Вимагаю спілкування• 23 ноября 2023
Вибрати готель чи квартиру ?
З вашого досвіду для сімʼї з дітьми на 4 дня краще вибрати квартиру з кухнею для приготування їжи та з сауною ( для дорослих) чи готель , де тільки сніданок безкоштовний, але кухні немає , щоб приготувати обід, вечерю?
Результат:
вже голосів:
56 (70.89%)
квартира з кухнею та сауною
23 (29.11%)
готель без кухні , сніданок
Телефон Рубика• 23 ноября 2023
Апарт-отель самое удобное, и кухня есть и ресепшн (для меня важно на случай каких-то поломок), завтраки в отеле не люблю, они редко бывают нормальными.
Телефон Рубика• 23 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Яка їжа я не знаю , ніколи не була , так я хочу в готелі і не готувати їжу, але в квартирі з кухнею я хоть дітям спагетті сварю та каші , а в готелі тільки сніданок і за обід- вечерю теж треба думати …. , в готелі з кухнею було б ідеально, але немає
Существуют апарт-отели
Вимагаю спілкування
• 23 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Так я згодна , але немає зараз (((
Телефон Рубика• 23 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Так я згодна , але немає зараз (((
Ну всмысле нет, они везде есть. По поиску на букинге фильтры задайте наличие кухни
Хачапууури• 23 ноября 2023
Ну, якщо поряд з житлом є інфраструктура у вигляді магазинів, де можна харчі для готовання купити, то беріть квартиру.
Але б я особисто, на 4 дні з готовкою не морочилась, рала б готель зі сніданками. Такий короткий відпочинок, можна і у кафе поїсти декілька разів.
Редисочка• 23 ноября 2023
На 4 дня віддаю перевагу готелю, але все ж залежить від того, який саме планується відпочинок.
Не худа ні разу• 23 ноября 2023
я б обрала квартиру але не готувала б. якщо вас 4, в квартирі буде комфортніше, як на мене.
Блакитне небо• 23 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні готувати я не хочу , але дитина 2 роки не хоче їсти готельну їжу 🤷🏻♀️ ідеально було б кімната в готелі з кухнею та сніданком , але такого немає , тому треба вибирати , що є
А не искали поблизости кафе с детским столом? Такое бывает. Когда ребенок был маленький, мы такие находили, что или в меню было то, что ребенку норма будет, или прям раздел в меню есть для детей.
Морожена_курка• 24 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
І у мене такий стереотип 😆 Якщо квартира то за дуже дорого, її точно не беруть для цього. Але ж питання ціни. Можна декілька номерів в готелі вийняти за ці кошти
з точністю до навпаки)