vesnaynka• 22 ноября 2023

Девочки кто-то выезжал с мужем по своей 3-й группе инвалидности?

Можно ли сейчас выехать с мужем и ребенком по моей 3-й группе инвалидности?Кто недавно выезжал что спрашивали?Пропустили без проблем?
Екатерина27• 22 ноября 2023
Да. Все ок. Спокойно мужчины выезжают. Напишите мне в личку, дам ссылку на адвоката, который много пишет по этому вопросу
annetta888• 22 ноября 2023
Без проблем пропускають.
Можете попередньо подзвонити в прикордонну службу.
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Якщо у вас на руках є всі документи й вони в порядку, то звісно, що випустять без проблем
автор vesnaynka • 22 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
У меня пенсионное удостоверение,справка мсек,ну и свидетельство о браке)
annetta888• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Так, все вірно.
Але перед самим виїздом передзвонити краще в прикордонну службу ❤️
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Довідка непотрібна, лише пенсійне й свідоцтво. А група у вас до якої дати 0?
elenze66• 22 ноября 2023
Тільки 1 і 2 група може виїхати з супроводом. 3-тя - ні.
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Ответ дляelenze66
Може будь - яка група
novsienko• 22 ноября 2023
Не недавно, а ще в травні туди і назад. Без проблем. Пенсійне ваше і свідоцтво про шлюб. Змін немає поки. Все згідно постанови 57
personality• 22 ноября 2023
Моя кума. Правда чомусь йшли через пєший. Каже там проблем менше 🤷‍♀️
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Я писала вопрос в прикордонну службу. Описывала ситуацию и документы. Но у меня 2 группа. Выехали. Обязательно нужно удостоверение пенсионное и свидетельство о браке. Мсек не смотрели довидку. С 3 насколько знаю тоже выезжают если это муж и жена.
автор vesnaynka • 22 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Написала
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляelenze66
Нет. Если муж сопровождает жену, то можно.
автор vesnaynka • 22 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Ответ дляTaby
Ось витяг з постанови #57
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ось витяг з постанови #57
Я ту постановку наизусть знаю:) то наверное вы не мне хотели скинуть
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Тоді проблем не буде. В моєї подруги термін інвалідності вже сплив (згідно з посвідченням), але відповідно до закону групу продовжено автоматично, тож її чоловіка в принципі випускають, але залежить від прикордонника
Ежеви4ка• 22 ноября 2023
Ответ дляTaby
Ні, я хотіла підкріпити Ваші слова витягом
ViktoryjaG• 22 ноября 2023
Поторопитесь
автор vesnaynka • 22 ноября 2023
Девочки спасибо вы супер 😘Будем пробовать
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А, зрозуміло.
Взагалі якщо є питання, то реально можно подзвонити або написати в прикордонну службу. Вони адекватно і швидко відповідають.
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Поспешите.
Incol• 22 ноября 2023
При мені потягом Київ-Перемишль виїздила пара, я потім у дружини перепитала, по її 3-й групі. Довго нюхали-світили свідоцтво про одруження, запитували пенсійне в дії, але у жінки було тільки паперове, справа була 28 жовтня.
Адвокат Пономаренко• 22 ноября 2023
Ответ дляelenze66
Вы не правы
Deniza• 22 ноября 2023
Ответ дляvesnaynka
Також потрібна довідка про сумісне проживання. Достатньо вашої та чоловіка форми 13 (чи як воно називається) про прописку.
Адвокат Пономаренко• 22 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
Поторопитесь
Куда? при чем тут отсрочка к выезду?
Taby• 22 ноября 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Куда? при чем тут отсрочка к выезду?
Я согласна с тем комментарием, потому как сейчас отсрочку уберут, а потом и выезд. Постепенно всё уберут. Люди нужны на фронт и это логично.
Forever_young• 22 ноября 2023
Ответ дляDeniza
А если прописаны в разных местах??
Екатерина27• 22 ноября 2023
Ответ дляelenze66
Плохо вы законы читаете.
Екатерина27• 22 ноября 2023
Ответ дляViktoryjaG
Поторопитесь
Это проект закона. Проект!