Засомневаю• 22 ноября 2023

Поделитесь своими историями после развода

Девушки, как жить дальше когда тебе за 45 и ты не представляешь себе в принципе как жить без привычной защиты и поддержки.
Складывались ли у вас другие отношения? Я не хочу другого мужчину, и попросту лень, а одна остаться тоже боюсь.
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
То Ви за чоловіком сумуєте чи за його грошима ?
за стабільністю і ясністю у житті. тепер як в трясині і не знаю як витягти себе....

Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
я плачу второй день, не знаю как дальше жить
ну то ще тільки другий день і позаду багато років разом. Це нормально відчувати страх , гнів, біль. На справді ,розлучення часто то двері в нове життя. Дайте собі прожити це. Хтось і в 25 розлучається і сам залишається, хтось не хоче нових відносин. А хтось і в 40-50 зустрічає нове кохання)
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Мне 44 и моим детям 12. Не все в 20 рожают
у вас з математикою не ок. Якщо в 45 дітям 15-16 , то то якраз народили не в 20
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
а яка ясність у вас була, якщо у чоловіка інша?
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
так вона не завжди була, їх відносинам всього місяць
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
ви готові пробачити? Місяць то ж тільки перша стадія. Там ще точно не про серйозність. Ви звідки дізналися про неї?
Мейк-ап форева• 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
У меня все ок с математикой. Я же не буду в считать в 25 родили или в 27.5. Главное, что до 30
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ну да, не то що ви , після 30)))
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
він сам озвучив. Тому думаю там все серйозно і на перспективу

Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
що думаєте робити з цим? Ви ж розумієте, що вам потрібно зараз про себе думати? За що жити будете, чи є у вас робота, що вам з спільно нажитого залишається? ну вообщем, поплакати встигните, знайдіть гарного юриста по сімейним справам
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
я на даний час не можу поки думати.
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
я на даний час не можу поки думати.
я вас розумію . Проходила через болісне розлучення. Просто потім може бути пізно. в стресових ситуаціях потрібно брати себе в руки, як би боляче і важко то не було.
А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дать себе точный срок, отплакать и запретить себе рыдать! Я себе неделю дала и все! Но я понимала, что не достоен он слез, а хоть и достоен был бы, не стану я из-за мужика убиваться!
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Ви до цього стільки разом були?
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
я о себе убиваюсь, о своем будущем в одиночестве, о планах, которые теперь не реализуются, а ребенке, для которого это точно станет травмой
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ви до цього стільки разом були?
18 років
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
18 років
я не вас запитувала. а ту, хто за тиждень відгорювала)
оддне діло пару років разом, а інше половину життя.
Пацан к успеху шел• 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Так у нього інша.
Так чоловіки не спішать розводитись , як діти на стороні є, а тут інша місяць. Ото башню знесло хлопу
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
я розумію що це не просто загуляв, а закохався. І це гірший сценарій

А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ви до цього стільки разом були?
Развелись на 10 лет совместной жизни
А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Да все лучшее впереди! Вы чего?! Себя надо любить, а не плакать. Будет лучше, чем было!
А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Я завжди дивуюся цим коментарям ’ так ви не сама, у вас діти’ Серйозно?) Ну діти і що? Дівчата, невже потрібно пояснювати , що жінка не рівно тільки мати. Це ОСОБИСТІСТЬ. Наше життя складається з 8 основних сфер. І Воно має бути гармонійно заповнене , без перекосів. Діти , хобі, кар´єри, суспільне якесь визнання, духовність, стосунки і тд. Не можна порівнювати і замінити любов до чоловіка /жінки любов´ю до дітей. У них своє життя. Вони виростуть і полетять будувати його . А ти що? Можна бути абсолютно реалізованою в кар´єрі, мати класних подруг, захопливі хобі, і по ночам ревіти в подушку, бо ти самотня як жінка.
Удалено администрацией...
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
не уверена. сижу вспоминаю наши прогулки, праздники, детей маленьких, эти мелкие радомти. ну как не плакать, больше таких эмоций у меня не будет.
любименькая• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
я вас розумію, і мені не хочеться, але як жити самій?
Нормально живу
З донькою, котом і собакою
У власній квартирі
Працюю, зустрічаюся з подругами, ходжу на тренування
А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Боже, ну почему не будет? Зачем настраивать себя на негатив? Только позитив!
Я нашла человека прям половинку, почему вы не встретите? А чего развелись?
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ длялюбименькая
Нормально живу
З донькою, котом і собакою
У власній квартирі
а побутові питання, я навіть лампочку не вмію вкрутити :((
А доньки виростуть, у них буде своє життя.....як в старості бути самою....
автор Засомневаю • 22 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
после развода? в каком возрасте?
А поговорить?• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
после развода? в каком возрасте?
Было мне 33 вроде бы. А со вторым мы работали вместе, так вышло
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Удалено администрацией...
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Для цього є електрик. В крайньому випадку.