Не пириживай• 23 ноября 2023
Як ви шукали нову роботу, продовжуючи працювати на старій?
Не маю можливості відповідати на дзвінки в робочий час, якщо відпрошуватись на співбесіду, що брехати? Чи варто сказати, що шукаю нову роботу? Теж тупо якось, що казати на новій роботі, чому звільняюсь? Чи будуть мене чекати там 2 тижні?
САМ_ТАКОЙ• 23 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та ну таке. Я сама в Києві.
3 місяці шукала, але це я ще швидко знайшла.
Так, якщо неважлива оплата та компанія, і підійде ФОП Пупкін - то можна знайти за день.
Якщо є перелік вимог, то набагато складніше.
В тому ж іт зараз несолодко, багато скорочень і т.д.
Не пириживай
• 23 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та ну таке. Я сама в Києві.
В який саме час шукали?