Вам телефонограмма• 22 ноября 2023

Який лікар може бути подологом? Шукаю з медичною освітою. Київ

Зараз це так модно. усі хто закінчили курси педикюру називають себе подологами з великої літери. Хочеться знайти спеціаліста, щоб потім ще декілька років не вирішувати проблеми і так існуючі. Питання-деформація нігтя. потрібно вирівняти. читаю багато бажаючих консультувати а потім ставити пластини, нитки. коли запитую про медичну освіту. А ні. То бухгалтер, то юрист, то просто домогосподарка. Я вірю що педикюр зараз може робити буль-хто, але саме спеціаліста подолога як знайти ? чи з якого боку починати шукати ? Порадьте, прошу. Київ. Також вірю в те, що і без освіти є толкові люди. спеціалісти. але. Дякую
Відповів всім• 22 ноября 2023
есть знакомая, которая этим занимается уже 20 лет, не врач... хожу к ней без всяких сомнений... диплом это прекрасно, а опыт - еще круче
Сколько_мне_лет?• 22 ноября 2023
Хірург травматолог. Знайомий перекваліфікувався
Слоник-тоник• 22 ноября 2023
Медсестры. Если снимать ноготь и тд, то хирург
Экспертиза• 22 ноября 2023
Подолог это не специализация. Медсестра, акушерка, да кто угодно может это делать. Если хотите прям крутого подолога ищите дерматолога. Вот например, в Киеве в Литус Анна Стовбыр дерматолог подолог , патология стопы ногтей она на это упор делала. Если вростаюший ноготь то это к хирургу больше
Doe• 22 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
вростающий лучше к подологу, хирурги старой гвардии только вырезают пол ногтя по самой кутиткулы.
Корсет_на_шурупах• 22 ноября 2023
З врастаючим нігтем водила доньку до подолога. Так, вона без медичної освіти, але давно займається педікюром та пройшла купу курсів і має гарні відгуки. З проблемою справилася чудово. Тому, головне досвід подолога, як на мене
Ло Шарик• 22 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Очень странный выбор. С такой специальности на это.
ЯниЯ• 22 ноября 2023
смотря какая проблема... если грибок, то дерматолог. Если вростает ноготь, то хирург
Сколько_мне_лет?• 22 ноября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Це підробіток. В травмі він працює позмінно.
Скользкая• 22 ноября 2023
Врач- это врач, а не подолог, бровист и тп. Проблемой, которой вы описали, занимается хирург
До• 05 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Поділіться, будь ласка, контактом. Де приймає майстер, який район?