Пацан к успеху шел• 23 ноября 2023

Фенадон, дитина захворіла в Єгипті.

Доброго дня, моя дівчуля засопливила та Осип голос. Час від часу прокашлювала.
Пішли до лікаря той назначив фенадон.
Я ж бігом слухаюсь його купую починаю давати...на другий день сіла читати від чого препарат і була шокована. Всі пишуть що це наркотик.
Тепер переживаю що робити чи не сильно я нашкодила донечці.
Хто зіштовхувався з таким????
Два дні дитина пила ці ліки.
Бабайко• 23 ноября 2023
Це гормон з антигістаміном. Спірне призначення, дивно лікувати віруску (яка, найімовірніше, у вашої дитини) одразу з порогу гормональним препаратом.
Це як по горобцях з гармати, і то не завжди доцільно.

Пугачиха• 23 ноября 2023
Не знаю такого.
Але це капець.(((
Одужуйте все буде добре
Хитрушка-чекушка• 23 ноября 2023
я бы не доверяла египетскому врачу, еще и который назначил лекарство без анализов. тем более что у вас ни температуры ни других опасных симптомов не было. а вирус не лечится ничем кроме как жидкостью, витаминами и временем
в инструкции что написано про возраст?
Конфиденциальность• 23 ноября 2023
Скільки дитині?
Пугачиха• 23 ноября 2023
Ответ дляБабайко
І не кажіть.
Дуже дивно.
Рожки-да-ножки• 23 ноября 2023
Ну да, название ФЕНодон. Думаю ничего вам не грозит, принимайте действия (вам виднее как болеет ваш ребенок) отпоите чаями или нужен другой врач.
ЯНаПэПэ• 23 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
в инструкции что написано про возраст?
Если осип голос, то может быть даже стеноз. Зачем анализ, если и так понятно, что это вирус
Мстящий за Зайца• 23 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Причем развивается очень быстро. Возможно, врач перестраховывается от этого
Шальная коклетка• 23 ноября 2023
Обожаю египетские лекарства, всегда там покупала, и с собой привозила. Недорогие и быстро помогают

автор mama_bilochku • 23 ноября 2023
Зараз їдем до лікаря в клініку здамо аналізи бо дуже переживаю.
Кашель посилився, голос геть сів,соплі зелені явно простила.
Проблема що того тижня була гнійна ангіна яку лікувати антибіотиками. Це жах. Не хочу знову заливати все це у неї.