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
ні, не блонд.
я шатенка, техніка Air Touch
Эйр тач сама по себе занимает много из за набора схемы и выдува, практикант будет делать долго да
Скіфська пектораль• 22 ноября 2023
Особисто я би не пішла.
Я не маю стільки вільного часу, щоб потім ще переробляти, але головне, що волосся можуть зіпсувати і результат непередбачуваний.
ЗновЗдоров• 22 ноября 2023
Нет и именно потому что я ходила. Это ооооочень долго, иногда бывают проблемы тк сделают что-то не так даже при наличии мастера рядом. Моделью для инъекций любого рода тоже не советую.
БолеИменее• 22 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
ні, не блонд.
я шатенка, техніка Air Touch
Так это в любом случае осветление волос, что может в итоге испортить волос. Я бы не пошла моделью.
Нічого вдягти• 22 ноября 2023
Ответ дляРадість моя
Смотря какая длина и скорость мастера. Профи мне сделал на длину до плеч за 4 часа. Но там скорость была... деталей много, практикант реально часов на 7 может затянуть
Зупка_цем• 22 ноября 2023
Ні одного разу вистачило. Все це було годин 7, результат відразу дуже гарно. Тільки через дві неділі все дуже змінилося, таке враження було ніби волосся перепалили. При тому це було по великому знайомства і у супер пупер майстра, тільки за матеріалами оплата.
Я потім два роки відновлювала волосся. Більше ніколи і всім не раджу
НаливайКа• 22 ноября 2023
Только если готова потом очень коротко постричься. Лучше сама бы делала
personality• 22 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Ага я теж так думала. А застрягла на цілий день🤦♀️
personality• 22 ноября 2023
Ответ дляРадість моя
Ну так а пагаваріть? Вони ж вчаться, там кожен крок по пів години обговорюють
А я женатая• 22 ноября 2023
Хожу моделью к мастерам, которые преподают курсы, показывают на мне технику или к технологу, она тестила на мне новые краски.